Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Avrupa Turu, honda wave110i ile

Motovento
    REKLAM ALANI
    fthylmz49 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 110i
    Arkadaslar merhaba,
    Motosikletim 23bin de honda wave 110i . Kismet olursa avrupa turu planliyorum. Ist almanya holanda ispanya italya vs. Gezi ila alakali tuyo verebilecek arkadas varsa cok iyi olur. Ilk yurtdisi deneyimim olacak.

Daha once soyle bi gezi yapmistim: http://www.scooturk.net/showthread.php?t=18751
    restherock bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Walla şimdi baktımda tur resimlerine helal olsun sana gençlik cesareti işte Allah kazadan beladan korusun tekerin düz bassın her daim aslanım

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Helal olsun
    OnurTr bunu beğendi.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim babam 87 model renoyla 132 km/h ile radara girdiğinde ceza makbuzunu çerçeveletmişti. Satarken gösteririm diyordu.

Cup'la radara girdim diye bence sakla makbuzu.

Geziye gelince; o kadar yol 60 ile gidilir mi ? Yolda insan hayattan soğur, ailede tek erkeksen falan aile geleceğini riske atma.
    restherock ve peacetrain bunu beğendiler.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Avrupa'yı Geçtim Anadolu Turu Bile Yeterli 110 CC Bir Cup İçin, Yeminle Yolda Canım Sıkılır Bir Kamyona Otostop Atar Motoruda Kasasına Koyar Giderdim

doğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anthony Hopkins in bir filmi vardı;kendi el emeğiyle bir araya getirdiği kucuk bir motosikletle halen gunumuzde dahi kırılamamış bir hız rekorunu kırmıştır.Bunu yaparken , uzun yolculuklar yapmış ve bircok zorluklar yaşamıştır.Böyle birinin gercek hayatdan alıntı hayatını film karelerine dökmüştü , şimdi o geldi aklıma . Büyük cesaret ve büyük azim gerektiren birşey , ben şahsen bukadar zorluga gelemem ama gelenide takdir ederim... Tebrikler .. İnsan isterse yapar , imzamda da bu durumu anlatan bir yazı var..
    mustang53 bunu beğendi.

restherock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700 GS
    HELAL OLSUN başka diyecek birşey yok. Bu azimle dünya turu yaparsın Avrupa' dan sonra
    Bas Gitar tınılayan bir felsefedir dedi Yaşlı Kurt, Motosiklet ise homurdayan bir felsefedir dedi Yavru Kurt...

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bisikletle, Yürüyerek, 50 cc Scooterle dünyayı gezen var. Dil sorun olmazsa paranız varsa niye olmasın. Şimdiden iyi yolculuklar.
    sozerten bunu beğendi.

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı fthylmz49 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba,
    Motosikletim 23bin de honda wave 110i . Kismet olursa avrupa turu planliyorum. Ist almanya holanda ispanya italya vs. Gezi ila alakali tuyo verebilecek arkadas varsa cok iyi olur. Ilk yurtdisi deneyimim olacak.

Daha once soyle bi gezi yapmistim: http://www.scooturk.net/showthread.php?t=18751

Şu anda İtalya'nın kuzeyinden Türkiye'ye doğru bir rotadan arkadaşlarım geliyorlar. Bayramdan sonra burada olacaklar, o kısımla ilgili bilgi veririm.

Avrupa yolları bizim memleket gibi olmadığından, zaten tabelada gördüğünüz hız limitlerine her daim uymak zorundasınız. Bundan dolayı küçük bir motosikletle gitmenin dezavantajının çok olacağını sanmıyorum ki zaten belli ki siz bu kafada bir insan değilsiniz.

fthylmz49 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 110i
    Arkadaş güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Tur yapmış abilerim bilgilerini ve tecrübelerini aktarırsa benim için çok güzel olur. Özellikle rota hakkında henüz bir şey oluşturmadım. nerelerden nasıl gidilir hangi ülkenin polisleri rüşveti seviyor hangi ülke vatandaşları gıcık vs gibi bu şekilde tavsiyeleriniz olursa mükemmel olur. Tekrardan herkese teşekkür ederim.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Öncelikle böyle bir karar aldığınız için sizi tebrik ederim.

Haziran ayı içerisinde 17 günlük bir avrupa turuna çıktım Tvs apache 150cc ile. 13 ülkeden geçtim.

Sırayla gittiğim ülkeler:

Bulgaristan-makedonya-kosova-arnavutluk-karadağ-bosna hersek-hırvatistan-slovenya-avusturya-almanya-çek cumhuriyeti-slovakya-macaristan-sırbistan-bulgaristan-türkiye.

Bende yeşil pasaport olduğu için ülke geçişlerinde sorun yaşamadım, vize istenmiyor. Hiç otelde kalmadım, çadırda kaldım ve bütün masraflar (yakıt-yeme-içme-bakım-konaklama-sigorta..) 1200 lirayı geçmedi.

Daha gezi raporumu yayınlamadım fakat her gün günlük yazdığım için bütün bilgiler yazılı duruyor. Size telefonumu özel mesaj olarak yolluyorum. Bana ulaşırsanız size yardım olabildiğimce olmaya çalışırım.
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle böyle bir karar aldığınız için sizi tebrik ederim.

Haziran ayı içerisinde 17 günlük bir avrupa turuna çıktım Tvs apache 150cc ile. 13 ülkeden geçtim.

Sırayla gittiğim ülkeler:

Bulgaristan-makedonya-kosova-arnavutluk-karadağ-bosna hersek-hırvatistan-slovenya-avusturya-almanya-çek cumhuriyeti-slovakya-macaristan-sırbistan-bulgaristan-türkiye.

Bende yeşil pasaport olduğu için ülke geçişlerinde sorun yaşamadım, vize istenmiyor. Hiç otelde kalmadım, çadırda kaldım ve bütün masraflar (yakıt-yeme-içme-bakım-konaklama-sigorta..) 1200 lirayı geçmedi.

Daha gezi raporumu yayınlamadım fakat her gün günlük yazdığım için bütün bilgiler yazılı duruyor. Size telefonumu özel mesaj olarak yolluyorum. Bana ulaşırsanız size yardım olabildiğimce olmaya çalışırım.
    Vay be, ayrıntılı bır gezı raporu acar mısınız foruma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler