Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

...KLE500 Kullanıcılarından Seçmeler...

Motovento
    REKLAM ALANI
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Merhaba arkadaşlar. KLE500 Türkiye facebook grubumuzda en çok beğenilenin sadece beğenildiğiyle kaldığı ödülsüz yarışmadan kullanıcıları ile birlikte KLE500 resimleri..
    Mustafa Akça ve Zorbası..

Gökhan Salih Koç ve Küheylan

Talat Fikret Yetişik

Ahmet Cihad Özgün ve Kemik Kıran

Aramızda f650 siyle bi kaçak var ama olsun Erdinç Demir

Emrah Gökce Danişment ve Pakize

Alper Yapıcıoğlu

Mehmet Akgün ve Himmet

Yusuf Aydın Rizede yine mazara resimleri

Serkan Badem

Şafak Atli

Gökhan Altinelliler

Barış Mert Bulca

buda Benim At'ım

Eser Çulhaoğlu

buda meşhur İsa Kahveci

veee en son olarak ta en çok beğenilen resim özcan abi ve çanakKLE si
    srknbdm, numan, shooter1 ve 13 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    bu grup bi harika dostum

Motosikleti
    Facebook Grup Adresimizi yazmayı unutmuşum...
    https://www.facebook.com/groups/kle500/
    burak5353 ve srknbdm bunu beğendiler.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Çok mu çok iyiyiz beh maşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:07 ----------

En birinci beni seçtiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim dostlar ve bu fotoğrafın çekilmesinin nasıl olduğunu anlatayım. 4 Eylül 2013 gecesi çalışıyordum, Uludağ'a ilk karın düştüğü haberi geldi.Sabah 08 de işten çıkıp güneşli ama serin Bursa'yı arkamda bırakıp gözümü Çobankaya mevkiine diktim. Gişelere kadar yol temizdi.Fakat Gişelerde jandarma yol vermek istemedi arabaların zincirle dahi çıkmadığını söyleyerek vazgeçirmeye çalıştı. Fakat ben Cuma namazı için Çobankaya camiine gitmek istediğimi, izin vermezseniz alt taraftan orman içinden çıkacağımı söyleyince üşümez misin diye sordu.Termal giysilerim olduğunu söyleyince yol verdi.Vermez olaydı. İlk virajda yol AVM otoparkındam beterdi.Zar zor aralarından geçtim ve önümde lastikleri janta kadar gömen buz pateni pistiyle başbaşa kaldım. 4x4 üyle yolda kalmış bir TV ekibi ağızları açık vaziyette kameraya çekiyorlardı akşam haberlerine çıkmışım ama izleyemedim ben. (Bulursanız link verin de bende izleyeyim yauv ) saat 09:00 da Gişelerden geçmiştim Sarıalan çıkışında uçurumun kenarına kadar kayıp arka tekerleği tamamen gömen kara saplanip kaldığımda ise saat 12:00 olmuştu. Cuma namazını da kaçırdık ya la...Uçurumun dibinde kara saplanmış 200 kiloluk dostumla basbasaydik.Biraz güreşerek yola çıkmayı başardım ama parmaklarımı hissetmemeye başlamıştım. Motoru çalıştırıp egzosuyla ısınıp geri dönmeye karar verdim. Yokuş aşağı inmek hiç kolay olmadı. Ayaklarımı yerden kesemiyordum ama on frene de dokunamiyordum.Motoru stop edip vitese taktım, debriyaj kontrolüyle sadece 3 sefer 180 derece dönerek aşağı inmeyi başardım. İlk yaptığım şey toprağı öpmek oldu Bursa'ya indiğimde saat 16:00 olmuştu.Bi daha yapar mıyım ? Yaparım.
    DALGIC_800, srknbdm, fusuy364 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonunu güzel bitirmişsin abi, bi daha yapar mıyım, yaparım süper
    Ben de karda sürmeyi çok severim, acayip zevkli oluyo, ama ramzey krosla yapardım onu

Bu arada burada bu şekilde fotoğrafları koymanız çok iyi olmuş, bu başlığı canlı tutmamız lazım
    özcan1980 bunu beğendi.

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Ben mersin karbogazinda karda duramamistim. Ya motoru yatiracak yada karsidaki mangalcilarin masasina girecektim motoru yatirdim garajda oldugu yerde devrilmemis nadir motorlardandir benimki
    özcan1980 ve fusuy364 bunu beğendiler.

iyiymiş,inşallah bundan sonra da yıkılmaz, o zaman senin bi kar lastiği alman lazım
    srknbdm bunu beğendi.

Pessimistyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki kle 500
    de ne bileyim klenin doğası devrilmektir. devrilince ayaklık kolayca kapanır direnmez, direnmediği için kırılmaz, devrilince yere sadece gidon ve arka kuyruktaki sağlam malzemeden yapılmış parçalar değer depo darbe almaz, bunu gidonun ortasından geçen ince demirde destekler gidon bile yamulmadan kalkar, devrildiği yerde bırakın benzin dökmez falan gibi avantajlarıda var kle500'ün. her ne kadar kıyıp hardcore kullanmasakta, genelde yol motoru olarak sürsekte vahşi bir doğa motoru olduğunuda unutmayalım. garaj motoru demek yanlış asıl, samanlık motoru kle :queen.
    srknbdm ve özcan1980 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Pessimistyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    de ne bileyim klenin doğası devrilmektir. devrilince ayaklık kolayca kapanır direnmez, direnmediği için kırılmaz, devrilince yere sadece gidon ve arka kuyruktaki sağlam malzemeden yapılmış parçalar değer depo darbe almaz, bunu gidonun ortasından geçen ince demirde destekler gidon bile yamulmadan kalkar, devrildiği yerde bırakın benzin dökmez falan gibi avantajlarıda var kle500'ün. her ne kadar kıyıp hardcore kullanmasakta, genelde yol motoru olarak sürsekte vahşi bir doğa motoru olduğunuda unutmayalım. garaj motoru demek yanlış asıl, samanlık motoru kle :queen.
    çok güzel anlatmışsın bide arkaya koruma takaz çalışmam var işleri halledince sıra ona gelecek
    Pessimistyle bunu beğendi.

Pessimistyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki kle 500
    bana cam lazım ya cam. yan çanta, rahat sele falan takıp yol motoru yapmama yeminim var, enduroyu hakkaten enduro gibi dağ tepe kullanacağım güya ama bugün 220 km tek mola yaptım sele falan neysede öndeki küçük siperlik beni mahvediyor. rüzgarı kaldırıp kaska patlatıyor, 130-140 acayip türbilanslı oluyor hatta 100le bile rahatsız ediyor. ayağa kalkıyorum rüzgar akıcı, hafif/rahatsız etmeyecek kadar ses yapıyor, oturuyorum cümbüş başlıyor. sanki biri kasımı iki eliyle tutup kafamı içinde sallıyor gibi berbat birşey oluyor ve yoruyor. cbf mbf camı uydurabilirmiyizki Erol?

Motosikleti
    Alıntı Pessimistyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana cam lazım ya cam. yan çanta, rahat sele falan takıp yol motoru yapmama yeminim var, enduroyu hakkaten enduro gibi dağ tepe kullanacağım güya ama bugün 220 km tek mola yaptım sele falan neysede öndeki küçük siperlik beni mahvediyor. rüzgarı kaldırıp kaska patlatıyor, 130-140 acayip türbilanslı oluyor hatta 100le bile rahatsız ediyor. ayağa kalkıyorum rüzgar akıcı, hafif/rahatsız etmeyecek kadar ses yapıyor, oturuyorum cümbüş başlıyor. sanki biri kasımı iki eliyle tutup kafamı içinde sallıyor gibi berbat birşey oluyor ve yoruyor. cbf mbf camı uydurabilirmiyizki Erol?
    senin cam 2004ler ile aynımı acaba aynı ise gene zeus un var senin kasalar için ama öyle değişik cam uyduramayız gibime geliyor benimki gibi dıştan olsa delip hertürlü cam uydurulur ama bilemedim.bende seleyi yaptıracamda boş hafta yokki 1 hafta sürüyor yapımı selenin ama gerçekten güzel oluyor.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    henüz beraber resim çektirmek kısmet olmadı
    srknbdm bunu beğendi.

Benim koyduğum fotoğrafın normal halini de koyayım dedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

seçmelere devam bu da su geçişim

özcan1980 ve srknbdm bunu beğendiler.

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    bu hızlıresim sitesi arıza veriyo

Bu fotoğraf depolama sitelerinden çok çekiyoruz zaten, adam akıllı ücretsiz bi site yok

srknbdm bunu beğendi.

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    yok beceremiyorum ben bu işi

en iyisi photobucket'ti, o da belli bi müddet fotoğrafları kapatıp sonra tekrar açıyor

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    olmuyo bir türlü önceden kullandığım sitelerde işe yaramıyo. erol sen hangi siteyi kullandın bunları yüklemek için

Motosikleti
    Alıntı srknbdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmuyo bir türlü önceden kullandığım sitelerde işe yaramıyo. erol sen hangi siteyi kullandın bunları yüklemek için
    http://hizliresim.com/
    abi hizliresim.com cortlamış başka siteden atıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Attila Kayhan

Burhan Eryılmaz

Fethi Türkmenoğlu

Necip Enes Gengeç

Bundan sonrasında şöyle yapabilir miyiz,
    konuyu biraz daha kısıtlayalım
    fotoğraflar da bunun üzerine çekilmiş olsun, eski fotoğraf olmasın
    konular şöyle olabilir:
    kle ve gün batımı
    Kle ve deniz
    Kle ve güneş
    Kle ve dağ
    kle ve çamur
    kle ve su
    kle ve yol vb vb vb.
    ne dersiniz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)