Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piyasada sağlam motosiklet brandası yok mu?.

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese merhaba;
    İzmirde ikamet ediyorum buranın rüzgarı falan adam uçurmaz bazen şiddetlenir, sonra durur ama benim aldığım 3 branda ortadan ikiye ayrıldı.

Kullandığım branda her mağazada satılan, 50-60 lira fiyat aralığında olan gri brandalar. Motosikletin üzerine geçirirken aynasından bile yırtıldığı oluyor. İçinin pamuklu yapısı çıkardıktan sonra motosikletin her yerinde pamuk bırakıyor.

Tavsiye edebileceğiniz, kaliteli branda var mı?. Motosikletimi kapalı yere koyamadığım için, onu korumak için yapabildiğim 2 şey ağacın altına koyup, üstünü branda ile sıkı sıkı örtmek ama az önce çıktım yine paramparça olmuş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    4Riders branda aldim birkac aydir kullaniyorum. Kalin ve kaliteli duruyor. Alttan sıkıstırmak icin lastik ya da baglamak icin delik gibi seyler dusunulmemis ama yine de ucmadi simdiye kadar. Birkac yil idare edebilir gibi duruyor. Fiyati 80TL idi motomax'da

http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...branda-pmu2647

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Cadir-branda imalatcisina gidip istedigin kalinliga gore denyesini secip 10 dk da bir branda yaptir baglamali falan. 50-100 neyse ver.Omur boyu kullan... Tavsiye tabi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Held iyidir.

Garip 2 sene evvel Hudson'dan aşağı yukarı aynı fiyata temin etmiştim, 5-6 defa kullanmak dışında kullanmadım ancak, dediğiniz tazrda rüzgarlarda sorunsuz kullandım, halen kıvırıp buruşmuş vaziyette eski çantanın köşesinde kvrılmış durmakta ilk günkü gibi yeni semiz, ve Gri

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    hocam izmirde çadır brandacı birine gideceksen haber ver beraber gidelim ben de bişeyler yaptırıcam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)