Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200 ns taksit seçenekleri hakkında ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    online253 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Arkadaşlar yazın bitimine doğru yeni 0 km bir motosiklet alacağım taksitlendirme ile alacağım için apache 150 rtr düşünüyordum fakat bajaj pulsar 200 ns gerçekten çok hoşuma gitti ve taksit seçenekleri ne durumda bilen duyan arkadaşlar var mı ? bilgilendirirlerse çok iyi olur Ankara'da yaşıyorum cumartesi günü bayisine gideceğim şimdiden az çok bilgi sahibi olursam süper olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    moto-baytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cemsid cbf 150
    Kredi kartına devlet el attı 9 taksitin üstüne çıkamıyolar bu sebeple. Fakat çek, senet vesaire kullanıp bayii kendisi taksitlendirirse o ayrı.
    Yani tek tek bayilere sorman yaa internetten araştırman lazım. 36 aya kadar yaptığını idda eden gördüm internette ama güvenmedim.
    online253 bunu beğendi.

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Yeni kanunlar gereği en fazla karta 9 taksit yapıyor.

Yada kredi çekeceksin kaç taksitle istiyorsan artık
    online253 bunu beğendi.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Bazı bayilerde özellikle beyaz eşya ile birlikte motosiklet bayiliği yapan mağazalar tüketici kredisi ile 36 aya kadar taksitlendirme yapıyor biraz araştırma yaparsan mutlaka bulursun
    online253 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    yorumlarınız için çok teşekkür ederim bu hafta sonu gideceğim Ankara'da 1 tane bayisi var sanırım oda Anıtkabir'in orada 9 ay taksite giremeyebilirim en az 12 ay gerekiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

daha önce telefon alımında 12 ay taksit için indirim çeklerini kullanmışlardı motosiklette'de buna benzer yöntemler var mıdır acaba ?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Aylık kac tl ödeme yapabilirsin

Aylık kaç tl ödeyebileceginin hesabını yap 9 taksit üzerinden hesapla kalanını varsa pesin öde

İhtiyaç kredisi diye çekersen geri ödeme biraz damarlı olur .)
    online253 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Zaten okul kredim var, bu yüzden tekrar bir krediye girmeyi düşünmüyorum şuanda aylık 700 Tl gibi bir rakam verebilirim oda toplamda 8400 yapar motorsikletin peşin fiyatı 7300 iken 12 ay taksit ile 8400'e verirler mi motoru ?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hangi kart var limiti ne banka anlasmalı ise pesin fiyatına taksit yaparlar büyük ihtimal

Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    world,garanti,ziraat olması lazım peder bey yardımcı olucak o konuda

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Alıntı online253 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten okul kredim var, bu yüzden tekrar bir krediye girmeyi düşünmüyorum şuanda aylık 700 Tl gibi bir rakam verebilirim oda toplamda 8400 yapar motorsikletin peşin fiyatı 7300 iken 12 ay taksit ile 8400'e verirler mi motoru ?
    Sen ayda 700 tl ödeyebilirsen rahat rahat alırsın kardeşim. Tek yapman gereken kart sahibini alıp bütüüüün bayileri tek tek gezmen. Mutlaka sana uygun bir plan oluşturacak bi bayi çıkacaktır.
    ...ADAMLIK, CİNSİYETLE DEĞİL ŞAHSİYETLE ALAKALIDIR...

Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    çok teşekkür ederim cevaplarınız için ilgilenmeniz beni mutlu ediyor dediğim gibi peder bey yardımcı olucak kart konusunda ben ona peşin olarak ödeyeceğim aylık 650-700 gibi bir rakam verebilir durumdayım bayi bayi gez derken Ankara'da bajaj bayi olarak Çankaya'da Anıtkabir'in orda 4.44 Motor var onun dışında Ankara'da nerelerde satılabilir ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    kutahya gediz alpino mob. Karta vade farksız 8-10 taksit yapıyor bence kaçırma

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bajaj a 10 40 yağ koyarsın artık http://www.motosiklet.net/forum/moto...anmaliyim.html

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Başlığı takip ediyorum hemen hemen aynı durumdayız. Bende 650-700 civarı ödeyebilirim aylık. Burdaki bayi ile konuştuğumda 9 taksit yaparız 400 lirada vade farkı alırız diyor. Eğer çevre illerde uygun bi bayii olursa gider alırım sıkıntı olmaz.
    online253 bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2014
    Bir kaç haftaya kadar Yamaha YBR 125 almayı düşünüyordum. Ama bir yandan da o vakite kadar Bajaj Pulsar'ı takip ediyor, araştırıyorum. Adana Seyhan'da bulunan showroom önünden geçerken Pulsar'a yakından bakayım dedim. Vakit geç olduğu için kapalıydı. Ancak camdan içer, bakındım biraz. Pulsar yoktu, Discover 125 ST ve Boxer 150 vardı. Camada yazmışlar 36 aya kadar vade ile satışlarmız vardır diye... İşimden dolayı bir türlü gidip birebir konuşamadım. Telefonda açıp genel bir bilgi almadım. İlgilenen olursa buyrun bu da sitesi... BajajAdana İletişime geçen olursa burdan gelişmeleri yazarsa diğer alacak arkadaşlar yararlanabilir. Bir fırsat bulursam gidip bir sorarım bende...

Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj a 10 40 yağ koyarsın artık http://www.motosiklet.net/forum/moto...anmaliyim.html
    bro sen benim mesajlarıma bulaşma işine bak,açtığım konuyu iyi oku eylük ekim ayı gibi apache rtr 150 alıcam yada 12 ay bana uygun taksit seçenekleri olursa bajaj pulsar alacağım diyorum sen açtığım yağ konusunu buraya atıp benimle uğraşıyorsun işsiz misin arkadaşım sen hakaret mi edelim napalım alabileceğim motorlar hakkında bilgi topluyorum illa kendine laf mı söyleticeksin anlamadım ki ? Cevap veren diğer arkadaşlara teşekkürler Ankara'da yaşadığım için Ankara'da ki bayisinden alabilirim kendi bayisi dışında nerelerde satılabilir bu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)