Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Renk Seçimi ?

Katılımcı sayısı
40. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kırmızı ?

15 37.50%
  • Siyah ?

12 30.00%
  • Repsol ?

13 32.50%
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Cbr 250R Tercih ? (2014)

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    şuan izmirde yükselişte cbr 250 yok gelecek bakalım o zaman kırmızı olacakmı başka ilden alabilirsin kırmızı renk için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence siyah güzel duruyor repsol'de fena değil ama benim gönlümden beyaz geçer
    Bu nedenle kırmızı almalısın diye sonuna eklersek iyi olucak bir tek kırmızı eksik kalmış
    KocaReiSs bunu beğendi.

KocaReiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R Red 2014 :)
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan izmirde yükselişte cbr 250 yok gelecek bakalım o zaman kırmızı olacakmı başka ilden alabilirsin kırmızı renk için
    hiç hatırlatma ya :S cuma günü gittimde aynı şeyle karşılaştım sipariş verilse dahi 1 ay beklersiniz dedi ya bide kalbimden vurulmuşa döndüm :(

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı KocaReiSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç hatırlatma ya :S cuma günü gittimde aynı şeyle karşılaştım sipariş verilse dahi 1 ay beklersiniz dedi ya bide kalbimden vurulmuşa döndüm :(
    vaziyet böyle kardeşim birde ilk motor galiba ilk motorsa eğer tavsiyem fix menü 125 lik vitesli çinlidir her zaman 2-3 ay öğren sonra istediğin 250 lik ten devam

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KocaReiSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden olmasın ki ? Sakın demeyin arkadaslar biraz üstüne koyup 600 cc alın diye . Çünkü başlangıc olaraktan alıyorum nerden baksanızda 2-3 sene kullanırım.
    3 yıl kullanacaksan amenna ama işler öyle olmuyor. 140 gördüğün zaman dizinin tirediği yolda yeri gelecek 180 yetmeyecek. Son hızı geçtim ara hızlanmalar için bile yüksek cc arayacaksın.

Trafik kazası sonrası uzun bir süre motosiklet kullanmadım, sonra 125 cc alarak 30.000 km kullanacağım diye kendime söz verdim. Mesela geçen hafta Konya yolunda beyaz bir tofaş ben onu geçmeye çalıştığım zaman önümü kesiyor, yavaşlıyorm o da yavaşlıyor. Sağa geçiyorum önümü kesiyor, sola geçiyorum önümü kesiyor. Hızlansam 125 cc ile ne kadar kaçabilirim? Mecburen durdum, polisi aradım bana "gitmesini bekle, bölge ekibi yemekte" dediler.

Eğer daha önceden motor tecrüben varsa hiç 250 ile vakit kaybetme, trafikte taciz edildiğin zaman icabında adamın eline verecek bir alet olmalı. 600 cc düşün derim.

Eğer tecrübem yok diyorsan CBR yedek parçası pahalı, kendisi zaten gereksiz pahalı. Bu dönemde çok düşüp kalkarsın, işi iyice kavrayabileceğin ve sana fazla maddi külfeti olmayacak NAKED modelleride düşün bence.

Her ne kadar kuralkandan nefret etsemde Pulsar CBR kadar güçlü motora sahip, yarı fiyatına satılan bir motor. GEçiş motoru istiyorsan pulsar al bu kategoride, korumaların tam olduğuna göre Avrupa turuna gidersin kalan parayla İtalyada 3 kapılı cünyır kupır bile kiralarsın.

İlla bu gapitalist puştlara 13.500 verecem diyorsan pembe al.
    Ezio41, Cronos ve reverse bunu beğendiler.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    13.500 az para değil, küçümsemek içinde söylemiyorum ama Honda Japon firması o kadar da olacak artık piyasa yerinde durmuyor. Amerika fiyatlarına binmemiz zaten mümkün değil. Bugün bir Vespa'da 3500-4000 eurodan başlıyor. Çin-Taiwan-Kore'yi bilemem. Eğer siz beğendiyseniz içinize sindiyse, kırmızısını da beğendiyseniz, konu kapanmıştır. Hayırlı olsun şimdiden.
    KocaReiSs bunu beğendi.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Eder mi bu fiyat etmez ama elde fazla seçenekte yok o yüzden hayırlı olsun.Bu arada ünlü bir Türk sözü vardır:"Kırmızı olsun 5 lira pahalı olsun"....
    KocaReiSs bunu beğendi.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden bayılıyorsun kendin HONDA kullandığın için mi ? Yoksa bu motorun bir kaç ayda 10.000 den 13.500 e çıktığı için mi ? Yoksa yabancıların çok daha ucuza aldığı için mi ? Yoksa HONDA'nın bize geçirdiği için mi ? Yoksa PULSAR'ın kalitesinden dolayı mı ?

Düzeltme yapayım: HONDA'nın kalitesinden yana bir şikayetim yok. Şuan motor alsam ilk seçenek herhangi bir HONDA olur. Ancak; bu şekilde savunulmasına sinir oluyorum.

Ben CBR kullandığım için değil sana göre ona göre buna göre CBR parasını haketmeye bilir haa parası olan alır almaz orası kişiyi bağlar.

Pulsar 7.300 diye illa Pulsarmı almak zorunda millet. ? Adam renk sormuş Pulsar ne alaka ?.

Tekrar söylüyorum kardeşim honda o motoru 15 bin'de yapsa 20 Binde yapsa alacak olan beğenen alır ne alaka PULSAR !!

Şu fakir edebiyatından vazgeçin kardeşim Pulsar al Pulsar al ! Her mesajta pulsar al. Adam CBR al alacağım diyor Pulsar alacağım demiyor her mesajta fırlıyorsun !

Ne motormuş arkadaş bu Pulsar yaa !!! Hepimiz satalım kardeşim motorlarımızı alalım pulsar tapalım hatta !!!
    KocaReiSs bunu beğendi.

Ben CBR kullandığım için değil sana göre ona göre buna göre CBR parasını haketmeye bilir haa parası olan alır almaz orası kişiyi bağlar.

Pulsar 7.300 diye illa Pulsarmı almak zorunda millet. ? Adam renk sormuş Pulsar ne alaka ?.

Tekrar söylüyorum kardeşim honda o motoru 15 bin'de yapsa 20 Binde yapsa alacak olan beğenen alır ne alaka PULSAR !!

Şu fakir edebiyatından vazgeçin kardeşim Pulsar al Pulsar al ! Her mesajta pulsar al. Adam CBR al alacağım diyor Pulsar alacağım demiyor her mesajta fırlıyorsun !

Ne motormuş arkadaş bu Pulsar yaa !!! Hepimiz satalım kardeşim motorlarımızı alalım pulsar tapalım hatta !!!
    Birisi Pulsar al dedi diye hemen koşup Pulsar almak zorunda değilsin. Bu bir öneridir, okursun, değerlendirirsin.

Ama alırsın, ama almazsın.

Kaldı ki bu fakir edebiyatı değil, canım meyve istedi elma 7300 lira armut 13500 lira. armutun tadı daha güzel, ballı ballı, sulu sulu ohhş ama yedikten sonra bana ne vaadettiği de önemli. Para herkeste var, burası Hindistan değil, biz fukarası ile meşhur bir millet değiliz. Sokaklarda araba koyacak yer yok, para paçadan akıyor ama iş ki onu idare edebilmek. Bana vereceği kalori +- aynı olduktan sonra armutu ayılar yesin, ben elmaya yönelirim.

Ben bunu yazdım diye sakın yarın motorunu satılığa çıkarma, oku. İster aklının bir köşesine at, ister çöpe at ama mok atma.

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d

Ben PULSAR alın demedim. Parası olan HONDA alsın . Hatta bakarsın bende alırım. Sitemim senin yorumunaydı. ''Ya şu Pulsar al diyenlere bayılıyorum ya yada 13 vericen mi diyenlere :D '' Bu senin cümlen o motor bir kaç ay da 3000tl ye yakın zamlandı. Madem alınacak başka seçenek adam akıllı 250cc yok madem elimiz mahkum bırakta bari iki kelime sitem etmeye hakkımız olsun. Bu ülkede kötüyü savunan hep oldu olmaya da devam edecek bu adamlar yarın 15000tl de yapar yine sen gibi biri gelir bayılıyorum şu 15 mi vereceksin diyenlere yazar.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birisi Pulsar al dedi diye hemen koşup Pulsar almak zorunda değilsin. Bu bir öneridir, okursun, değerlendirirsin.

Ama alırsın, ama almazsın.

Kaldı ki bu fakir edebiyatı değil, canım meyve istedi elma 7300 lira armut 13500 lira. armutun tadı daha güzel, ballı ballı, sulu sulu ohhş ama yedikten sonra bana ne vaadettiği de önemli. Para herkeste var, burası Hindistan değil, biz fukarası ile meşhur bir millet değiliz. Sokaklarda araba koyacak yer yok, para paçadan akıyor ama iş ki onu idare edebilmek. Bana vereceği kalori +- aynı olduktan sonra armutu ayılar yesin, ben elmaya yönelirim.

Ben bunu yazdım diye sakın yarın motorunu satılığa çıkarma, oku. İster aklının bir köşesine at, ister çöpe at ama mok atma.
    Bak güzel kardeşim ne güzel demişsin sen ona yönelirsin öteki başkasına yönelir düz mantık yapalım ;

Konunun başlığı ne ? "Cbr 250R Tercih ? (2014)"

İçeriği ne ? Hangi renk ? Demekki konu sahibi araştırmış, oturmuş düşünmüş, renk olayını sormuş.

Kimseye "CBR bu para eder mi ?", "CBR değilde ne alsam" gibi bir soru sormamış. Olayın özü budur.

Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben PULSAR alın demedim. Parası olan HONDA alsın . Hatta bakarsın bende alırım. Sitemim senin yorumunaydı. ''Ya şu Pulsar al diyenlere bayılıyorum ya yada 13 vericen mi diyenlere :D '' Bu senin cümlen o motor bir kaç ay da 3000tl ye yakın zamlandı. Madem alınacak başka seçenek adam akıllı 250cc yok madem elimiz mahkum bırakta bari iki kelime sitem etmeye hakkımız olsun. Bu ülkede kötüyü savunan hep oldu olmaya da devam edecek bu adamlar yarın 15000tl de yapar yine sen gibi biri gelir bayılıyorum şu 15 mi vereceksin diyenlere yazar.
    Dostum sitem edeceksen yeri bu konu mu ? Sitem edeceksiniz diye her konuya "Pulsar al" deme hakkımı veriyor size. Aylardır bu forumda okuyorum .

1-) Yamahaya o para verilmez.
    2-) Hondaya o para verilmez.
    3-) ooo honda yine zam yapmış.
    4-) Bajaj al.
    5-) xxx motoru alacaksın ama sana 3 ay sonra yetmeyecek.
    6-) xxx alma o paraya yyy al.
    7-) Ben olsam YBR alırdım ben olsam XX alırdım.
    8-) O kadar para vermem Pulsar alırım.

Ya bırakın allah aşkına zaten alacak adam almaya niyetli adam okuyor buraları, seninde mesajlarını görüyor onunda benimde.

Ben 3 ay takip ettim adam "SS model bilmem ne marka alayım mı ?" diyor "Pulsar al kardeşim" cevapları. Herkesin kabul ettiği bir gerçek Pulsar iyi motor ama b**unu çıkarmaya gerek yok. Lafım direk sana değil. Pulsarın Facebook sayfasıda öyle. Ucuz mal tamam eyvallah ama bi durun ya.

Benim kendime başıma gelen olay CBR125r diyorum "Kardeş Bajaj al", "Hondaya o para verilmez", "CBR 125r gitmiyor", "CBR 125r yokuş çıkmıyor", "Hondaya o para verilmez".

Eee ben biniyorum, şuan bana yetiyor, yokuş çıkmıyor diyen var yaa !. Yuh hiç gitmiyor arkadaş bu CBR125r.

CBR125 gördüm, inceledim beğendim alacak paramda var ! Eeee aldım biniyorum bana yetiyor nerde peki bu adamlar ?

Anlatabilmişimdir umarım kendimi.
    KocaReiSs bunu beğendi.

[QUOTE=imtarky;3396474]Bak güzel kardeşim ne güzel demişsin sen ona yönelirsin öteki başkasına yönelir düz mantık yapalım ;

İçeriği ne ? Hangi renk ? Demekki konu sahibi araştırmış, oturmuş düşünmüş, renk olayını sormuş.

Kimseye "CBR bu para eder mi ?", "CBR değilde ne alsam" gibi bir soru sormamış. Olayın özü budur.

Bak cici kardeşim;

Adam devamında başlangıç motoru için düşünüyorum demiş. Başlangıç için CBR 250 mi önerilir bir adama. Es kaza ayaklıktan yana devrilse adam bi kamyon masraf açar. 3 ay sonra XXX Honda servisi paslanmış vidaya 75 TL fatura kesmiş, değiştirmediği yağ filtresine 90 TL fatura kesmiş diye yine gelecek bu adam. En azından parçası, kendi ucuz bir modelle başlasınki düdüklense bile o kadar düdüklenemesin.

Benzin 5 lira olur, herkes sızlanır ama boykot yok. 250 cc bakkala gidip 2 ekmek 1 yoğurt alacam motoru 7000 dolar olur, herhangi bir tepki yok.

elin oğlu şu arabaya 6500 dolara biniyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:39 ----------

[QUOTE=Zuzuuw;3396497]
    Bak güzel kardeşim ne güzel demişsin sen ona yönelirsin öteki başkasına yönelir düz mantık yapalım ;

Bak cici kardeşim;

Adam devamında başlangıç motoru için düşünüyorum demiş. Başlangıç için CBR 250 mi önerilir bir adama. Es kaza ayaklıktan yana devrilse adam bi kamyon masraf açar. 3 ay sonra XXX Honda servisi paslanmış vidaya 75 TL fatura kesmiş, değiştirmediği yağ filtresine 90 TL fatura kesmiş diye yine gelecek bu adam. En azından parçası, kendi ucuz bir modelle başlasınki düdüklense bile o kadar düdüklenemesin.

Benzin 5 lira olur, herkes sızlanır ama boykot yok. 250 cc bakkala gidip 2 ekmek 1 yoğurt alacam motoru 7000 dolar olur, herhangi bir tepki yok.

http://photos.ecarlist.com/z0/yS/ca/.../C7/6w_640.jpg

elin oğlu şu arabaya 6500 dolara biniyor.
    Türkiye'de bu arabayı bırak satın almayı, birisine hediye etsen vergi ve benzin parasını ödeyemez.

KM'de 1.25 lira yakıt + yıllık 9.000 liracık vergisi var.

Niden kendi elimizle yaşam standartlarını baltalıyoruz.

üstteki arkadaş bunu anlatmaya çalışmış, isteyen gitsin altın kaplatsın binsin, bana ne.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    "Adam devamında başlangıç motoru için düşünüyorum demiş. Başlangıç için CBR 250 mi önerilir bir adama. Es kaza ayaklıktan yana devrilse adam bi kamyon masraf açar. 3 ay sonra XXX Honda servisi paslanmış vidaya 75 TL fatura kesmiş, değiştirmediği yağ filtresine 90 TL fatura kesmiş diye yine gelecek bu adam"

Kardeşim ne demek "başlangıç için CBR250 mi önerilir" hadi tamam onu çektim "Es kaza ayaklıktan yana devrilse adam bi kamyon masraf açar." ya bu nasıl bir mantık ya.

Ne demek bir dünya masraf. Oldu olacak yolda kamyon çarpsa es kaza ölecek ee ona ne yapsın ?

Az mantıklı olun allah aşkına boş boş konuşmayın bindiğin motoru alacaksan servis ücretinide araştırıp ödeyeceksin.

"Adam devamında başlangıç motoru için düşünüyorum demiş. Başlangıç için CBR 250 mi önerilir bir adama. Es kaza ayaklıktan yana devrilse adam bi kamyon masraf açar. 3 ay sonra XXX Honda servisi paslanmış vidaya 75 TL fatura kesmiş, değiştirmediği yağ filtresine 90 TL fatura kesmiş diye yine gelecek bu adam"

Kardeşim ne demek "başlangıç için CBR250 mi önerilir" hadi tamam onu çektim "Es kaza ayaklıktan yana devrilse adam bi kamyon masraf açar." ya bu nasıl bir mantık ya.

Ne demek bir dünya masraf. Oldu olacak yolda kamyon çarpsa es kaza ölecek ee ona ne yapsın ?

Az mantıklı olun allah aşkına boş boş konuşmayın bindiğin motoru alacaksan servis ücretinide araştırıp ödeyeceksin.
    Başlangıç için CBR 250 mi önerilir cümlesi gayet açık, neresini anlayamadın? Yada anlamak için gayret sarf ettin mi?

Mantık çok kolay. Acemi insana az masraflı motor lazım olur. Bunun neresini anlamamak için takla attın ?

Ayrıca, Masraf motorun marka modeline göre değişir kamyon çarpmadan önce marka seçmez. Honda'yı görünce şarampole mi kırıyor kamyonlar?

Az mantıklı olalım lütfen, konuşmadan evvel beyni kullanalım, omuriliği değil.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Sen ne marka motor kullanıyorsun ve CBR parça fiyatları hakkında bilgin var mı ?

Sen ne marka motor kullanıyorsun ve CBR parça fiyatları hakkında bilgin var mı ?
    Ben fakirim, benim param CBR almaya yetmediği için alanları ve almaya yeltenenleri kıskanıyorum. Kendimi tutamayıp mok atıyorum işte. İdare edin.

Hiç o kadar param olmadığı içinde CBR parça fiyatlarını araştıramadım. Ben hep 25 liralık parça alırım zaten.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben fakirim, benim param CBR almaya yetmediği için alanları ve almaya yeltenenleri kıskanıyorum. Kendimi tutamayıp mok atıyorum işte. İdare edin.

Hiç o kadar param olmadığı içinde CBR parça fiyatlarını araştıramadım. Ben hep 25 liralık parça alırım zaten.
    Sen öncelikle soruma düzgün cevap ver madem bik bik bilmiş bilmiş konuşuyorsun acıtasyona girme.

1-) CBR 250R ideal bir başlangıç motorudur bu forumda bile başlayan insanlar var araştır biraz.
    2-) Parçaları diğer 250CC'lere göre uygundur öyle aman aman değildir.
    3-) CBR 250'ye binecek olan adam zaten önceden bu tarz şeyleri düşünür, bütcesi el veriyorsa alır biner. Adam konu açmış demekki el veriyor. Haa ayrıca öyle düştüğün zaman, sürüklendiğin zaman sana mastaf çıkaracak bir durumu yok. Kendim geçen hafta düştüm artçımla motor gözümün önünde sürüklendi gitti. Kaldırdım baktım takoz biraz sürtünmüş o kadar.

Ben CBR125r ile başladım, arkadaşımın 250'liğine bindiğim zaman hiç zorlanmıyorum param olsa 250 ile başlardım.Servis masrafı, parça masrafını biliyorumda aldım bu motoru insanlar yazıyor grenaj 70 TL bakımın bilmem ne kadar diye. Aç sende oku araştır.

Baktım mesajlarına forumda Bajaj konularında geziyorsun sürekli bilmediğin etmediğin şeylere veya cevap veremeyip acıtasyon yapacağın şeylere atlama.

Sen analiz yapma yakışıklı, son 3 ayda 2 tane bajaj başlığına yazmışım.

18 yaşından küçüksün galiba, senide ekledim kırmızı listeye. Bundan sonra istediğin kadar yaz.

Arzular şelale.....

sebzelicorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r / Yamaha R-25
    Siyah çok cılız gösteriyor. Zaten karenajları çok kallavi değil, sakin duruyor. Bir de siyah alırsan iyice cbf 150 gibi durur. Bence düz kırmızı ya da repsol almalısın.
    KocaReiSs bunu beğendi.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Dostum sorunun cevabi sende. icine sinen hangi renkse onu al bin bu da senin kirmizi anlasilan benim en cok yakistirdigim renk ilk gordugumden beri tricolor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)