Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ehliyet sınavı :)))

Motovento
    REKLAM ALANI
    devilmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro 550
    Sonunda zaman geldi şubatta ehliyet sınavına girecem ama hiç motor tecrübem yok ne dersiniz zormu geçebilirmiyim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

Bi Allahın kulu cevap vermiyomu yaa 22 kişi görmüş hadi ama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    tee şubatta sınava girecen şimdiden heyecanlısın..sınav günü dikkat et kalpten gidersin
    şubata kadar motor sürmeyi öğrenipte 600 lüğe geçebilirmiyim diyede konu açma
    bişe olmuyor azcık gezdirip ehliyetini veriyorlar sonra aa bu kadar basitmiş korkmama gerek yokmuş deyip sonra ehliyet mevzusu oluncada sende bu anını anlatıp gülüp geçiyosun
    aonal ve İlker41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Benim de hiç yoktu 3 kere scootera bindim 10'ar dakika, geçtim ama vitesliyle yapacaklarsa öğren!!!

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Kaç yıl Pardon ay var neden o kadar geç yaş mi tutmuyor.merak etme gecersin inşallah

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Dostum geçemeyeni dövüyorlar boşver çok basit,iki dubadan geçip düz çizgide motor süremeyeceksen zaten sürme hiç.

devilmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro 550
    Telekkürler istanbul bakırköyde otruyorum ucuz bir sürücü kursu önerirmisiniz

Motosikleti
    Ybr Esd
    İki kişi sınavdan önce bir gün kala bir saat çalıştık. Sınavdan 3 saat önce uyuduk. Bunlara rağmen 37 netle geçtik bir gün çalışırsan rahatça geçebilirsin.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Kayıt olduğunuz kursun motor direksiyon dersi verdiğine emin olmadan kayıt yapmayın birçok kurs öğrenmek için motor vermiyor

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    kardeşim kurs yerleri genelde motor sürmeyi öğretmiyor onlar aldıkları paraya bakıyorlar senin kendine yapacağın en güzel iyilik arkadaşlarının motoru varsa eğitim alman ben öğle yaptım direksiyon sınavındada rahat ettim eğer durumun varsa hondanın güvenli sürüş eğitimlerini tavsiye ederim.ama birde altın elbiseli adamı iyi dinle ALLAHA emanet ol.

Motosikleti
    Hyosung gv250
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/134329-sinav-ve-ilk-gv250-deneyimim-acemi-bir-arkadasdan-diger-acemilere-cesitli-bilgiler.html
    bugün yazdım arkadaş bir bak istersen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)