Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Doğu turundaki arkadaşlardan haber alınamıyor ACİL

Motovento
    REKLAM ALANI
    07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Allah rahmet eylesin umarım yapanlar tez zamanda bulunurlar birşeyi merak ettim motorlar bulunmuşmu ? motor hırsızlığı falan olabilirmi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm. Ne saçma sapan bir memleketteyiz. Tamamen şansa yaşıyoruz. Olayda suçlu kimse en kısa zamanda yakalanıp cezası gerektiği gibi verilir umarım.

bu ülkeye artık idam lazım idam.. olmaz böyle.. adamlar yakalansa bile hapse atılıyor yine benim vergilerimle hem karnı doyuruluyor hemde kalacak yer veriliyor..
    serotizm, Kerem Akın ve ///MPOWER bunu beğendiler.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Hürriyet haber yapmış ayrıntılar çok üzücü.
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26876783.asp

Artık eşinizi çocuğunuzu alıp doğu turuna gitmenin zamanı geçmiş kardeşim , Bu Adi Orsp.. çocukları motorla gördükleri insanları , aşağılık ve alçaklık , eziklik psikolojisi ile katlediyor.

Arkasında Türk bayrağı var diye katlediyor.

Parası var gezebiliyor diye katlediyor.

Tarzı kendine uymadığı için, entel gördüğü için,

Aynı inancı taşımadığı için katlediyor

Allah en sevdiklerini böyle alsın onlardan.
    braveguy, Yurdukoru, restherock ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Adi serefsizler, ne kolay lan cana kiymak, biz balkona giren sinegi cami acip icsun gitsin diye ugrasiyoruz, nedir bu anlamadim, kesin bir mola yerinde takistilar bir grupla sonra takip edip kavgayi cinayete donusturduler...Gazetede biri yorum yapmis "ortadoguya hosgeldiniz diye"...

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Vurulmuslar deniyordu bu haber nerden çıktı şimdi.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun. Konuyu ilk açıldığından beridir takip ediyorum ve inanın çok üzüldüm özellikle yapılan bazı yorumlar beni fazlası ile üzdü. Olayın detayları tam olarak aydınlandığı zaman çıkarılacak çok ders olduğuna inanıyorum.

Wolvie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tenere 660
    allah rahmet eylesin. bu bölge çok karışık, bundan sonra özellikle güneydoğu bölgesi rotalı turlarınızı erteleyin ya da değiştirin. en azından şu suriyeliler ve savaş durumları bitene kadar. bir çok vaka oluyor buralarda ve polisler adamların ne kimlik bilgisi ne de parmak izi kaydı olmadığı için bir şey yapamıyorlar hepsi havada kalıyor.
    Yurdukoru bunu beğendi.

dalbay444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150
    Allah c.c rahmet eylesin. şimdi haberler de duydum. Kim neden yaparki böyle bir caniliği. Rabbim c.c ailelerine sabırlar versin.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı alpbodrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık eşinizi çocuğunuzu alıp doğu turuna gitmenin zamanı geçmiş kardeşim , Bu Adi Orsp.. çocukları motorla gördükleri insanları , aşağılık ve alçaklık , eziklik psikolojisi ile katlediyor.

Arkasında Türk bayrağı var diye katlediyor.

Parası var gezebiliyor diye katlediyor.

Tarzı kendine uymadığı için, entel gördüğü için,

Aynı inancı taşımadığı için katlediyor

Allah en sevdiklerini böyle alsın onlardan.
    Daha katiller ve öldürme sebepleri bilinmiyor. Lütfen senaryolar üzerinden suçlamalar yapmayalım. Memleketteki tüm cinayetlerin en korkunçları İstanbul'da işleniyor. Hayatın en ucuz olduğu yer yine istanbul. 2012 ve 2013 de iki defa Urfa da maraton koştum. İkincisinde ailemi de götürdüm, 4 gün kaldık. Kimsenin kimseye yan baktığını görmedim. Suç oranının en düşük olduğu illerdendir. Kavga, hır gür gürültü vs yoktu. İnsanlar çok iyi niyetlilerdi. Kimse beni kazıklamaya kalkmadı. Kötü adam her yerde var. Vefat eden kardeşlerimiz yanlış zamanda , yanlış yerde yanlış kişilere denk gelmiş olabilirler.

Bir Arkadaşımın paylaşımı ;
    Ayrıca şu an bir arkadaşım cenazede Onun yazısı;

Acimizin büyüklüğünü tarif edecek bi kelime, bi cümle bulamıyorum. Ne soylesem ne konussam acının tarifini veremem ama Engin Öksüz ailesinin feryatlari, yürekleri paramparça eden aglayisina sular seller gibi akan göz yaşlarina sebep olanlari ve bizleri bu duruma sokan kişi veya kisilerin ''Allahi dini imanı mezhebi yok'' vahşice işledikleri bu darp ve cinayet yanlarına kesinlikle kar kalmayacak. Allah bin türlü belalarini versin, kazdiklari cukurlar mezarlari olsun, ictikleri kendi kanlari olsun... Tüm dostlarin başı sagolsun acimiz büyük...

Sabır diliyorum aileye ve herkeze. Motorumun anahtarının alındığı, silahin depoma dayandığı bölge. Halfeti ilçesi yakın noktalarda bireciğe yönlendiriyor herkes Ali usta diye biri var gidip görmelisin, bireciği gezmelisin deniyor. Öyle biri yok ! Tamamen Saptırma
    Birecik ve güney fıratı takip eden suriye ' ye en yakın bölge. Belliki burası sıkıntılı , güneydoğuyu kötülemek değil amacım ancak motorlarınızda Atatürk imzası ve Türk bayrağı sticker ları taşıyorsanız % 50 öldürülme riski taşıyorsunuz demektir.
    braveguy, Yurdukoru, naptinoisi ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Haklisin kurubuz...

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Bu iki masum insanın ölmesinden de hükümetin dış politikaları sorumludur. Her taraf Suriyeli canilerle dolu. Çok üzgünüm, yazık...
    braveguy, alpbodrum, kurufasulye ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    allah rahmet eylesin...mekanları cenntet olsun..

Öncelikle allahtan rahmet yakınlarina başsağlığı dilerim. çok şey yazarım lakin, siber suçlar kapsamına girer...
    motoco bunu beğendi.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha katiller ve öldürme sebepleri bilinmiyor. Lütfen senaryolar üzerinden suçlamalar yapmayalım. Memleketteki tüm cinayetlerin en korkunçları İstanbul'da işleniyor. Hayatın en ucuz olduğu yer yine istanbul. 2012 ve 2013 de iki defa Urfa da maraton koştum. İkincisinde ailemi de götürdüm, 4 gün kaldık. Kimsenin kimseye yan baktığını görmedim. Suç oranının en düşük olduğu illerdendir. Kavga, hır gür gürültü vs yoktu. İnsanlar çok iyi niyetlilerdi. Kimse beni kazıklamaya kalkmadı. Kötü adam her yerde var. Vefat eden kardeşlerimiz yanlış zamanda , yanlış yerde yanlış kişilere denk gelmiş olabilirler.
    iyi de istanbulda o vahşi cinayetleri işleyenler istanbullu değil ki.

geride kalanlara bol sabır diliyorum. yazık olmuş iki insana.
    alpbodrum ve Yurdukoru bunu beğendiler.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    yazmıycam.. Başımız sağolsun... Kendi ülkemizde güvende değiliz artık.. hepimizi öldürdüler orda uyanın.. hepimizi...
    alpbodrum, restherock, can498 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Allah Yardımcıları Olsun

Motosikleti
    Şu an yok.
    Allah rahmet eylesin. Allah eşine akrabalarına dostlarına sabır versin. En başta beri korktuğum, tahmin edip içime sakladığım, sıkıntılıdan kastım buydu. Ne desek boş. Gerçekten çok ama çok üzücü...

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)