Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

en hızlı satılacak başlangıç motoru?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkdaslarlar en hızlı satabileceğim sağlam vitesli motor önerisi verebilir misiniz bütcem max 3000 2. El de olur şimdiden teşekürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    cbf 160 yada ybr 125

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Max 3000 var alıpda en hızlı satacağın vitesli motosikleti soruyorsun hımm..Mesaj sayın 4 bajaj konusunda çok bilgilisin.Paran yok ama bajajı önerebiliyorsun hımm.180 mondial konusunu inceliyorsun başarılı .
    hakanuygun bunu beğendi.

Macit kardeşim 1 ben makine te çocukluğum dan beri ilgi duyuyorum(makine mühendisliği okuyorum)bajaj önemem bundan makine ortada 2.mondiali bugün yolda gördüm merak ettim ayriyeten kismetse 2. Motor olarak pulsari almayı düşünüyorum para yokluğunda öğrencilik iste ne yapcaz yavaş yavaş biriktiriyoz zaten bu soruyu da zarar etmemek için soruyorum

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Hızlı satma mevzusunda kimse cbf 150 gibi olamaz.
    Boşuna ybr125 demeyin. 6 senelik ybrciyim

Sağlamlıkta kiyaslayin ama hızlı satcam dersen honda

Matasah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saygısızlık gibi olmasında,her sehirde farklı değilmidir ? Konuyu saptirmayin sakın yamaha honda vs.. elbette tutuluyorda, alıcak kişi ilk önce bütçesine bakıyor bence olay bundan başka bişey değil.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    100 lük cup al ucuza hem fazla para vermezsin hem hzli satilir.
    cbf 150 yi yok bu kurye motoru vs diyip fiyat düşürürler.

Survivalsyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çinli, çakma çinli(Türk) alma da hangisi bütçene uygunsa al gitsin.Tabiki tavsiye olarak yer, cbf,apache,honda activa ... alabilirsin.Çinli alırsan zor satılır.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Ybr ve Cbf

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Cbf 150 ybr 125. Daha hizli hicbirseyi satamazsin
    arslan26 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    CEBEFE den yana oyumu kullanıyorum istemeye istemeye.Fiyatı övüldüğü kadar etmese de malesef piyasa böyle.Kendim ucuz olmasından dolayı 8 yıldır çinli kullanıyorum.Övünmek gibi olmasın çok motorcuyum diyen adamdan kat kat iyi bakıyorum.Şu anki sahip olduğum drift motosikletimi 2 aydır satmaya çalışıyorum,verilen teklifler müthiş.Böyle giderse üstüne para verip satacam Millete temiz motor değil,beleş motor lazım.Bende motorun canını yiyip,km sini düşürtüp tertemiz yıkayıp öyle satacam.Temiz motor anlayışı böyle milletinO yüzden honda cebefe al kardaşım.Yağda yaksa,drift kadar torklu ve hızlı olmasa da al.

Hemen reklamımı yapayım. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6429285/detay/
    ahmetersoz1 ve efizikci bunu beğendiler.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CEBEFE den yana oyumu kullanıyorum istemeye istemeye.Fiyatı övüldüğü kadar etmese de malesef piyasa böyle.Kendim ucuz olmasından dolayı 8 yıldır çinli kullanıyorum.Övünmek gibi olmasın çok motorcuyum diyen adamdan kat kat iyi bakıyorum.Şu anki sahip olduğum drift motosikletimi 2 aydır satmaya çalışıyorum,verilen teklifler müthiş.Böyle giderse üstüne para verip satacam Millete temiz motor değil,beleş motor lazım.Bende motorun canını yiyip,km sini düşürtüp tertemiz yıkayıp öyle satacam.Temiz motor anlayışı böyle milletinO yüzden honda cebefe al kardaşım.Yağda yaksa,drift kadar torklu ve hızlı olmasa da al.

Hemen reklamımı yapayım. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6429285/detay/
    İnsan atını satarmı reis nıç nıç :()

Asya nostalji olmadigi kesin. 3 haftadir satista 20,30 kisi aradi ama hicbiti ciddi alicilar degildi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan atını satarmı reis nıç nıç :()

Bari sen yapma Allah seni ne etmesin.Pulsar alcaz diye kimyamız değişti,ama motoru satayım dedik o daha beter çıktı Honda yazcam üstüne
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    cbr 125r , altin gibi...

Arkadaşlar çok teşekürler en iyisi japon almak diyorsunuz yani

atgatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hizli dersen o sana bagli. sen motorun tam gucunu verebilecekmisin yola?

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Tvs apache al ben motorumu sıfır almadan önce onlarca ikinci el ilanı baktım 5000 lira peşin satış fiyatı olan yeni kasa tipi satış yapan en az üç satıcıyı aradım (fiyatları 4750 ve 5100 arasıydı ilandaki satılan motorların) hepside ilanı koyduğumuz gün satıldı dediler. Bende mecbur sıfır aldım

abi en hızlı derken satışı en hızlı motorun hızı önemli değil zaten ilk motorum en fazla 80 le gidecem sonra satacam inşallah

Ybr yada cbf baslangic icin ybr.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)