Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorsiklet Satıcısı Tarafından Uğradım Kötü Durum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cb 125 E
    1 Haftadır CBR 125R lara bakıyorum 2013 model hesaplı denk geldi aradık görüştük 6.500 tl'ye kadar bir pazarlık yaptık 2 saat içinde geliyorum dedim kredi çekeceğim dedim.Kredimi çektim bankadan aracıma bindim yola çıkacağım satıcıyı aradım geliyorum yoldayım dedikten sonra kişi aracı sattığını belirtti bunların hepsi 2 saat içerisinde gerçekleşti bana söz veripte neden başkasına sattığını söylediğimde sizden daha yüksek bir fiyat verdi diyerekten konuşmayı kapattı ne insanlar var bu hayatta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ayıbetmiş.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Biraz daha fazla para versen nelerini satar o.

Satın alamadığın iyi olmuş bir bakıma. O motorda kesin bir yamukluk vardır. Böylesi kaypak bir herifin motoru sağlam çıkmaz.
    yiwotxxx, dockerengin, qezgin ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda Cb 125 E
    Almadan öncede durmadan beni aradı ne zaman çekiyorsun ne zaman geliyorsun 2 saat içinde 3-4 kez aradı bende düşündüm böyle şeyler ama iyidir motorda bişey yoktur gidince bakarım diye düşündüm ama kısmet değilmiş

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Kendisi ayıp etmiş . Almamanız daha iyi olmuş , diğer arkadaşlarında dediği gibi o motorda bi kelek çıkabilirdi . Şuan motorunuz yok sanırım , isterseniz başka motor alabilirsiniz 6500 e .

Motosikleti
    Honda Cb 125 E
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendisi ayıp etmiş . Almamanız daha iyi olmuş , diğer arkadaşlarında dediği gibi o motorda bi kelek çıkabilirdi . Şuan motorunuz yok sanırım , isterseniz başka motor alabilirsiniz 6500 e .
    Şuan motorum var CB 125E var ama biliyorsunuzdur çok sıkıntılı bir makina 10.000 KM devirdim 1 KM'sini bile mutlu yapmadım :D sıkıntısı çok yüksek
    Ezio41 ve Mikuni bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Ibrahim007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan motorum var CB 125E var ama biliyorsunuzdur çok sıkıntılı bir makina 10.000 KM devirdim 1 KM'sini bile mutlu yapmadım :D sıkıntısı çok yüksek
    O zaman cb 125e'nin abisini deneyin birde cbf 150 Rahat güzel motordur ama şuan sıfırlarıda 5800 tl oldu . Austos ayında 6000 tl olur muhtemelen
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Honda Cb 125 E
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman cb 125e'nin abisini deneyin birde cbf 150 Rahat güzel motordur ama şuan sıfırlarıda 5800 tl oldu . Austos ayında 6000 tl olur muhtemelen
    Bir kaç kez sürmüştüm tanıdığımda var çok rahat bir motor uzun yol için ideal ama super sport var aklımdada

Motosikleti
    Bir kaç kez sürmüştüm tanıdığımda var çok rahat bir motor uzun yol için ideal ama super sport var aklımdada
    Hmm cbr 125'lerde pahalı , onun yerine o zaman pulsar almak daha mantıklı olur . En azından 200 cc
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Duy Bunu Mt Camiası Biz Motor Kötü diyorduk Yuhuluyordunuz bizi Görün Bizzat kullanıcı yorumunu
    meki 60 bunu beğendi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cb 125 i sat hazır 6500 de kredi çekmişsin al bi cbr 250 düşünmene bile gerek yok nie hala 125cc bakıyosunki ?
    Bilalancer bunu beğendi.

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    çelişki var baba.. bu gibi durumlarda motor satın alınacaksa yada araç, para hazır kıtâ beklemeli kredi işi falan satışı zedeliyor. bende sattım 7-8 motor öyle alıcılar varki güvenemiyorsun.

Motosikleti
    Honda Cb 125 E
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duy Bunu Mt Camiası Biz Motor Kötü diyorduk Yuhuluyordunuz bizi Görün Bizzat kullanıcı yorumunu
    hayatımdan 10 yıl götürdü belkide bu motor cidden

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kötü düşünme belki daha temiz bi cbr düşebilir eline (ben sanki çok pozitif düşünüyormuşum gibi yazdığım cevaba bak yav )

Motosikleti
    Honda Cb 125 E
    Alıntı caneroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kötü düşünme belki daha temiz bi cbr düşebilir eline (ben sanki çok pozitif düşünüyormuşum gibi yazdığım cevaba bak yav )
    Şimdi motorlara bakıyorum tekrardan içimde tereddüt oluşuyor her seferinde arasammı aramasammı olmadı büyük ihtimalle 0 alıcam CB'yi satıp en güveniliri o
    caneroz ve utk_trn bunu beğendiler.

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    hayatımdan 10 yıl götürdü belkide bu motor cidden
    Kardeşim meraktan soruyorum, ne yaşattı ki sana bu kadar illet ettin?
    Ben de 7000 km kullandım cb125, hiçbir sorun çıkarmadı gayet memnundum.
    Korkarak yaşayamazsın!

Motosikleti
    Honda Cb 125 E
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim meraktan soruyorum, ne yaşattı ki sana bu kadar illet ettin?
    Ben de 7000 km kullandım cb125, hiçbir sorun çıkarmadı gayet memnundum.
    Bence yanlış anlamayın ama CB kullanıcıları bu motorda bişey yok diyerekten kendini kandırıyor bana göre sabahları motor soğukken çalışmıyor geceleride anca vurduracaksın başıma geldi yağmur yağıyor motor anayol üstünde park halinde evime 4km uzaklıktayım yollar ıslak motoru vurduruyorum yine çalışmıyor jikleyi açıyorum yine çalışmıyor sonraki sıkıntısı aşırı yağ yakımı ve az yakıyor denipte alınan motorun çok yakması diğer bir kötü yanı kaza yapmama neden olan çinci abilerimizin lastikleri on numara kayıyor diğer yanı aynalar çok güzel dansöz gibi valla gazı açıyorum arkamda araba varmı bakacağım olana bak ayna 180 derece dönmüş ara sıra yolda yaşanan teklemeler performansı farlar hep açık aküyü 10 numara su gibi içiyor
    eren özer bunu beğendi.

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Bence yanlış anlamayın ama CB kullanıcıları bu motorda bişey yok diyerekten kendini kandırıyor bana göre sabahları motor soğukken çalışmıyor geceleride anca vurduracaksın başıma geldi yağmur yağıyor motor anayol üstünde park halinde evime 4km uzaklıktayım yollar ıslak motoru vurduruyorum yine çalışmıyor jikleyi açıyorum yine çalışmıyor sonraki sıkıntısı aşırı yağ yakımı ve az yakıyor denipte alınan motorun çok yakması diğer bir kötü yanı kaza yapmama neden olan çinci abilerimizin lastikleri on numara kayıyor diğer yanı aynalar çok güzel dansöz gibi valla gazı açıyorum arkamda araba varmı bakacağım olana bak ayna 180 derece dönmüş ara sıra yolda yaşanan teklemeler performansı farlar hep açık aküyü 10 numara su gibi içiyor
    Yanlış anlamıyorum sizi fakat bu problemleri ben gerçekten yaşamadım. Evet, aynalar çok hassastı ama alışmıştım. Ve soğuk havalarda ilk marşta almayabiliyordu, 2-3 dakika rölantide beklemekle bunu da çözüyordum.Lastikler evet berbat, fakat bu asla motorun kötü olduğu anlamına gelmez,zira bu hacimdeki çoğu motosiklet bayiden ucuz çıksın diye lastikten taviz verilir.Bunların dışında anlattıklarınız bana çok uzak.

Fabrikadan çıkan her motorun aynı dayanıklılığı göstermesi beklenemez. Hatta bu her makine için geçerlidir. İşin içinde kullanıcının ilgisi ve yapılan rodajın niteliği de girer. Bana gelen motor sorunsuz,size gelen tersi olabilir. Size böylesi geldi diye, bütün cb sinden memnun kullanıcılarını kendini kandırmalarıyla tutuşturmayınız.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Aynı çileyi ben 15000 km çektim. Sana tavsiyem o parayla bajaj pulsar al. Cbr cebini yakar. Hemde pulsar kadar güçlü ve hızlı değil. Youtub da pulsarın videosu var. İzle bak.

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    pulsar al
    utk_trn bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)