Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Almanyada ki www.lois.de sitesi motor kıyafetleri sudan ucuzduya....

Motovento
    REKLAM ALANI
    icetoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250-9 ve HONDA CIVIC 1.4
    Slm arkadaşlar lois sitesi Almanya da e-mail attık cevap vermediler bizde almanca bilen bir kişi bulduk tlf. açtık portekiz-italya -fransa vb. ülkelere gönderiyorlar sadece 5- 20 euro kargo parasını alıyorlar o kadar ama Türkiye ye malları gönderemiyorlar bilinmeyen vergi oranı var dediler tamam vergiyi biz verelim dedik bilmiyoruz ülkenizin vergisini dediler kulübün adresini verdik alındedik binlerce motorcu var ürünleriniz uygun alalım sizde kazanın bizlerde hayat kurtaran malzemelere sahib olalım dedik ama en sonunda yine hayır kelimesini kullandılar avrupa üyeliğimiz olmadığı için ne yazıkki alamıyoruz................bunun yüzünden sinirlendim 6 mayısda istanbula gittim sirkeciye gez allah gez oradan fenerbahçe stadının yanındaki motor malzemeleri satan dükkanlara gittik orada daha uçmuşlar benim motrun 3/1 fiyatı en son sirkecide karar kıldık GENÇ MOTO dan aldım bunda kimse lütfen çıkar amacı yada reklam olarak görmesin motosiklet.net kulüp üyesiyim;benim gibi koruyucu malzemeye arkadaşlarımında ihtiyacı olduğunu söyledim sağolsun çok güzel bir indirim yaptı uzun tipde bir mont sahibi oldum eşime aynı yerden alacağım ama elinde çeşit yok 10 gün sonra gelecekmiş üye olduğunuzu söyleyin gerekli indirimi yapacaktır ama uyanık olun önce beğenin sonra fiyat sorup kulüp den bahsedin emin olun iyi bir indirim yapacak eğer yapmazsa lütfen foruma yazın bilelim şimdilik bu kadar herkese slm YALOVA YI VE YALOVA LI MOTORCULARI UNUTMAYIN kazasız güvenli sürüşler...........görüşmek üzere.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    kulüp derken?
    Motosiklet.net'in kulübü de mi var ?!
    1 MAY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler