Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Doğu turundaki arkadaşlardan haber alınamıyor ACİL

Motovento
    REKLAM ALANI
    metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Aslında bir araya gelince ne kadar büyük bir güç olduğumuza, kamuoyu oluşturabileceğimize bir vesile oldu rahmetli arkadaşlarımız. Umarım ve dilerim birlikteliğimizi hiç bozmayız ve birlikten güç doğar sözünü arttırarak devam edebiliriz. Ben İstanbul'da olsaydım kesinlikle katılırdım. Tekrar Allah rahmet eylesin. Katılanların yüreklerine sağlık.
    Bu arada forumlara eleştirimi yazmadan geçemeyeceğim. İki büyük forum var. Bu forum sahipleri veya yöneticileri toplumsal duyarlılık gerektiren ve bizi ilgilendiren konularda neden liderlik ve organizasyon becerilerini göstermezler. Konuyu gündemde tutmazlar.
    braveguy, aonal ve nietzsche bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kelimelerin yetersiz kaldığı bir olay. tek amaçları güzel bir gezi yapıp güzel insanlar tanımak olan kardeşlerimize kıydılar. böyle haberleri gördükçe doğudan ve doğu insanından soğuyorum. şimdi bu olayı tüm doğuya mal etme diyecekler olacaktır, fakat onlara türkiyede her yıl kaç suç işlendiğini ve bu suçları işleyen faillerin %90'ının kökeninin neresi olduğunu araştırmalarını öneririm. allah rahmet eylesin.
    Bu üzücü olay daha çok sıcakken tepkileri anlamak zor değil. Fakat her yörede ahlaksız, hiç bir değere sahip olmayan insan olduğu gibi örnek gösterilecek insanlar da vardır. Top yekün suçlama yapmak doğru ve adaletli bir yaklaşım olmaz. Havaalanında karşılama haberini geç öğrendim. Yoksa mutlaka katılırdım. Polise önemli bir görev düşüyor. Suçlular bir an önce adalet önüne çıkarılmalıdır.

bir daha yaşanmaması umuduyla yakınlarına sabır diliyorum...

hiçkimse böyle kötü ve amaçsız bir ölümü haketmez etmemeli.yapanlar ömürleri boyunca ıflah olmasınlar sürüm sürüm sürünsünler geride kalanların ahında boğulsunlar inşallah.yazık değilmi geride kalan eşler analar babalar daha da önemlisi çocuklar babalarına doyamadılar babaları onların yanında olamayacak onlar usul usul büyürken.çok üzgünüm çok

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    aramızda insan formuna bürünmüş ne kadar çok yaratık olduğunu bir kez daha görmüş olduk yazık allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin desemde lafta kalır insanın içine ateş düşmeye görsün

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    allah sabırlar varsın ailelerine ve büyük motosiklet camiamıza mekanları cennet olsun umarım yetkililer suçluları en kısa zamanda bulur ve cezalandırır elimizden gelen dualarımızı esirgemeyelim ve protestolara katılalım motosiklet tutkunu abilerimize kardeşlerimize sahip çıkalım
    1. FYM MASAİ 250 CC CHOPER 2. HONDA CBF 150 CC COMMUTER
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trafikte katlettikleri yetmedi şimdi de böyle katlediyorlar...her geçen gün ayrı kötü haber almaktan bıktım.Amacı kendi toprağını gezmek olan 2 masumun canına kıymak nedir?nerde karşılığı var bu kalleşliğin?Allah bunları yapanların er geç... neyse...
    Başımız sağolsun Allah geride kalanlara sabır versin ve artık ateş sadece düştüğü yeri yakmasın!

erhan540 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT 170
    Bu sabah basından okudum çok etkilendim.. ne istediniz be yazık değil mi ?? Hiçmi mi vicdan merhamet yok bunlarda ?? Çok üzücü bir olay yaşandı ve umarım bu son olur. Allah yakınlarına sabır versin.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    http://www.urfa.com/motorcu-cinayeti...beri-8460.html

İnşallah bir an önce bulunurlar.

omur.38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj-boxer
    Allahtan rahmet , yakınlarına başsağlığı diliyorum :(

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Yönetime bir sitemde bulunmadan edemeyeceğim bu konuda:

Motosiklet camiasının büyük kısmını derinden etkileyen, "ciğerini yakan" böyle bir olaya ana sayfada yer verilmesi gerekmez miydi? Ana sayfada "ördekleri kurtaran" motorcunun haberi var ama sevgili Abdullah Abi ve Engin'den söz edilmemiş bile!

Türkiye'nin en büyük motosiklet platformu olmanıza rağmen kortej etkinliğine sahip çıkmadınız, en azından haberini duyursaydınız...

MT'ye yakıştıramadım. Bu da ayrı bir üzüntü kaynağı.
    braveguy, redlion999, Camo ve 17 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosiklet camiasının büyük kısmını derinden etkileyen, "ciğerini yakan" böyle bir olaya ana sayfada yer verilmesi gerekmez miydi? Ana sayfada "ördekleri kurtaran" motorcunun haberi var ama sevgili Abdullah Abi ve Engin'den söz edilmemiş bile!

Türkiye'nin en büyük motosiklet platformu olmanıza rağmen kortej etkinliğine sahip çıkmadınız, en azından haberini duyursaydınız...

kapasite ve vizyon bu kadar ne yapsınlar :(
    emrello, Cloud, aonal ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?

Bu yüzden bu durumlarda bu forumun yönetiminden öncülük etmesini beklemeyin.
    emrello ve metinkilic bunu beğendiler.

Aynı şeyi ben de düşündüm, 2 gündür ses yok, işin acaibi internette motosiklet yazınca en başta bu site çıkıyor ama manşet olarak şöyle bir haber ana sayfada yok. Yönetimin siteyi yapanın haberi yok diyecem ama bunca üyesi moderatörü olan bir bünyede bu haber ilk önce duyulan haber olmalıdır sanırım. Yıllardır yazmıyorum ara sıra bi bakıyorum ve bazı şeylerin hiç değişmediğini görmek artık şaşırtmaz oldu bünyeyi.

Olaya gelince, ne söylenebilir ki, hunharca bir katliam adeta. Bu iki insan ne yapmış olabilir ki böyle ölmeyi hak edecek, bu nasıl bir psikopatlıktır, düşman askerine yapılmayacak bir şey neredeyse. Umarım yapanlar en kısa zamanda bulunur, ama açıkçası ben bu kadar psikopatça cinayet işleyenlerin hapiste yatmasına karşıyım, son yıllarda manyağın bini bi para, bazen idam cezasını geri isteyenlere insan hak veriyor. Böyle adamların yakalandıktan sonra en kısa zamanda iğne ile uyutulup yok edilmesi lazım, yaşasa neye yarar ki bu pislikler, hayata katkısı yok aksine katkısı olan insanları yok ediyorlar sadece. Böyle tipleri ve bu tip vakaları kesinlikle idamla yargılamalılar. Bir insanın hayatına hem de böyle psikopatça kıyan şeye insan da demeye dilim varmıyor, bunlar insan formunda psikopat, ruh hastası yaratıklar. Artık ben de bunu düşünür oldum açıkçası.
    Olayın en kısa zamanda aydınlanmasını diliyorum ve bu canavarların cinayet sebebini meraktayım açıkçası.
    iptaluyelik02 ve crxforever bunu beğendiler.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    3 gün önce mt de gördüğüm konudaki resmi bu gün milliyet de görünce şoke oldum, ilk önce foruma girdim.içim parçalandı.
    Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin.

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    MT yönetimi hakkındaki eleştirilere katılıyorum.
    Havalı silah forumlarınada üyeyim, vefat eden bir üye olduğunda forumlarda duyuru ve çeşitli faaliyetler yapılıyor.

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun :(

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Allah ailelerine sabır versin çok üzüldüm arkadaş memleket eskisi gibi değil artık takacaksın beline tabancanı öyle gideceksin tura ya 1.5 milyon adam var adı sanı belli olmayan daha türkçeyi bilmeyen ve herşeyi yapabilecek onlardan ziyade kendi insanımızında ne yapacağı belli değil bireysel silahlanma olmalı

bsabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paraları telefonları varsa ziynet eşyaları için yapıldı bu katliam.Yoksa bu 2 güzel insanın ne alıp veremediği olacak orda birileriyle.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.urfa.com/motorcu-cinayeti...beri-8460.html

İnşallah bir an önce bulunurlar.
    İnşallah bulunacaklar, kim veya kimler yaptıysa bu işi allah belalarını versin, dünyada cehennemi yaşatsın.
    Yakınlarının ve tüm motosiklet camiasının başı saolsun.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)