Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Yakalandilar!

Motovento
    REKLAM ALANI
    kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    allah bin türlü belanı versin nasıl kıydın 2 kişiye faydasız şerefsiz bide içeride besleyecez seni çıkarsın 10 sene sonra semirmiş halde inşallah hesabın öteki dünyaya kalmaz bir an önce cezanı çekmen dileğiyle a.q. i.nesi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levent. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsatsız silaha süresiz olarak el konulur iadesi söz konusu değildir. Olaydan sonra gidip teslim olmuş jandarmaya, yani tabancası yanında imiş. Jandarmadaki ifadesinde sadece abisi vurduğundan bahsetmiş.
    İyide polis tutanağında da suçun işlendiği silahın evde bulunduğu yazıyor o ne olacak?

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Kanımca bu talihsiz olayda mevzu para değildi,ilk çıkan haberlerde vefat eden motorcu arkadaşların sadece kameralarının alındığı yazılmıştı,bence o kameralar(go pro lar) çekilmemesi gereken bazı görüntüleri yakaladı.
    İş bu görüntülerin kamuoyuna intikal etmesi hususunda oldukça sıkıntı yaşanacağından katil kişi kişileri hunharca öldürüp birde öldüklerinden emin olmak için başların da da 5 saate yakın bekleyerek bu talihsiz olayın yaşanmasına sebep olmuştur.
    Burada yazılanlar tamamen kendi düşüncülerimdir.
    Vefat eden kişilere Allahtan Rahmet ailelerine sabır diliyorum.
    Shrieker bunu beğendi.

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    önce parmaklarını kesicen,
    sonra münasip yerini...
    hafif hafif deri soymaya başlıcan sonra tuz....
    yanaklarındaki deriyi alacaksın inceden inceden...
    Dudaklarını yarıp, tuz ve biber basacaksın....
    sonra kollarındaki omuzdan kaslarını kesicen ama kolu tamamen değil, kol cansızlaşacak...
    yavaş yavaş acı vereceksin.... Hemen öldürmeyeceksin...

Bu arda belki bacağından vs üstünden araçla geçilebilir...

Neyse kısacası kısasa kısas mantığı ile...

cennetkizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, TVS Apache 150 RTR, LF100-C PONY
    Önce dayaktan gebertsinler, kendine gelince bi daha dövsünler, böyle sürsün gitsin. İtoglu itler desem hayvancıklara ayıp olacak ya. ŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞrrrffffsizlerrrrr.
    " MoToRsİkLeT TuTkU YaRaTıR " "KAPORTAMIZ BEDENİMİZ, OTO SÜRÜCÜLERİNİ BİZE KARŞI TRAFİKTE DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM..."

Motosikleti
    CRF 250 L
    adliyeyi basıp adam linç edilirse biraz adalet yerini bulur aksi halde adama birkaç yıl milletin MTV sinden beslenir bakılır sonra deli bu yazık deyip sokağa salınır işe yaramaz türk hukuk sistemi avukatlar hakimler hoca tarikat peşinde koşmaktan iş yapamaz haldeler. Ha bide neymiş doğuya güneydoğuya gezi düzenlemek tehlikeliymiş bedeli çok ağır bir bilgi malum açık hava hayvanat bahçesi her an yam yam saldırısına maruz kalabilirsiniz.
    qezgin bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı kısasçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önce parmaklarını kesicen,
    sonra münasip yerini...
    hafif hafif deri soymaya başlıcan sonra tuz....
    yanaklarındaki deriyi alacaksın inceden inceden...
    Dudaklarını yarıp, tuz ve biber basacaksın....
    sonra kollarındaki omuzdan kaslarını kesicen ama kolu tamamen değil, kol cansızlaşacak...
    yavaş yavaş acı vereceksin.... Hemen öldürmeyeceksin...

Bu arda belki bacağından vs üstünden araçla geçilebilir...

Neyse kısacası kısasa kısas mantığı ile...
    Valla katil bile senden insaflı çıktı.
    Korku filmlerinde bile bu kadar coşmuyorlar.
    Sadık1453, Shrieker ve farcob bunu beğendiler.

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    allah rahmet etsin mekanları cennet olsun abilerimizin.
    maalesef yakalansada ölenlerin yakınlarının acısını dindirmez,
    keşke müebbet verselerde geberse içerde.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasansonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşe yaramaz türk hukuk sistemi
    Hukuk sistemimiz toplama Türk değilki.

İsviçreden bilmemne kanunu,
    Fransadan bilmemne kanunu,
    Almanyadan bilmemne kanunu.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanımca bu talihsiz olayda mevzu para değildi,ilk çıkan haberlerde vefat eden motorcu arkadaşların sadece kameralarının alındığı yazılmıştı,bence o kameralar(go pro lar) çekilmemesi gereken bazı görüntüleri yakaladı.
    İş bu görüntülerin kamuoyuna intikal etmesi hususunda oldukça sıkıntı yaşanacağından katil kişi kişileri hunharca öldürüp birde öldüklerinden emin olmak için başların da da 5 saate yakın bekleyerek bu talihsiz olayın yaşanmasına sebep olmuştur.
    Burada yazılanlar tamamen kendi düşüncülerimdir.
    Vefat eden kişilere Allahtan Rahmet ailelerine sabır diliyorum.
    şu ana kadar yapılan en mantıklı yorum.
    anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı sokmasan da olur (imza istek üzerine değiştirilmiştir).

Motosikleti
    asya mılenyum 150 cc
    insan dışı yaratık aşşaglık köpek

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide polis tutanağında da suçun işlendiği silahın evde bulunduğu yazıyor o ne olacak?

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    Siz polis tutanağını gördünüzmü?
    İkinci bir silahı olabilir. Yada jandarmaya gittiğinde nehire attım araziye attım diyebilir. Bizler tutanakları ve ifadeleri okumadığımız için yorumdan ve fikir yürütmeden ötesini yapamıyoruz maalesef.

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Şüphe(1)Ailesi ile son görüşmelerinde,internetten tanıştıkları motorcu bir kişinin rehberliğinde halfetiyi gezeceklerini söylemişler.Sizce bu cep tf nu bile kullanmayan adamla mı tanıştılar?Şüphe(2)Adam rehberlik yapıyormuş da neden gidip bir çobana yol sormuşlar?Şüphe(3)Çoban üç motor dört kişinin kendisine yol sorduğunu söylemişti,ayrıca mobese kayıtlarında da bu gözükmüş, daha sonra tek motor iki kişinin geri döndüğü görülmüştü, bunlar ne oldu?Daha buna benzer bir çok çelişki var.Kimse bana bu olay çözüldü demesin,umarım emniyetin diğer katil ya da katilleri yakalamak için bilinçli bir aldatmacasıdır.
    Shrieker bunu beğendi.

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Gebersin gitsin simdi parmakliklar ardinda.

Motosikleti
    Yamaha ybr 2012
    Ben 33 yaşındayım, bu güne kadar şahit olduğum olaylar arasında bir tek sigara yüzünden kolu satır ile kesilen kişilere şahit oldum. İstenen para değil gasp yok, sigara. Anlatmak istediğim çevremizde böyle psikopatlar var. Belki gerçekten o an yaşananlar farklı ve bu kamuoyu ile paylaşılan hikaye de tamamen düzmece olabilir. Lakin bu denli insan dışı yaratıkların da var olabileceğini asla aklımızdan çıkarmamalıyız. Ne acı ki insanlara olan güvenimizi hepimiz bir kez daha gözden geçirmeliyiz.
    acayüp bunu beğendi.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ömür boyu yemeli. bu kadar
    içerisi artık cennet mekan.

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    bu tarz olaylara, ekonomik olaylara, işsizlik olaylarına girdiğimiz zaman, maalesef ülkemiz siyasi partilerden sebep, toplumumuz algılama sorunu yaşıyor, yıllardır çevremde, nette yazıyoruz, çiziyoruz, sohbet ediyoruz ama boş ,dünya geneli insanlarda sorunlar var, ülkemizde de maalesef böyle, burada adamlar doğal bir geziye çıkmış, sonuçta hak etmedikleri bir şekilde öldürülmüşler, ALLAH rahmet etsin ama diğer gazete sitelerinde yorumlara bakıyorum, bazısı gay diyor, bazısı ne işi vardı diyor, bazısı şöyle böyle diyor,

nasıl bir nesil yetişiyor, farkında mısınız, ne ülke değerleri, ne insani değerler, ne ahlaki değerler yok kalmamış, kendine dokunan bir olayda kılı kırk yaran insanlar, başkalarındaki soruna, dolaylı veya dolaysız sebepten ( particilikten)hiç alakasız hatta suçlar konuşmalar yapabiliyor adam öldürmek bu kadar basit olabilir mi ? bonzai uyuşturucusunu protesto eden esnafların dükkanı taranıyor ,suriye den gelen ne olduğu bellli olmayan insanlar insanımızı öldürüyor, hırsızlık yapıyor ,pkk terörü dağdan inecekmiş iş aş verilecekmiş, özerklik istiyorlar, ülkemizde bazıları hariç, ses çıkaran yok v.s, kısa keseyim,
    sonuçta 2000 li yıllarda mit rapor hazırladı, gençlik uyuşturucu, şiddet kötü alışkanlık, medyadaki ne olduğu belli olmayan tiplere özentiler içinde v.s diye,mit rapor sunmuştu devlete ,işte o genç nesil yetişiyor ve sonuç, sorumsuz vurdumduymaz, şiddet eğilimli, bir ülkeye doğru hızla gidiyoruz ,bu insanlara ALLAH rahmet etsin, bu gibi olaylar maalesef ciddi önlemler alınmadıkça düzelmez ve daha da kötüye gider, belimizde silahla sokaklarda dolaşmaya başlarız ki, ben bazı yerlerde, av tüfeğimi arabanın bagajında gezdiriyorum, ruhsatlı tabi, yasal olarak, hatta taşıma ruhsatlı silah verseler, alıcam araştırıyorum
    Karalı ve qezgin bunu beğendiler.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tarz olaylara, ekonomik olaylara, işsizlik olaylarına girdiğimiz zaman, maalesef ülkemiz siyasi partilerden sebep, toplumumuz algılama sorunu yaşıyor, yıllardır çevremde, nette yazıyoruz, çiziyoruz, sohbet ediyoruz ama boş ,dünya geneli insanlarda sorunlar var, ülkemizde de maalesef böyle, burada adamlar doğal bir geziye çıkmış, sonuçta hak etmedikleri bir şekilde öldürülmüşler, ALLAH rahmet etsin ama diğer gazete sitelerinde yorumlara bakıyorum, bazısı gay diyor, bazısı ne işi vardı diyor, bazısı şöyle böyle diyor,

nasıl bir nesil yetişiyor, farkında mısınız, ne ülke değerleri, ne insani değerler, ne ahlaki değerler yok kalmamış, kendine dokunan bir olayda kılı kırk yaran insanlar, başkalarındaki soruna, dolaylı veya dolaysız sebepten ( particilikten)hiç alakasız hatta suçlar konuşmalar yapabiliyor adam öldürmek bu kadar basit olabilir mi ? bonzai uyuşturucusunu protesto eden esnafların dükkanı taranıyor ,suriye den gelen ne olduğu bellli olmayan insanlar insanımızı öldürüyor, hırsızlık yapıyor ,pkk terörü dağdan inecekmiş iş aş verilecekmiş, özerklik istiyorlar, ülkemizde bazıları hariç, ses çıkaran yok v.s, kısa keseyim,
    sonuçta 2000 li yıllarda mit rapor hazırladı, gençlik uyuşturucu, şiddet kötü alışkanlık, medyadaki ne olduğu belli olmayan tiplere özentiler içinde v.s diye,mit rapor sunmuştu devlete ,işte o genç nesil yetişiyor ve sonuç, sorumsuz vurdumduymaz, şiddet eğilimli, bir ülkeye doğru hızla gidiyoruz ,bu insanlara ALLAH rahmet etsin, bu gibi olaylar maalesef ciddi önlemler alınmadıkça düzelmez ve daha da kötüye gider, belimizde silahla sokaklarda dolaşmaya başlarız ki, ben bazı yerlerde, av tüfeğimi arabanın bagajında gezdiriyorum, ruhsatlı tabi, yasal olarak, hatta taşıma ruhsatlı silah verseler, alıcam araştırıyorum
    Aynen arkadaşa katılıyorum

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben arabada küçük bir bıçak taşıyorum. kötü günde yanımda olsun diye.
    bende kameralar yanlış bir şeyi çekti kısmına katılıyorum. belki bir cinayeti. kameraların bulunması gerek.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dedektifcilik oynamayın arkadaşlar yakalandı (gerçi mevcut kanunlarla yakalansa ne olur kaç yıl yatacak sanki )işte detaylar yakında ortaya çıkar
    2. sayfadadaki bu mesajımdan sonra cinayeti yamaha (adamın üstünde tshort ü var )işlettirdi hariç her türlü yorum gelmiş

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)