Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bolu'da kalacak yer öneriniz var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    norace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address
    Bolu'da uygun ücretli apart, otel veya pansiyon bileniniz var mı? Deneyip memnun kaldığınız? Ayrıca CBF ile dolaşabileceğim yaylalar, ormanlar, doğal alanlar varsa söyleyin. Bir iki günlük bir Bolu turu yapayım diyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Trasabaglar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150
    Abantdaki otellerde kalabilir ve çevresindeki yaylalarda gezebilirsiniz eğer ucuz arıyorsanız öğretmen evi falan varmı araştır derim
    norace bunu beğendi.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vegke kutuk evleri derim. Fiyat olarak cok ucuz olmasa da sirf yemekleri icin gidilir oraya.Seben ilcesinde. Boludan 50 km cok guzel daglik orman icinde bi yoldan gidiliyor.Cok ilgili calisanlari ve cok guzel bi dogasi var. Cok tatli bungalovlari var.Booking.com yerine arayip fiyat konusursaniz daha farkli, guzel fiyatlar alabilirsiniz. Boludan Seben'e giderken 7.km'de olmasi lazim golcuk milli parkina ugramalisiniz, abant yerine daha bakir daha guzel bir yer bence.
    norace bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Address
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vegke kutuk evleri derim. Fiyat olarak cok ucuz olmasa da sirf yemekleri icin gidilir oraya.Seben ilcesinde. Boludan 50 km cok guzel daglik orman icinde bi yoldan gidiliyor.Cok ilgili calisanlari ve cok guzel bi dogasi var. Cok tatli bungalovlari var.Booking.com yerine arayip fiyat konusursaniz daha farkli, guzel fiyatlar alabilirsiniz. Boludan Seben'e giderken 7.km'de olmasi lazim golcuk milli parkina ugramalisiniz, abant yerine daha bakir daha guzel bir yer bence.
    Özellikle teşekkür ediyorum.

Motosikleti
    Suzuki Address
    Peki motorla geçmelik orman yolları, yayla yolları var mı denediğiniz? Manzaraya doyalım.

bur4q330 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Xcg 150
    Dostum sana şiddetle tavsiyem Aladağ git müthiş bir yer, orda ormanların içinde tahtadan yapılma dağ evleri, pansiyonlar süper bi manzarası, bir ay önce aladağ'daydım ömrüm boyunca unutamıyacağım
    norace bunu beğendi.

Trasabaglar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150
    bolu nere aladağ nere

Motosikleti
    Suzuki Address
    Alıntı bur4q330 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sana şiddetle tavsiyem Aladağ git müthiş bir yer, orda ormanların içinde tahtadan yapılma dağ evleri, pansiyonlar süper bi manzarası, bir ay önce aladağ'daydım ömrüm boyunca unutamıyacağım
    Peki konaklama ücretleri nasıl?

bur4q330 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Xcg 150
    Alıntı norace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki konaklama ücretleri nasıl?
    Dostum biz dağın başında çadır kurup kaldık 2 kişi o yüzden pek bilgim yok, pansiyonların fiyatlarından ama ömür boyu unutamayacağın günler yaşayabilirsin.
    norace bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)