Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BU SİTE HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Merhaba arkadaşlar motosikletime yağ filtresi alacağım nette dolaşırken http://www.motoparcahane.com/FILTRE-SETI-YAG,PR-9.html bu siteye rastladım fiyatları uygun kargosu ücretsiz ürünler orijinal gibi duruyor fakat aklıma takılan bazı noktalar var.

Daha önce bu siteden alışveriş yapan oldu mu? Memnun kaldınız mı?

Güvenilirlik konusunda bazı şüphelerim var.

Yağ filtresi motosiklet için hayatı önem taşıyan bir parça o yüzden bu parça ile ilgili bir sorunla karşılaşmak istemem.

Sahte filtre pek duymadım yok diye biliyorum ama artık kimseye güven kalmadı filtrenin sahte olma ihtimali var mıdır?
    Malum did zincirdeki sahtekarlık vakalarını duymayan kalmamıştır sanırım,bu yüzden her parçaya şüpheyle yaklaşıyorum.

Önerebileceğiniz güvenilir orijinal parça satan adresler varsa değerlendirebilirim.

Bu arada benden size tavsiye motosikletinizde daima orijinal(stock)filtreler kullanın.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

.................

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:20 ----------

...................

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

Hayret koca forumda herkes fikir yoksunu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Kimse alışveriş yapmadığı için olumlu/olumsuz sallamasyon yorum yapmıyor diye fikir yoksunu mu oldu ?

ŞAHSİ GÖRÜŞÜM;fiyatı hardcore seviyelere ulaşmayan şeylerde fazla takıntı yapıp enerjinizi harcamayın bile.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

Motosikleti
    @kngsze

Alışveriş yapmaları gerekmez alışveriş yaptıkları güvenilir sitede önerebilirler herhangi bir yorumda bulunabilirler sen gibi tam okumadan yorum yapacaklarına yapmamaları daha iyi tabi.Ayrıca avukatlığada gerek yok.

Takıntı demişsin ne takıntısı Allah aşkına benim amacım 5-10 lira ucuza almak değil kaliteli orijinal parça almak yağ filtresinin önemini araştır sonra konuş bence.Dandik filtre yağ basıncı yüksek racing makinalarda ne sorunlara yol açıyor haberin yok laf olsun diye yazıyorsun.

Motosikleti
    .. ürür kervan yürür der atalarımız,yazık sana bunu da şikayet et elinden fazlası gelmez zaten

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .. ürür kervan yürür der atalarımız,yazık sana bunu da şikayet et elinden fazlası gelmez zaten
    Yadırgadım herhangi bir şikayette bulunmadım ama 15 yaşında ergenler gibi laf sokma çabasına girmişsiniz.

Neyse rastgele
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

Motosikleti
    Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yadırgadım herhangi bir şikayette bulunmadım ama 15 yaşında ergenler gibi laf sokma çabasına girmişsiniz.

Neyse rastgele
    Avatarından belli ki 15 yaşında ergen olan sensin yaran mı varda gocunuyorsun? Mıknatıs gibisin hemen lafı kendine çekiyorsun şikayet etmediğine göre niye laf yetiştirmeye çalışıyorsun anlamadım.
    Sen mi şikayet ettin de üstüne alıyorsun?

Sana söylesem alıntı yapar yada nickini yazardım.

Ben o yazıyı şikayet edene söyledim o kendini bilir.

Konumdan uzak durursan sevinirim kendine başka uğraşlar bul.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)