Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor seçimi,düşünceleriniz benim için önemli.

Motovento
    REKLAM ALANI
    online253 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Öncelikle bu forumu yıllardır takip ediyorum fakat üyeliğim yoktu yeni katıldım aranıza tüm motosiklet forum ailesine selamlar öncelikle
    Soruma gelirsek,bir motosiklet sevdalısı olarak bende yaz bitiminde başlangıç motorumu alıp aranıza katılacağım araba şoförlüğü konusunda ileri düzey bir şoförüm motosiklette'de zorluk yaşayacağımı sanmıyorum başlangıç olarak aklımdaki modeller şunlar:
    -Motoran xv250(cross)
    -Apache 150 rtr(community)
    -Mondial xtreme max 150 (cross)(150 cc olması negatif bir durum benim için crossda)
    evet aklıma yatan modeller bunlar xv250 hariç diğerleri hakkında bir çok bilgiye ulaştım forumda fakat xv250 hakkında pek bir bilgiye ulaşamadım,xv250 hakkında bilgisi olan beni aydınlatırsa sevinirim ve bu üç model arasından hangisi ile başlamalıyım bunlar dışında önerebileceğiniz bir marka model var mıdır ? sıfır bayiden alacağım ve 6000 TL ye kadar bütçem var taksitle alacağım şimdiden çok teşekkür ediyor hayırlı akşamlar diliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Ayrıca yazmayı unutmuşum arkadaşlar önümüzdeki hafta cumartesi bayilere gidip birebir göreceğim motosikletleri bu yüzden yardımcı olursanız çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    kros işini boşver yolda bir motor sürmeyi ögrende sonra bakarsın ayrıca çinliyi sıfır alma piyasada uygun fiyatlı kamyonla motor var temiz zarar etmezsin (değiştirmeye kalktınmı çinli kross un zor satıldığını göreceksin )

birde az okuyun be kardeşim forumda bir sürü model hakkında bilgi var

online253 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Öncelikle cevabın için teşekkür ederim fakat ön yargılı davranman beni üzdü uzun zamandır bu forumu takip eden birisiyim ve her gün girip her konuyu okumaya çalışıyorum ve konuyu açarkende belirttiğim gibi belirttiğim model markalar hakkında bir çok bilgiye ulaştım xv250 dışında ve motor alma zamanı yaklaştığı için son bir kez tecrübeli arkadaşlara abilerime sormak istedim peşin alamayacağım için taksitle sıfır alacağım ve tvs apache 2014 modellerinin kafalığı ufalıp malzeme kalitesi yükseldiği için bu motoru almayı düşünüyorum ve son olarak yorumlarınızı almak istedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler