Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

trafik kazasi.. kazaya karisan arac yabanci kacti. yardim.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Arkadaslar bugun motorumla izmir anadolu caddesinde trafik kazasi gecirdim cok sukur pek bir seyim yok ayagimda ve kollarimda cizik ve agrilardan baska.. olay su: ben sol seritten gidiyorum, orta seritten sari plaka yabanci range rover bir jeep gidiyor. Ve her zaman ki gibi motoru sallamayan surucu onume atladi ve duramayip arkadan carpip suruklendim orta seride, allahtan arkadan gelen arabalar ezmedi ve durdular.. ve bu bana kaza yaptiran surucuyu diger suruculer korna basarak durdurmaya calistilar hatta arkadan gelen motorcunun biri kovaladi ama kacti.. beni ambulansla hastaneye goturduler trafik polisleri falan geldi olay yerinin fotilarini cekmisler ifade verdim . Ondan sonra gittim karakola ve sikayetci oldum.. 200 metre once mobese var buradan bu aracin plakasini tespit ederlermi. Ettikten sonra benim hukuki ne islem yapmam lazim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. Polisler isterse bulurlar, üsteleyin, ısrar edin, şikayetinizi sakın geri çekmeyin.
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    geçmiş olsun hukuki işlem yapmana gerek yok plaka muhtemelen bulunur mobese varsa gerçi çalışıyormu (birde takip eden motorcu arkadaş alamamışmı plakayı)

yavuz benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    bulunur kesinlikle ama takipçisi ol kaçmak ne demekmiş görsün yavşak oğlu yavşak

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun hukuki işlem yapmana gerek yok plaka muhtemelen bulunur mobese varsa gerçi çalışıyormu (birde takip eden motorcu arkadaş alamamışmı plakayı)
    Ben bir daha o motorcuyy goremedim hastanarye kaldirdilar zaten beni.. calisiyodur insallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

Alıntı yavuz benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulunur kesinlikle ama takipçisi ol kaçmak ne demekmiş görsün yavşak oğlu yavşak
    Aynen tazminat davasi acacagim

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Almancı kekonun tekidir. Yiyosa orda yapsın şerefsiz. Burda bı bok yapmayacaklarını biliyo tabi kaç gitsin.

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almancı kekonun tekidir. Yiyosa orda yapsın şerefsiz. Burda bı bok yapmayacaklarını biliyo tabi kaç gitsin.
    Ben kendim mobese gorunyulerini nasil alabilirim

Motosikleti
    150 MR Vulture
    Bildiğim kadarıyla mobese görüntüleri verilmiyor. Savcılık önünde arabadan teyp çalan hırsız için istemiştim vermemişlerdi. Biz size haber edeceğiz yakaladığımızda dendi. Sürekli tanıdık polisler veya direk sorumlu kişileri rahatsız ederek yakalattım. Yani peşine düşmeniz lazım. Eğer sürekli geçiştiriyorlarsa avukata verin zaten tazminat açacaksınız. Tazminattan biraz avukata ödeme yaparsınız hem bu adama ceza olur hem amacınıza ulaşmış olursunuz. Geçmiş olsun Kazasız Belasız Sürüşler Dilerim..
    Acemi Birliğine Yeni Üye ..
    150 MR VULTURE

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Evet benim yaralarim

Diger bolgelerde ayni sirt vucut kol falan.. umarim eb yakin zamanda yakalanir

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Şimdi şu durumda devletin polisi seni mağdur eden, daha doğrusu ölüme terk eden "yavşağı" (ki daha ağır kelimeler geliyor aklıma) yakalamayacak, işini savsaklayacak...

Çarpan yavşak durup öldü mü diye bakmayacak bile, ANDOLSUN, böyle bir durumda o aracı polisten önce bulsam yakarım

Çok geçmiş olsun ...
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Alıntı hayat2teker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi şu durumda devletin polisi seni mağdur eden, daha doğrusu ölüme terk eden "yavşağı" (ki daha ağır kelimeler geliyor aklıma) yakalamayacak, işini savsaklayacak...

Çarpan yavşak durup öldü mü diye bakmayacak bile, ANDOLSUN, böyle bir durumda o aracı polisten önce bulsam yakarım

Çok geçmiş olsun ...
    Sagolasin allah razi olsun.. ama.elden bir sey gelmiyor iste. Yere kapaklandiktan sonra plakayi almam mumkun olmadi. Mobeseden benim ogrenmem gibi bir durum olsa adresine ulasacagim ama yok iste.. en yakin zamanda bir sonuca ulasiriz insallah.. polislerin zaten o popolarini kaldirmalari icin birilerinin olmesi gerekiyor. Ben olseydim orada, yakalamak icin caba sarf ederlerdi ama ne fayda.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Kötü olmuş o kaçan ....yi mutlaka buldur tanıdık falan varsa bastırsın mutlaka bul polisler üstünü kapatmaya çalışabilirler sakın izin verme sonuna kadar uğraş...Çöğ variline değil insana çarpıyorsun ulan

S6453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Dostum çok geçmiş olsun

Motosikleti
    pcx
    Çok Geçmiş olsun Allah beterinden korusun inşallah kısa zaman içerisinde sebep olan kişi yakalanır

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Hastaneye gittiyseniz zaten hukuki süreç otomatik olarak başlar.
    Eğer prosedürlerl çok hızlı bir şekilde ilerlerse (ki tanıdık vesaire yoksa, pek hızlı ilerlemez), sınır kapısından çıkış yapamamaları mümkün olabilir.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı seazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet benim yaralarim
    http://i.hizliresim.com/mq6kQR.jpg

Diger bolgelerde ayni sirt vucut kol falan.. umarim eb yakin zamanda yakalanir
    o dizler o hale nasıl geldi çizikmi başka birşeymi kotmu vardı şortmu üstünde ne vardı mont t short mi vardı ders çıkarmamız açısından mahsuru yoksa yazarmısın
    efizikci bunu beğendi.

Adami içeri bile attirirsin. Hakkini ara yeterki

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o dizler o hale nasıl geldi çizikmi başka birşeymi kotmu vardı şortmu üstünde ne vardı mont t short mi vardı ders çıkarmamız açısından mahsuru yoksa yazarmısın
    Sort vardi maalesef. Izmirin havasi cok sicak diye giymiyordum pantolon. Ders oldu
    halilom bunu beğendi.

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın böyle bir şey benim iki sorum olacak birincisi arkadan çarptım demişsiniz tabi ki o ayının hatası ama resmi olarak arkadan çarpan suçlu olmuyor muydu ben öyle biliyorum yanlışsa düzeltin ikincisi tamamen bize bilgi amaçlı motorunuzu sonra nasıl nereden aldınız ?

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Alıntı efizikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın böyle bir şey benim iki sorum olacak birincisi arkadan çarptım demişsiniz tabi ki o ayının hatası ama resmi olarak arkadan çarpan suçlu olmuyor muydu ben öyle biliyorum yanlışsa düzeltin ikincisi tamamen bize bilgi amaçlı motorunuzu sonra nasıl nereden aldınız ?
    Bugun kaza raporunnu aldim trafikten, benim kusurum olmadigi belirtilmis kaza raporunda. Serit ihlali yapip birden onume atladigi icin o suclu. Ben tanidiklara telefon ettim onlar aldi motoru. Normalde polis otoparkina cekiliyor
    ..
    Buda polis raporu
    efizikci bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)