Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bi kaç teknik yardim abilerim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Vitello Life 80
    Öncelikle hepinize iyi aksamlar 80 cc (normalde 72cc) bi scooter kullaniyorum motorum 2710 km de 2013 model su zamana kadar orjinal lastikleri kullanmistim ama guven vermiyordu pazar gunu lastikleri tubeless lastikler ile degistirdim ama motorsikletimde ozellikle lastik degistikten sonra bi zirilti basladi sanki birsey tam sikilmamis gibi geldi ama anlamadigim icin solugu serviste aldim direk baktilar ettiler ses yok dediler ama ben duyuyorum ozellikle 15 30 arasi var malum motorda kucuk olunca 50 gecmeden kullaniyorum bariz rahatsiz ediyor bunun sorunu nedir acaba yardim edebilicek varmi 3000 bakimina goturucem tekrar soylicem eger gecmezse birde baska bir konuda daha yardiminizi istiyorum avuc kadar bi ibresi var motorumun ama aydinlatmasi cok asiri zayif bunu mavi led le degistirebilirmiyim yada ampulle km teline ibreye falan zarar vermeden bunu nasil yaparim acaba mobilden yazdim hatalar icin cok ozur dilerim hic nokta falan yok yardimci olursaniz cok mutlu olurum motorum vitello life 80cc iyi aksamlar tekrar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

yardim edebilicek yokmu acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    zırrıltı karenajlardan gelebilir belkide lastiklerin havası fazladır onu bilemiyorumda ibrenin dış kabını sökerseniz orda ampulunu görüceksiniz led yaparsınız ama önüne ya bi direnç koymanız gerekir yada 8 tane filan koymanız lazım oda olmaz önüne bir ön direnç koyarak ledli yaabilirsiniz hiç bir sorun olmaz

Motosikleti
    Vitello Life 80
    eyvallah kardesim tam da senin ibre konusunu okuyordum direncten kastin nedir acaba ben anlamamda bu isten kisa devre falan yapmiyim serit led mi baglicam smd falan mi smd baglamayi bilmiyorum iki uc tane falan baglasam yetmezmi acaba yapistirsam yani icine

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)