Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Avyalik ve Çesmede kamp kurulcak alan varmi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr esd 2012-Tvs apache rtr 150
    İyi aksamlar
    Pazar günü Bilecikten yola cikarak Avvalik-Cesme turu yapmayi planlıyoruz buralarda konaklicak cadir kurabilecegimiz yerleri bilen varsa tarif edebilirmi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Izmir'de Özdere, Gümüldür de çok güzel kamp alanları var. Çeşme'de yok fakat keyfinize göre kurabilirsiniz elektrik su olmaz sadece.

Motosikleti
    Yamaha XT 125 X
    Ayvalık'ta Cunda Adasına giderken, üzerinden geçmen gereken Lale Adası var. Ana karaya 500 m uzunluğunda doldurma bir yolla bağlanır. Bu yolun başlangıcında, giderken sol tarafta karavaların durduğu bir alan var, yanında da zaman zaman çadır kuranları görüyorum. Çimenlik hem de. Ama bu günlerde küçük bir alanda 8-10 karavan var. Yanlarındaki çimenlik çadır için süper bence. Ayvalık ta yaşayan biri olarak bne bile düşünüyorum zaman zaman orada kalmayı. Ücretsiz diye biliyorum ama belediye akıllandıysa bilmem, gelip ücret talep eder mi. Tabi zevkler tartışılmaz. Bir alternatif sunayım dedim. Yeri kısaca:Gönül köprüsünün başlangıcında, sol bölümde. Ama kamping dersen Cunda da ada caming i tavsiye ederim, biraz tuzlu ama kaliteli bir alandır.

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    Ayvalık,Cunda adası,Ada Camping bölgenin en nezih kampingidir.başka da yok bildiğim kadarıyla.Kamping dışı doğa macera diyorsan,Cunda Adası sahilden devam edip Maden adası yolunda kamp kurabilirsin.

Motosikleti
    yamaha ybr esd 2012-Tvs apache rtr 150
    Ada campimg bize gore olmadigi için gönül köprüsünün girişindeki alanda kamp kurmaya karar verdik gidince daha ayrintili bilgi veririm.Verdiğiniz bilgiler için tesekkurler

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    yolu şaşırıpta çandarlıya girme sakın bayramın birinci ve ikinci günü çandarlı tatil köyünde denize girdim ailece mikrop kaptık ,bakırçay nehri 3 kola ayrılarak denize dökülüyor oradan sonradan farkettim ,bayağı pismişki mahvolduk kaşınmadık kabarmadık yerimiz kalmadı bilgin olsun

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çeşme / paşalimanı tarafında meşhur bir "V" camp vardı , orası duruyormu bilmiyorum veya ılıcalar sahilinin şifne ye doğru bittiği yerde yukarıda bir camp yeri vardı koskoca çeşme camp yeri olmadan olur mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

http://www.cesmeoteller.com.tr/aktivite/kamp-alanlari/cesme-kamp-alanlari

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)