Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

yeni üyelerin konu açmasının engellenmesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    yeni üyelerin konu açmasının engellenmesi lazım bence en az 1 veya 2 hafta ,üye olup aynı konuyu üç kere açan, iddaa reklamı yapan ,forumda 100 lerce sayfa bilgi olan motoru soran vs vs hepsi var ,bende sizlerin görüşlerini merak ediyorum

1 2 hafta konu açamazlarsa bazı şeyleri okurlar belki forumu çöplüğe çevirmezler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    o degilde aga ben bisey sormak istiyorum.
    simdi ben yeni motor alicam.. cbr250, ninja250, huyo250, yamaha 125 cok kararsiz kaldim.
    bir el atin yaw.

Motosikleti
    allahım kabus gibi forumda ömrüm motor tavsiyesiyle bitecek ya ona yanarım bajaj 200 al

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allahım kabus gibi forumda ömrüm motor tavsiyesiyle bitecek ya ona yanarım bajaj 200 al
    :D

benim ilk motorum cbr250ydi. web sitesinden bakmistim, hosuma gitmisti almistim

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    sen 125lik fix menüyü yazmaktan bıkmadın be abi helal olsun ben artık bakıp geçiyorum hiç takmadan

Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o degilde aga ben bisey sormak istiyorum.
    simdi ben yeni motor alicam.. cbr250, ninja250, huyo250, yamaha 125 cok kararsiz kaldim.
    bir el atin yaw.
    Cbf 150

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    ne 2 haftası en az 3 ay

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Allah'tan MT yönetimi böyle şeyleri ciddiye almıyor
    Yoksa halimiz haraptı.
    Eğer böyle bir sistem olsaydı
    Ne Altın elbiseli adam
    ne de Reşat hocamın tecrübelerinden yararlanabilirdik.
    Kaldı ki daha niceleri var.
    Kisacasi hiç düşünmeden yapılmış bir öneridir.
    Aslında aptalca yazacaktım ama forum kurallarına aykırı olabilir diye vazgeçtim.
    Bune, RAMİREZ, Aykut009 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    birde üye olup iddaa sitesi reklamı yapan sahtekarlar var ne kadar geç şikayet edilirlerse onlara kar (konu kapatılana kadar )

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yeni başlayanlar,başlamak isteyenler arama motorlarında araştırma yapınca ilk durakları burası oluyor.

Heyecanla,istekle ve bence samimi bir tavırla konularını açıyorlar ve bilgi sahibi oluyorlar,olmaya çalışıyorlar.

İnsanların bu şevk ve heyecanını kırmamak,anlayışla karşılamak gerekiyor.

Hepimiz başlangıçta aslında bu evreden geçiyoruz,biraz bilgi edinince başladığımız durumumuzu unutuyoruz,olduk zannediyoruz.

O yüzden kesinlikle bu başlıktaki öneriye katılmıyorum.

Ayrıca reklam için siteye üye olanların 2.mesajlarını göremezsiniz. En makul sürede kendilerini siteden uzaklaştırıyoruz.

Motosikleti
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni başlayanlar,başlamak isteyenler arama motorlarında araştırma yapınca ilk durakları burası oluyor.

Heyecanla,istekle ve bence samimi bir tavırla konularını açıyorlar ve bilgi sahibi oluyorlar,olmaya çalışıyorlar.

Hepimiz başlangıçta aslında bu evreden geçiyoruz,biraz bilgi edinince başladığımız durumumuzu unutuyoruz,olduk zannediyoruz.

Ayrıca reklam için siteye üye olanların 2.mesajlarını göremezsiniz. En makul sürede kendilerini siteden uzaklaştırıyoruz.
    kısmen katılmakla beraber ben bu foruma en az 7 8 ay okuduktan sonra üye oldum. yeni arkadaşlar forumda kolay olaşabilecekleri bilgiler hakkında bile konu açıyor benim itirazım bunadır

biraz okumalarını istiyorum sadece
    caferacer21 bunu beğendi.

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eskiden ne güzeldi. Bir "ybr vs cbf" olayı vardı. Moturcu abilerimiz, kurye dayılar kavga ederdi . Şimdi tvs'si geldi, bajajı geldi , mondiali geldi , asyası geldi ağız tadıyla motor kavgası da yapmıyor millet.

Bu arada bir çok forumlarda belli mesaj sayısına ulaşmadan konu açılmaz, özel mesaj atılmaz . Bu çok güzel bir uygulamadır. Hatta mesaj değerlendirme ve siteye uygun olmayan üyeleri kovmakta forumlar için çok yararlıdır.
    mehmetenis bunu beğendi.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    kısmen katılmakla beraber ben bu foruma en az 7 8 ay okuduktan sonra üye oldum. yeni arkadaşlar forumda kolay olaşabilecekleri bilgiler hakkında bile konu açıyor benim itirazım bunadır

Şuan ne kadar saçma gelse de motora ilk merak sardığımda ben de bu sorularla konu açmak istemiştim. Hevesimden ötürü idi belki. Fakat araştırma merakım olduğundan ve belki de insanların (ben de dahil) basit sorulara kötü cevap vermesinden ötürü açmamıştım.
    Hani bıkmıyor muyuz hep aynı sorudan bıkıyoruz. Önerin o kişiler için mantıklı fakat ben de senin gibi forumu 5-6 ay takip ettim ve ilk mesajımı bir konu açarak attım. Yani bizim gibi insanlar o zaman konu açamazdı. O yüzden yapılmaması daha iyi olur.

Being - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Böyle bir şeye gerek yok, yönetim bunun yerine gerçekten bilgilendirici konuları en üste sabit olarak tuttursa yeni başlayan arkadaşlar da önemli şeyleri kaçırmamış olur mesela "Başlangıç Motoru nasıl olmalıdır?" altına da koy abi AA'nın videolarını oldu bitti. Böyle bir şey yapılırsa ve yine ısrarla manyaklar çıkıyorsa (ekstrem ihtiyaçlar halinde)o zaman eyv derim
    hakan_biolog bunu beğendi.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Yeni Üye Olanlara Otomatik Ö.M Atılmalı 125 CC Alacaksanız Bunlar - 250 CC Alacaksanız Bunlar, Bunun Avatajı Bu Bunun Avantajı Şu Diye
    acayüp, search16, xismailaydin ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah

Ben 2010 dan beri bu forumu takip ediyorum ama 2012 de üye oldum şimdi 2014 deyiz.. şimdi adam konuyu merak edecek ve konu açamıyacakmı çok saçma sonra başka forumlara gitsinler çok yanlış düşüncedesin birader mt yönetimini kutluyorum iyiki böyle düşünmüyorsunuz..
    Biz motorcular 2 bacağa değil 2 tekerleğe aşık oluruz...

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    oyle bişi yapıcanıza her cc ne göre sekment açıp piyasada faal olan motorların teknik özellikleri yazılıp yakıt vs önerileri artı ve eksileri yazılp konuyu kilitlemek lazım. tabi bunada uğraşcak adam lazım.gunlerce sürebilir.

Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam kesinlikle fikirinize katılıyorum...

RebelYell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni üyelerin konu açmasının engellenmesi lazım bence en az 1 veya 2 hafta ,üye olup aynı konuyu üç kere açan, iddaa reklamı yapan ,forumda 100 lerce sayfa bilgi olan motoru soran vs vs hepsi var ,bende sizlerin görüşlerini merak ediyorum

1 2 hafta konu açamazlarsa bazı şeyleri okurlar belki forumu çöplüğe çevirmezler

Sanırım benim mesajım üzerine actınız konuyu hiç yakıştıramadım. Forumun asıl amacı insanların birbirlerine yardımcı olmasıdır. 100 lerce sayfa bilgi arasında hangisinin ise yarayacağı hangisinin işe yaramayacağını kestirmek insanın günlerini alır ki binlerce yorum var. Sormak ile ve her insanı kendim gibi yardımsever sanmak ile hata ettiğimi anlamış oldum. Yeni baslayan kisilerin konu acıp tecrübeli kisilere danısması kadar doğal bir durum yoktur ki kendimde forum sitesi sahibiydim ve webmasterlık yaptım. Konu acan kisiler tüm yazılan yorumları bile okusalar kisisel ve özel sebeplerle soru sorabilirler bu gayet doğaldır. Forumda kimse kimseye benzemediği için kendilerine özel konu açma isteği haklı olarak vardır. Konu açmak için mesaj sınırlandırması bilmeyenlerin acemilerin konu acmasını engellemek icin değil "konu sayısı arttırmak,spam" gibi sebeplerden ötürü yasaklanır. Bu forumdada bu tarz sacmalıklar ile ugrasacak kimseyi görmedim . Ek olarak kime göre çöp neye göre çöp? size göre çöp olan bir konu başka bir kişi için hayati bir öneme sahip olabilir.
    Furkan Tarık bunu beğendi.

Motosikleti
    doğru değil ben sana cevap yazmıştım zaten ilk motor önerisine kızmam hiçbir zaman lafım sanada değil bu gibi arkadaşlara
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...bi-yardim.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-tasarisi.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...salasacak.html

dikat edin aynı konu
    RebelYell bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)