Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Doğu turundaki arkadaşlardan haber alınamıyor ACİL

Motovento
    REKLAM ALANI
    Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Alıntı jemalizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben urfa da 2 sene kaldım. iyisi de var kötüsü de var ve kötü azınlıktadır. kurunun yanında yaşta yanar mantığı. arbayla karsa gidemiyorsan oradaki araçların orada nasıl varlar. gereksiz polemikler Türkiye'nin her yeri candır.

her iki kişide haklı burada kürt türk siyaseti yapmayalım. Allah mekanlarını cennet eylesin demekten başka yapılacak bir şey yok.
    Amaç Siyaset yapmak değil işimde olmaz , gerçekler ortada,Ailem Dönüm Dönüm arazilerini üç beş kuruşa satıp istanbula Taşındılarsa bunun bi sebebi vardır,Şuanda Dede mirasımı satıyorsam bir sebebi vardır.Çimlerde bir gün oturduğumuzda (Bana Hatırlat konuyu )sana bir kaç şey anlatıyım o zaman belki Anlarsın,Alp arkadaşımız İnsanları uyarmış ve uyarmaktada haklı.
    Şuan tek isteğim Ölen arkadaşlarımızın Ölüm sebebi ve öldürüen insanların bulunması,Bunun için bize bence çok iş düşüyor medyada 5 dk lık haber olmaması için dikkat çekmeliyiz,bunun kararını Admin veya İl temsilcileri vermelidir.
    Yurdukoru ve mustf bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Resmen vahşet teror . 2 kişiyi öldüren kimbilir neler neler yapmistir öncesinde, bu adam-adamlar bulunsun, linç ederler inşallah. İnşallah biri cikar onu mahkeme önünde vurur sisler oldurur .
    Camo ve Yurdukoru bunu beğendiler.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Çok üzücü bir facia.Sevenlerine tanıyanlara ve bizlere metanet diliyorum.Gezi resimleri beklerken bu haberlerin gelmesi yıkım oldu.
    Tek dileğim ilgili makamların olayı aydınlatması ve gerekli cezaların verilmesi...

tosbaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesın.Mekanları cennet olsun.Geride kalanlara sabır diliyorum.
    Kimse kusura bakmasın ama yok yakalansın adalete teslım edılsın bırakın abı neyın adaletın memlekette ne adalet vaar nede baska bısı kesınlıkle cınayetın cezası ıdam olmalı.Kendımı aılenın yerıne koyuyorumda nasıl gecer bu ınsanların acısı nasıl soner ıclerındekı yangın...

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Allah rahmet eylesin.Mekanları Cennet olsun.Allahım sen zalimleri kahreyle.

///MPOWER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    İnsanı kahreden bir olay RABBim mekanlarını cennet eylesin abimin,, arkadaşımı. Valla ben artık bu vahşeti yapan şerefsiz kansız vicdansız varlıkların, öyle yakalanır, adalete teslim edilir, cezasını çekerini falan hep geçtim insan güven duyamıyor çünkü emin olamıyorsun çünkü evet kardeşim benim polisim benim güvenlik güçlerim bu olayı duyunca onu yapanların başına yıkar bu dünyayı diye. Sadece ve sadece RABBimden dilerim ki bu mübarek günde, ALLAH a dua ederler yalvarırlar ölebilmek için en sevdiklerinin gözleri önünde eriye eriye can verirler kimsede birşey yapamaz...
    tosbaaa bunu beğendi.
    "The Ultimate Riding Machine"

tosbaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ///MPOWER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanı kahreden bir olay RABBim mekanlarını cennet eylesin abimin,, arkadaşımı. Valla ben artık bu vahşeti yapan şerefsiz kansız vicdansız varlıkların, öyle yakalanır, adalete teslim edilir, cezasını çekerini falan hep geçtim insan güven duyamıyor çünkü emin olamıyorsun çünkü evet kardeşim benim polisim benim güvenlik güçlerim bu olayı duyunca onu yapanların başına yıkar bu dünyayı diye. Sadece ve sadece RABBimden dilerim ki bu mübarek günde, ALLAH a dua ederler yalvarırlar ölebilmek için en sevdiklerinin gözleri önünde eriye eriye can verirler kimsede birşey yapamaz...
    Kesinlikle çok doğru dedin sonuna kadar katılıyorum adalete teslım edılse ne olacak yada bunun cezası nedir mevcut sistemde yeterlimi caydırıcı bir niteliği varmı? O yüzden sadece dua edebiliyorum bende kaybolup giden canlara...
    Beddua ediyorum adi şerefsiz kansızlara...

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Mekanları cennet olsun. Canilerin yatacak yeri olmaz inşallah

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biliyoruz ki herkes bütün bölgelerin insanlarını seviyor ve sayıyor. Burada söylenmek istenen şeylerin o bölge insanına karşı bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Özellikle Halfeti bölgesi insanları için çok olumlu şeyler duyuyoruz. Bu vatan topraklarının her metrekaresinde yaşanlar bizim kardeşlerimiz. Çürük adam her yerde var. Lütfen bu konuda daha hassas olalım.
    refleksinizi anlıyorum ama bu ülkenin yetiştirdiği en büyük cani halfetili ve tüm akraba, talukatı orada yaşıyor.
    o kim derseniz adı abdullah öcalan.
    Camo, 2move, Yurdukoru ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Allah rahmet eylesin.Mekanları cennnet olsun.
    Birşey sormak istiyorum arkadaşların üstünden telefon çıktı mı eğer çıkmadıysa bu telefonu alıp satabilirler.cep telefonu üzerindeki imei i polise bildirirseniz ve bu öldüren caniler telefonu sattıysa kamerada falan görülmüş olabilir bu sayede bu şeref yoksunu kişileri bulma şansı artar.Tekrar çok geçmiş olsun

Ben de telefonumu çaldırmıştım kesinlikle atlamayın dediğimi elinde sonunda bulunuyor lütfen atlamayın ki bu caniler bu dünyada da cezalarını çeksinler

papirus00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09 Tracer
    Kalanlara sabır dilerim, Adaletin şüphesiz tecelli edeceği bir gün şükür ki var.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    "Saat 22.30'da Kavacik BP istasyonunda buluşup Sabiha Gökçen'den Engin'imizi karşılamaya gidiyoruz. Arabalı motorlu herkes orada olsun."

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Haber doğruysa bu adamlar yakalanır kısa sürede inşallah

http://www.urfa.com/motosikletle-kacan-2-supheli-araniyor-haberi-8402.html

hsnogz41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150-cbr 600fa-crf 250l-spacy-duke 390- dio
    Hayatını kaybeden arkadaşlarıma Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dîliyorum. Bu nasıl bir canilikdir. Nasıl bi vahşettir yazıklar olsun bu mübarek günlerde bunları doğuran annelere. Ülkesînde gezmeye diye çıkan bu insanların başlarına gelen bu korkunç olayın failleri biran önce bulunur inşallah. Ocaklarına ateş düştü çok üzgünüm. Mekanları cennet olsun. Yapanlarında allah belasını versin. Gebersinler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Bu akşam 22:30'da Kavacık Bp'de buluşulup, Sabiha Gökçen'den cenazeleri almaya gideceğiz. Tüm motosiklet kullanıcısı dostları bekleriz.
    Gün birlik günüdür...

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Allah rahmet eylesin,ailesine allah sabır versin
    Hangi şerefsiz yaptıysa allah belasını versin

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Allah rahmet eylesin türkiye içinde bile gezemiyoruz artık ne deyim.

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Çok üzüldüm gercekten, bu kadar basit olmamalı. ..

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben herkesin eşit olduğuna inanan biri olarak, aklı başında, ruh hali düzgün olan bir insanın, başka bir insan veya canlıya isteyerek nedensiz zarar verme ihtiyacı duyacağını düşünmüyorum. ancak, doğu'da bu tür cahil ruh hastası bir hayli fazla. Ne güzel Trakya var Karadeniz var. oralara gitmeyin..

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)