Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki gs500 modifikasyon hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    İyi geceler cümleten.Bulundugum ilde temiz bir gs500 buldum alayım diyorum.Lakin bir iki ayrıntıyı değiştirmek istesem acaba diyorum uyarmı.Eğerki uydurursam alıp garaja çekicem motosikleti.

Öncelikle ön farı değiştirmek istiyorum malumunuz ön far bu şekilde bu bence görüntü olarak 2004 model makineye yakışmıyor.

Bunu iptal edip yerine alt resimdeki hyosungun son kasalarındaki üçgen vari farı takabilirmiyim.

Yada herhangi bir yuvarlak olmayan, başka marka ön far takılabilirmi.

Yine arka kuyruk da ki artçı tutamacını çıkarıp yerine 2 parça olan tutamaçlar takılabilirmi.(örnekk 2013 hyosung modelleri)

Şimdi temiz motosikleti bulup bir nebze modifiye ile günümüz koşullarına daha uygun hale getirmeye çalışacağım.Ama kullanmadığım ve daha önce binmediğim, hatta yolda bile görmediğim motosiklete yabancıyım.Alıpda istediğim olmazsa bir sürü maddi kayıp oluşacak .

Konu ile alakalı bilgisi olanlar varsa paylaşırsa sevinirim.Belki yapmayı planlayalarada örnek olur.
    Hayırlı geceler cümleten Allaha emanet olun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Dediklerin zor şeyler değil yapılabilir ama temiz orijinal km'de gs 500 bulmak işte o zor o yüzden bu maceraya girmeyin girecekseniz motor her patlayacak gibi elinizde paranız olsun elinizde kalana kadar kullanın sonra tamir bakım

Motoru alacak kadar param var diyorsanız bulaşmayın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)