Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Metzeler M7 Lastik

Motovento
    REKLAM ALANI
    onr ayaztuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    [IMG][/IMG]

Selamlar herkeze Fazer 8 motoruma lastik almayı düşünüyorum çok arastırdım tüm lastikler fiyat olarak birbirine yakın gibi yeni model metzeler M7 almayı düsünüyorum, sizden deneyen veya bilen arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim, farklı önerileri olanlar varmıdır şimdiden teşekkürler.

Saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    ben de lastik alacağım sıra M7 düşünüyordum. Araştırdığım kadarıyla M7 daha çok pist için üretilmiş bir lastik. Metzellerin kendi sistemi bile Fazer 8 için, M7 yerine M5 öneriyor..

Tabi yer mi temiz anadolu çocuğu, ben de bu lastiklerden sonra M7 alıcam kısmetse
    onr ayaztuna bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Yamaha
    Yeni lastik yeni teknoloji ve birde M5 e göre %20 daha dayanıklı ve uzun ömürlüymüş M7 daha mantıklı geliyor bana

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de lastik alacağım sıra M7 düşünüyordum. Araştırdığım kadarıyla M7 daha çok pist için üretilmiş bir lastik. Metzellerin kendi sistemi bile Fazer 8 için, M7 yerine M5 öneriyor..

Tabi yer mi temiz anadolu çocuğu, ben de bu lastiklerden sonra M7 alıcam kısmetse

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pirelli Diablo Rosso Corsa da düşünebilirsin.

Öndeki motorda corsa çekim yapan motorda m7 var. Her ikisi de lastiklerden çok memnun. Desenini beğendiğini al bence

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı onr ayaztuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni lastik yeni teknoloji ve birde M5 e göre %20 daha dayanıklı ve uzun ömürlüymüş M7 daha mantıklı geliyor bana
    Evet M7 için bu söyleniyor. Ve eğer dedikleri gibiyse tadından yenmez. Ki ben FZ6 Fazer varken M5 kullanıyordum, en memnun kaldığım lastiktir M5.. M7'yi hala merak ediyorum. Alırsan yorumlarını ben de beklerim ki, ben de Fazer 8'de M7 kullanıcam çünkü kısmetse..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet M7 için bu söyleniyor. Ve eğer dedikleri gibiyse tadından yenmez. Ki ben FZ6 Fazer varken M5 kullanıyordum, en memnun kaldığım lastiktir M5.. M7'yi hala merak ediyorum. Alırsan yorumlarını ben de beklerim ki, ben de Fazer 8'de M7 kullanıcam çünkü kısmetse..
    Anes motorla konustum yarın gidip taktırcam kısmet olursa bilgi veririm performansı hakkında bu arada fazer 8 in üzerindeki bridgestone lar nekadar dandik tahta gibi 2 kere tehlike yaşadım ön kaydı toparladım allaha şükür düşmeden hemen lastik aramasına başladım zaten

mehmetoguzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer8
    ben bişeyi merak ediyorum;
    M7 super sport lastiği bildiğim kadarıyla. fazer sport touring bi motor. sport touring e super sport lastiği takmanın herhangi bi negatif yönü olabilirmi?

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı mehmetoguzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M7 super sport lastiği bildiğim kadarıyla. fazer sport touring bi motor. sport touring e super sport lastiği takmanın herhangi bi negatif yönü olabilirmi?
    Hayır olmaz aksine daha iyi bir performans elde edersiniz. Ben M7 ile 8 bin km yol yaptım bu sezon ve halen %30 civarı ömrü var, üstelik SS türü bir makinede. Önce ki lastiğim M5 idi ve şunu söyleyebilirim ki M5 ile M7 arasında dağlar kadar fark var, M7 çok daha iyi bir lastik...

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    M5 kullanmistim ve hayran kalmistim. M7 taktiktan sonra rodaj bitiminde yorumlarsan super olur

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Aldık bakalım deneyecez bana biraz güven verdi gibime geliyor.Tabi kullanmadan bişey söylenmez

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Alıntı mehmetoguzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmaz sonuçta faZerda sslere yakın performansta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Yaklaşık 800kmdir hornet 600 de m7 kullanıyorum.
    1.oldukça güven verici
    2.çift hamur virajı harika
    3.ıslakta bildiğim kadarıyla piyasadaki en iyi lastik ki denemelerimde bunu destekler nitelikte.
    Tavsiye edilir.

Son olarak söylemeden geçemicem lastiği almadan önce yaptığım araştırmalara göre, Pirelli Rosso Corsa pistte kuruda en iyisi ama yolda Islak kuru Karışık m7 ve michelin pilot sport 3.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)