Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayram Hediyesi, Emniyet Müdürlüğü Randevu Saçmalığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar taze taze yazmak istedim. Saçma bir ehliyet sınav sürecim sonucunda (4 ay kadar surdu o) ehlıyet dosyam elımde randevu kovalarken perşembe sabah 9 da sıstem acılmasıyla hemen beylıkduzunden bır randevu aldım.

Verilen tarih. 28.07.2014 09.05 09.00 10.00 şeklindeydi.

Azönce emniyet mudurlugune gittim dosyamla. Kapıda 2 kişi biri nöbetçi buyrun vs.dedi, ehliyet randevum var ona geldim dedim kimse yokki içeride bugun resmi tatil dediler. Dedim nasıl olur randevu aldım vs. sistem nasıl randevu verıyor yoksa çalışan böyle saçmalık mı olur. Tabi kendilerininde yapıcak bişeyi olmadıgını biliyorum sisteme sövdüm oradaki sivil giyimli olan şaşırdı baya randevu kagıdımı gorunce imkansız 3 gun resmi tatil bu işi yapıcak kişiler burda yok nasıl sistem verir vs. diye konustuk ben baya saydırdım felan. Son olarak perşembe bu kagıtla gelip halletmemi söyledide ne kadar dogru olur bilemem perşembede randevun yok diye yapmazlar sonra emniyeti karıştırıp başıma bela alıcam bu sinirle. O değil cuma motoru alıp biblo olarak salonamı koyucam ehliyetsiz alt tarafı ehliyet kartıma a2 yazıcaklar diye bir insan bu kadar ugraştırılmaz hadi ugraştırıyorsun bi sistemin düzenin düzgün çalışsın be ülke ülke değilki.

Bide emniyet müdürlüğü söylenilen ilçede değil baya dağ başı. Arabası olmayan nasıl gelir bilmiyorum yollara vurur heralde kendini toplu taşıma olmayan biryer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Ehliyetin verilmesi 1 hafta sürüyor haberiniz olsun ben de geçen Perşembe gittim belgelerimi verdim haftaya Perşembe öğleden sonra gel ehliyetini al dediler , yeni kart çıkarttıkları için uzun sürüyor ben B den A2ye ekleticektim ama yine de yeni ehliyet çıkartıyolar yenisini verirken de eski ehliyeti alıyorlar sizden

Motosikleti
    XJ6N
    bide oyle bişey yapsınlar tam komedi olur ehliyetsiz surerım motoru nıyetı bozdum artık

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    1500 tl + ruhsat sahibi siz degilseniz motor sahibine de 1500 tl ceza.. 3000 tl yi hazirlayin siz ehliyetsiz surecekseniz.. tum kazalarda tum suclu sizsiniz birde..

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Sakın ehliyetsiz kullanma başına bir iş gelirse kimseye bişey anlatamassın benden söylemesi,randevu meselesi için ise;

EreN! bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Geçmiş olsun bu durumdan müzdarip çok kişi var özellikle istanbulda.Ben eskişehirde dosyamı aldığımda randevu alamdan direk trafik şube müdürlüğüne gittim.Dosyayı polise verdim 2 3 saat içinde geri gel parmak izini alalım ehliyetin hazır dediler.Öğlen 2 de gitmiştim eve geri dönüp 4 de tekrar gittim buyur ehliyetin hayırlı olsun dediler.Şu türkiye garip bir yer cidden.

Motosikleti
    XJ6N
    bilgim var ceza vs. den yazmaya gerek yok.

Motosikleti
    Bilgin varsa ehliyetsiz süreceğim deme o zaman ;) Buradakiler senin kötülüğün için söylemiyorlar bunu.

6 aydır ehliyetsiz kullanıyorum.Marifet diye anlatmıyorum ama hakikaten insanı buna resmen zorluyorlar, be ayın 5'inde direksiyona girdim bakın bugün 28'i olmuş daha cuma günü aldım dosyayı elime.büyük ihtimal perşembe, cuma günü de randavu alamayacağım yine en iyisi ayın 15'ini bulacak.Peki ben ehliyete ne zaman yazıldım 19 şubat. İşlerini yapsalar da kimse buna mecbur kalmayacak.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    2011 de ehliyet sinavini verdim randevu alamadim sonra da unuttum 2013 te ehliyetimi aldim sonra motorumu aldim.. motosikley kullanmayi olum kalim meselesi gormeyin bu kadar..

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Geçici belge almayı unutma, ehliyetini verdiğinde... Yok mok derseler ayak yapmayın de, var çünkü.

Motosikleti
    Benden uyarması başına kötü bişey gelirse extrem demişti dersin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)