Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu prosev dirseklik hakkında fikir alabilirmiyim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yazlık bölgede yaşıyorum,montumu kullanmaya çalışıyorum ancak öğlen vakitlerinde şehir içinde ufak tefek işlerim olduğunda pişiyorum içinde suyum çıkıyor,giymediğimde de içim rahat etmiyor..
    Mafsallı dizliğim var set istemiyorum..

http://www.feyizoglu.com/Dizlik-Dirs...t_47540.html#0

Linkteki dirsek korumayı almayı düşünüyorum,bu fiyatlardaki ürünler aşağı yukarı aynı oluyor zaten ama kullanan varsa fikrinizi almak istedim,kullanıp memnun olmayan falan varmı diye?
    Bileğe kadar uzandığı için diğer patenci tiplerinden daha iyi gibi geldi,fiyatı da uygun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

Bu dirsekliği kullanacak ilk motorcu olacağım sanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbf150
    Geçen yıl almaya niyetlenmiştim, fakat buralarda göremeyince vazcaydıydım, internetten alışverişe sıcak bakmıyorum
    halbuki güzel bir şeye benziyor..
    CrosseR bunu beğendi.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çift mafsallı olsa daha eyü olur.
    CrosseR bunu beğendi.

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen yıl almaya niyetlenmiştim, fakat buralarda göremeyince vazcaydıydım, internetten alışverişe sıcak bakmıyorum
    halbuki güzel bir şeye benziyor..
    Bu fiyatlarda olanlar genelde patenci dirsekliği gibi oluyor,mağazalarda baktıklarımda pek içime sinmedi,bu benimde gözüme hoş geldi ondan kullanan varsa bir sorayım dedim,teşekkür ederim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:49 ----------

Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çift mafsallı olsa daha eyü olur.
    Öyle tabii ki,ama fiyatlar ona göre artıyor..
    Şöyle uygun fiyatlı,gündüzleri mont giymediğimde şehir içinde kullanabileceğim birşey olsun istedim..

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CrosseR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyatlarda olanlar genelde patenci dirsekliği gibi oluyor,mağazalarda baktıklarımda pek içime sinmedi,bu benimde gözüme hoş geldi ondan kullanan varsa bir sorayım dedim,teşekkür ederim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:49 ----------

Öyle tabii ki,ama fiyatlar ona göre artıyor..
    Şöyle uygun fiyatlı,gündüzleri mont giymediğimde şehir içinde kullanabileceğim birşey olsun istedim..
    Mont giy, ( sürüklenince işe yarıyor ama kaburga kemiklerini kormuyor. Test edildi, onaylandı )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)