Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Doğu turundaki arkadaşlardan haber alınamıyor ACİL

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidip yine danışsınlar ben danışmasınlar demedim bir ara arkadaşın cep telefonu çalınmıştı imei numarısını vermiş polise hiçte bir ay falan sürmemiş hemen bulmuş telefonunu.

Bu arkadaşların telefonlarınında imei numarasını aileleri falan biliyorsa kısa sürede bulunur diye tahmin ediyorum.
    Süreç insana verilen değer ile ilgili hemşerim benim.

Şimdi işin gücün yoksa savcılık onayı, mahkeme izni bekle. Bu izni Telekominikasyon başkanlığına yolla, onlar operatöre yollasın. Operatör işini yapsın ve sana geri dönüşte bulunsun. MEcliste kayıp kızları araştırma komisyonunda çok yakın bir akrabam çalışırken telefon takibi 1 ay sürüyor demişti.

Süreç kritik, kayıp insanlardan 72 saat içinde hayırlı haber alınma oranı yüksektir fakat devam eden saatlerde bu oran hızla düşer. Şu bayram öncesi bide, 100 - 200 km yakınımda olsada gitsem peşlerinden.

Allah ailesine bağışlasın.
    dockerengin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süreç insana verilen değer ile ilgili hemşerim benim.

Şimdi işin gücün yoksa savcılık onayı, mahkeme izni bekle. Bu izni Telekominikasyon başkanlığına yolla, onlar operatöre yollasın. Operatör işini yapsın ve sana geri dönüşte bulunsun. MEcliste kayıp kızları araştırma komisyonunda çok yakın bir akrabam çalışırken telefon takibi 1 ay sürüyor demişti.

Süreç kritik, kayıp insanlardan 72 saat içinde hayırlı haber alınma oranı yüksektir fakat devam eden saatlerde bu oran hızla düşer. Şu bayram öncesi bide, 100 - 200 km yakınımda olsada gitsem peşlerinden.

Allah ailesine bağışlasın.
    Arkadaşım bakan çocuğu da değil bişey de değil normal bir vatandaş ve bana böyle anlattı bay hemşeri.
    Ben arkadaşın yalancısıyım kısa sürede telefonunu bulmuş,neyse uzatmanın lüzumu yok Allah yardımcıları olsun.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Engin' in eşi ve iş yerinin avukatı bu konu ile ilgili 16:30' da uçakla bölgeye gidiyorlar. Savcılıktan emir veya talimat olmadan bu tip teknolojik işlemlere girilemiyor maalesef.

O gördüğümüz son teknoloji aramaları sadece dizilerde oluyor. Yada arkadaşın dediği gibi bir bakan yakının varsa oluyor.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    dockerengin ve Adventure58 bunu beğendiler.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    İnşallah gitmeden iyi haber alırlar. Zuzuuw'un dediği gibi keşke yakın olsa da gidip kendimiz arasak.

Şanlıurfa'da Gaziantep'te yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar?

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    iş sıkıntılı gibi gözüküyor ya hadi bakalım iyi olur inşallah

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    OFF YAAA, İÇİM SIKILDI....

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Merak etmeyin kotu haber tez yayilir, sarjlar bitince devam etmislerdir bir yerlere takilmislardir motosiklet ozgurluk merak etmeyin..dolasiyorlardir..

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak etmeyin kotu haber tez yayilir, sarjlar bitince devam etmislerdir bir yerlere takilmislardir motosiklet ozgurluk merak etmeyin..dolasiyorlardir..
    Doğru diyorsun da 48 saattir her ikisinin birden telefonlarının kapalı olması bence biraz düşündürücü.

Sınıra da sadece 60 km mesafede olmaları biraz endişe verici. Özellikle orada böyle her gün bir olayın olduğu gergin bir zamanda. İnşallah dediğiniz gibi olur ve ortaya çıkarlar. Allah eşine sabır versin.

Motosikleti
    Böyle bir bilgi geldi: "Arkdaşlar akut antep liderine.konuştum, örgüt olma ihtimalinin neredeyse sıfır olduğu söyleniyor."

Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir bilgi geldi: "Arkdaşlar akut antep liderine.konuştum, örgüt olma ihtimalinin neredeyse sıfır olduğu söyleniyor."
    Bu bilgi doğrudur Ekibimizden Fevzi yaptı bu görüşmeyi. Ancak maalesef, operasyon yapmak için belirli kriterlere ihtiyaçları var. Farazi bilgiler ile arama yapmak sadece enerji kaybı olacağından net bilgiler ve son temas noktaları araştırılıyor şu anda.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ikisinin de çocukları ve eşleri meraktan çatlayacak durumdayken bu ihtimal maalesef pek olası değil.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim bu trakya'da olsa 3-4 saate bulurduk. Urfa çok uzak, yakınlarda olan abiler oranın adetlerini iyi bilirler, konumlarını tahmin edebilirler diye düşünüyorum. @Yurdukoru abimizin dedigi gibi Suriyeli fazlaliklar telefonlari gasp etmis olabilir. Her onune gelenden birsey istiyolar. Ve dun haberlerde Teror catismalari duymustum.

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    İnşallah kazasız belasız bulunur ikisi de, keşke elimizden birşey gelse.

Basın da falan herhangi bir habere rastlayamadım, bir haber falan yapılsa belki daha çok kişiye ulaşılır, bilgi alınır.

Son yer bildirimi yaptiklari yerde bu resmi paylasmislar. Belki o taraftaki arkadaslar mekani tanirlarmi acaba diye eklemek istedim en ufak bilgi umit oluyor iste.

tp://hizliresim.com/nYgzRN][/url]

"KAZASIZ SURUSLER"

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    örgüt olma ihtimali iyice düşük.

1. örgüt kaçırıp 2 motosikletliyi ne yapacak? yeterince sansayonel değil

2. onlar yapsa şimdiye kadar 50 kere propagandası yapılırdı.

allah göstermesin ama tenha bi yerde kaza ihtimali aklıma geliyor. yakınlarda birileri varsa civar kolaçan edilmeli.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Fotograf iphone yada android bir cihazla cekilmis ise properties ozellikler kisminda gps koordinatlari olabilir!

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaza sanmıyorum. Doğu bu herşey olur. kimse kusura bakmasın.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son yer bildirimi yaptiklari yerde bu resmi paylasmislar. Belki o taraftaki arkadaslar mekani tanirlarmi acaba diye eklemek istedim en ufak bilgi umit oluyor iste.

tp://hizliresim.com/nYgzRN]http://i.hizliresim.com/nYgzRN.jpg[/url]

"KAZASIZ SURUSLER"
    Yanılmıyorsam burası da Halfeti. Aşağıda Nehir kenarında sazan türü bir balık yenilen sıra sıra çardaklardan biri. Oradaki çardaklarda bir kaç kez oturmuşluğum var ondan aşina geldi. Galiba arkada ırmağın suyu biraz görünüyor. Oralı bir arkadaş varsa belki bunu doğrulayabilir.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Yorumlar çok komik. Hayatında urfaya gitmemiş kişilerin komik yorumları. Neyse..

Cok uzuldum valla ama insanin aklina mantikli bisey gelmiyor.kaza yapip 2sinin de yaralanma olasiligi az.evli olduklarindan ve daha onemlisi cocuklu olduklarindan telefonlari kapatip maceraya atilma ihtimalleri de yok denecek kadar az.birileri kacirsa simdiye bisey isterlerdi kayip olmak kalanlar icin cok zor.insallah sonu iyi olur

Motosikleti

Arkadaşlar bu fotoğrafı araştırdım. Buranın ;Halfeti'de Veyis Petrol olduğunu düşünüyorum. Burayı bilen var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

Evet Abdullah abinin oğlunun mesajı "Motorlar bulundu jandarma güvenlik cemberine aldı olay yeri inceleme bekleniyor Babamlardan iz yok şuan..." :( İnşallah kötü birşey yoktur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)