Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

modifiye suç değilllll

Motovento
    REKLAM ALANI
    Recogss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125 r
    yavaşça sağa yanaş
    çek sağa
    ehliyet ruhsat
    bagajı aç
    bune
    aracı bağlıyorum
    ceza keserim
    sök bunları
    seni bidaha görmiyim.
    terörist değiliz memur bey bizde bu vatanın evlatlarıyız göruntumuz farklı olabilir jantlarımız büyük lastıklerımız ınce olabılır yere değcek gibi durabiliriz ara sıra tamponu sürtsekte cukurlara dikkat ederiz camlarımız sıyah egzozumuz baca gıbı olabılır motorumuz cigerli filtremiz temiz durabılır kornamız havalı muzıgımız baslı olabılır geçtiğimiz yerleri sallaya biliriz ama şunu unutma biz bu vatanın evlatlarıyız vergimizi verir hatalıysak cezamızı cekerız herşeyden önemlisi tertemiz bir kalbe sahibiz...
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    http://www.milliyet.com.tr/-modifiye-trafige-cikamayacak--gundem-1907611/

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    bir başkasının özgürlüğünün başladıgı yerde senin özgürlüğün biter. bunu anlayacağın gün birgün canının parçası olan ve masumca uyuyan evladının kendini bilmez birinin cayırtısıla uyandığı ve saatlerce ağladığı gündür.
    Levent., siyahus, depicci ve 24 diğerleri bunu beğendiler..

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir başkasının özgürlüğünün başladıgı yerde senin özgürlüğün biter. bunu anlayacağın gün birgün canının parçası olan ve masumca uyuyan evladının kendini bilmez birinin cayırtısıla uyandığı ve saatlerce ağladığı gündür.
    Katılmamak elde değil. Başka insanları rahatsız eden ne olursa olsun cezalandırılmalı ve kalıcı önlemler alınmalı. Özelliklede modifiye diye tabir edilen araçların içine 1 kişiden fazlasının binmesi yasaklanmalı araçtaki kişi sayısıyla orantılı olarak şöforün cesaret oranı artıyor. Efendi efendi modofiye yapıp gezenlerde bu dallamalar yüzünden hobilerini icra edemiyor maalesef.
    Recogss, maxi97, utk_trn ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Arıcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Şu sıcak yaz günlerinde egzoz sesinden balkonda oturamaz olduk. Chooper ların içi boş ekzosları, plakasız mobiletler, ehliyetsiz 14-15 yaşındaki cup
    motorsiklet sürücüleri ve daha niceleri motorlarını bağırttırmayı marifet sayıp milleti rahatsız etmeye hakkınız yok. Gece çalışıp gündüz uyuyanlar var, hastalar, yaşlılar var. Lütfen modifiyenizi yapın ama ekzosta değil.
    maxi97 ve Siyah&Beyaz bunu beğendiler.

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Modifiye zevktir , hobidir , özgürce yapılabiir ancak birilerinin zevki , hobisi diğer insanları rahatsız ediyorsa hatta hayatlarını tehlikeye atıyorsa o zaman birisi bu duruma müdahale etmeli .

Aslında birçoğumuz modifiyeli araçtan değil aracı kullanan terbiyesiz insanlardan şikayetçiyiz .

Modifiyeli araçların denetlenmesi yerinde karar olmuş , umarım en kısa zamanda uygulamaya geçilir .
    Sinan Aksu ve Siyah&Beyaz bunu beğendiler.

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Kesinlikle haklısın. Öküz gibi böğüren egsozlarla, sonuna kadar açılan gümbür gümbür müzikle gezip ortada hava attıklarını zannedenlere uyuz oluyorum. Ne benim başımı ağrıtmaya ne çoluğumu çocuğumu , yaşlı yada hasta insanları rahatsız etmeye kimsenin hakkı yok. Dışarıdan o kadar gürültülü duyulan müzikten içeridekiler hiç bir şey anlıyormudur sanıyorsunuz. Müzik falan duymuyorlar içeride sadece gürültü. tek amaç hava atmak. Ama hava attıklarını sandıkları insanlara bi sorsalar " Nasıl etkiledim mi seni " diye okkalı küfrü de yerler. Zira yedi düvelime küfür ettirmekten hoşlanmadığım için ben bunları yapmam. Hele o havalı korna takanlar ne kadar saydırsam az. Diğer insanları rahatsız etmediği ve başkalarının haklarını, güvenliklerini tehlikeye atmadığı sürece bazı modifiyeler yapılabilir. Tersi durumda ceza doğrudur bence.
    maxi97 ve Siyah&Beyaz bunu beğendiler.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

Motosikleti
    honda cbr 125 r
    Alıntı Levent. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılmamak elde değil. Başka insanları rahatsız eden ne olursa olsun cezalandırılmalı ve kalıcı önlemler alınmalı. Özelliklede modifiye diye tabir edilen araçların içine 1 kişiden fazlasının binmesi yasaklanmalı araçtaki kişi sayısıyla orantılı olarak şöforün cesaret oranı artıyor. Efendi efendi modofiye yapıp gezenlerde bu dallamalar yüzünden hobilerini icra edemiyor maalesef.
    katılıyorum
    fearlesboyy bunu beğendi.
    HIZ HATA AFFETMEYEN BİR TUTKUDUR

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi şu egsoz ve ses olayına katılıyorum ama alınan bu kararlar bimem farkında mısınız sadece egsoz ve ses için değil arbada orjinal olmayan herşey için.Eğer polis aracınıza sonradan taktırdığınız rüzgarlığı beğenmezse cezayı yiyeceksiniz.Tamponlarda ufak tefek değişikler,farklı marşipiyer,farklı jant,farklı lastik ölçüsü.. hepsine ceza kesecek.Bunların ne zararı var millete?Tamam git trafik kurallarını ihlal edene trafiği tehlikeye sokana kes cezayı ama kimseye zararı olmayan ufak tefek görsel modifiyelere neden ceza kesilecek?Bu silah taşıyan herkesi cinayet ile suçlamak gibi bir şey.Hatta bunu da geçtik polisler her marka model aracın orjinal halini biliyor mu?Ben yurdum polisini tanıyorsam biraz değişik tasarımlı veya fabrika çıkışı rüzgarlık-spoilerı olan araçlara da modifiyeli diye ceza keserler.Hoşlarına gitmeyen gözlerine batan herşeye ceza keserler.
    tanertc, fearlesboyy, EnesBeyter ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    elin gavurlarını eleştiririz ama onlar kadar özgür ve üretken olamayız...

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    evet modifiye suç değil arabanı en güzel şekilde modifiye edersin yaparsın...sonra caddeye çıkıp sesi son açıp trafikte makas atıp lastik yakıp milletin canını tehlikeye attığın an suç...ve ben modifiye arabası olupta bunları yapmayanı görmedim.
    otopsici bunu beğendi.

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    terörist değiliz memur bey bizde bu vatanın evlatlarıyız göruntumuz farklı olabilir jantlarımız büyük lastıklerımız ınce olabılır yere değcek gibi durabiliriz ara sıra tamponu sürtsekte cukurlara dikkat ederiz camlarımız sıyah egzozumuz baca gıbı olabılır motorumuz cigerli filtremiz temiz durabılır kornamız havalı muzıgımız baslı olabılır geçtiğimiz yerleri sallaya biliriz ama şunu unutma biz bu vatanın evlatlarıyız vergimizi verir hatalıysak cezamızı cekerız herşeyden önemlisi tertemiz bir kalbe sahibiz...

dostum bu yazdıkların modifiye değil.. 7 sülaleye küfür yiyorsan doğru değişiklikler yoktur aracının üstünde... cezamızı çekeriz demek ne demek ya. neden yasal yollarla yapılan iyileştirmeleri denemiyorsunuz..?
    Recogss, çağhan ve Siyah&Beyaz bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cbr 125 r
    face de modifiye suc değil yasam tarzı sayfasının paylasımıdır bu
    bende tepkilerin yerli olup olmadığının ispatı için açtım konuyu
    aracımda ve motorumda ne egzoz nede sistem var

ama onca kişinin içinden camlar filmli diye ceza yemek te koyuyor haliyle
    :D
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir de şu egsoz olayına bir standart getirsinler.Forumdaki bir çok kişi bu yüzden ceza yedi.Hatta forumda orjinal egsozu ile ceza kesileni gördüm.Şu-şu devirlerde şu kadar desibel ses yapan egsozlar yasak gibi.Ama öyle bir olay yok polis efendiler keyiflerine göre senin motorun çok ses çıkartıyor al sana ceza diye kesiveriyorlar.Hele hele devlet tarafından Türkiye'ye giriş yaparken uygun belgesini almış bir aracın egsozuna ceza kesilemez.Çok ses çıkartıyorsa uygunluk belgesini verme yada kardeşim benim ülkeme giriş yapacak aracın şu kadar desibelde ses kısıtlaması olacak diye belirt.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    katılıyorum

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Modifiye suç değil, apaçilik bence bizim ülkemizde .Çok çok genelleme yapıp duygularınızı incitmek istemem ama.Görende arabaya modifiye yapanları bugattiye,pagani zondalara felan biniyor sanır.Nerde eski kasa bmw şahin tempra barıl barıl bağırtıyosunuz .Gereksiz işler, efendilikle yol alın.Motosikletli kardeşlerimede Allah akıl fikir versin motorun veremediği zırıltıyı egsozdan almaya çalışırsanız insanları böyle rahatsız edersiniz hep.
    Siyah&Beyaz bunu beğendi.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    cam filmi olayı gündeme gelmiş. cam filmi sadece trafiğin konusu değil asıl asayiş ekiplerinin konusu olmalı. kapkara camlarla denetlenemiyor zira araçlar.
    otopsici bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    hepsi hükümet ile alakalı !
    fearlesboyy bunu beğendi.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arabayı peruşla kapla fosfor yeşiline boya çükümde değil, ama o egzos çarıltısıyla milleti rahatsız ettinmiydi ana bacı soy sop sülaleleye kayarlar.
    fearlesboyy ve otopsici bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bisan WRC 125
    Modifiye Sadece O Bütün mahalleyi ayağa kaldıran egsoz değildirki

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)