Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Acil Ekipman Yardımız

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Biliyorum ekipman başlığında çok konu var ama ben Bozüyük'te yaşıyorum, 3-4 güblüğüne İstanbuldayım.Motorumu şu sıralar alıcam inş.Ekipmanı ise sonradan internetten almaktansa istanbula gelmişken canlı deneyip almak istedim.Boy 1.72 Kilo 57, bütçe toplam 500(kask+mont şimdilik)
    .Zamanım olmadığından dolayı çok acil önerilerinizi bekliyorum.Ayrıca İstanbul'da her çeşit ve beden ekipman bulunan (Eyüp yakınlarında olsa daha iyi olur) mağazaların adres veya isimlerini yazarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

Artık üyeliği silicem ne yazsam kimse cevap vermiyo Allah'ını seven yardım etmese de bir iki bi şey yazsın problem ettim kendime :D :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Hocam istanbuldaysaniz kadikoye gelmeniz gerekiyor, kadikoy hasanpasa(evlendirme dairesinin karsisi, sogutlucesme metrobus duraginin hemen orasi) ayrica kiziltoprak ki buda sogutlucesmenin ordan gidebilirsiniz fenerbahce saracoglunun karsisi, bu dedigim iki yerde bir cok motosiklet ve aksesuar magazalari var
    Bozüyüksporl bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    TEM yolundan ikitelli ordan halkalıya anes motora gel çeşit çok

Motosikleti
    1 ) www.motomaxonlineshop.com
    2 ) www.feyizoglu.com
    3 ) www.N11.com
    4 ) www.hudsonderi.com
    5 ) www.motosikletciyiz.com
    6 ) www.gungormotor.com
    7 ) www.ozenmotor.com
    8 ) www.mototalonline.com
    9 ) www.motoavm.com
    10 ) www.mototas.com.tr
    11 ) www.motobakkal.com
    12 ) www.anesmotor.com
    13 ) www.motoliz.com
    14 ) www.motosikletaksesuarlari.com
    15 ) www.motosuperstore.net
    16 ) www.motoplus.com.tr
    17 ) www.motosikletim.com.tr
    18 ) www.hondamototal.com/ 1,2,8,9,10,14,15,18 numarali yerler kadikoyde, gitmeden once bi bakarsiniz ama arkadasin onerdigi anes motorda cok iyidir, fazla magaza fazla cesit istiyosaniz kadikoyu oneririm
    yiwotxxx, mockingbird ve Bozüyüksporl bunu beğendiler.

Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Hocam sağolun öncelikle, sirkecide çok var dediler bi de doğru mudur ? Sağolun tekrar bi de önerebileceğiniz modeller var mı ?
    Bide fiyat farkı çok olmaz dediler mağazalarda mesela en yakınımdakine gidip her şeyimi ordan döşesem nasıl olur ?

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    500 tlyi 1000 tl yap biraz daha güzel ekipman almaya çalış kardeşim . Eğer 250 tl ye kask alacaksan o fiyata Ls2 ff375 Shogun kasktan başka bir kask alma.

Ben sana kask ve mont olarak link atayım o ürünleri al .

Mont ; http://www.motoplus.com.tr/urun/9901...ACING-GRI-KRMZ

Kask ; http://ozenmotor.com.tr/LS-2-FF-375-...iYAH_91.html#0

Eldiven ; http://www.motoplus.com.tr/urun/9901...KORUMALI-SIYAH

Dizlik ; http://ozenmotor.com.tr/PROHEL-HAREK...LiK_326.html#0

Hepsi toplam ; 650 tl .

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Fiyatlar genelde aşağıyukarı aynı döşenir;)

Motosikleti
    Alicagin markaya, modele gore degisir, dainese alirsin 800 tl , nic alirsin 200 tl (bu soyledigim fiyat file, yazlik mont :D bu linklere bi bak ona gore magazalara gidip dene derim

Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Ezio41 Usta çok sağol çok yardımcı oldun, şimdi ben 17 yaşındayım zaten şehirlerarası yol falan şimdilik yok (aile dolayısıyla) ilk motorum o yüzden zaten küçük bi yerde yaşıyorum sokak arası falandır yavaş yavaş, o nedenle (para da yok) şimdilik eldivenle dizlik almamayı düşünüyorum cahilce konuşuyo da olabilirim öyleyse beni uyar

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:44 ----------

Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alicagin markaya, modele gore degisir, dainese alirsin 800 tl , nic alirsin 200 tl (bu soyledigim fiyat file, yazlik mont :D bu linklere bi bak ona gore magazalara gidip dene derim
    internettekiler çok kafamı karıştırdı en iyisi gidince canlı canlı bakıp seçip alayım dedim :D Sağolasın yorum için

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı Bozüyüksporl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ezio41 Usta çok sağol çok yardımcı oldun, şimdi ben 17 yaşındayım zaten şehirlerarası yol falan şimdilik yok (aile dolayısıyla) ilk motorum o yüzden zaten küçük bi yerde yaşıyorum sokak arası falandır yavaş yavaş, o nedenle (para da yok) şimdilik eldivenle dizlik almamayı düşünüyorum cahilce konuşuyo da olabilirim öyleyse beni uyar

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:44 ----------

internettekiler çok kafamı karıştırdı en iyisi gidince canlı canlı bakıp seçip alayım dedim :D Sağolasın yorum için
    Şimdiden hayırlı olsun ama eldiven konusunda kesinlikle al derim 70tl civarında eldivenler var yavaş gidersen iş görür. Mağazalarda çok var ama şunu unutma en ufak düşüşte bile ellerin ilk yerle temas eder asfaltta zımparadan beterdir. Sana tavsiyem eldiveni almamayı bir kere daha düşün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:59 ----------

Mont için ucuz birşey al eldivene para kalsın çok pahalı montlara gitme hızlı gitmeyeceksen hesaplı korumalı birşey al işini görür.Kask ve eldivene ayır paranın büyük kısmını.
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Ezio41 Usta çok sağol çok yardımcı oldun, şimdi ben 17 yaşındayım zaten şehirlerarası yol falan şimdilik yok (aile dolayısıyla) ilk motorum o yüzden zaten küçük bi yerde yaşıyorum sokak arası falandır yavaş yavaş, o nedenle (para da yok) şimdilik eldivenle dizlik almamayı düşünüyorum cahilce konuşuyo da olabilirim öyleyse beni uyar [COLOR="Silver"]
    Sana attigim urunlerin hepsini al . Motora bineceksin unutma . Sadece kask mont yetmez . 650 tl ye ayakkabı bot hariç tam takım olacaksin . Biraz daha paran olsaydi pantolon da almani tavsiye ederdim kardeşim .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Alıntı qezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı olsun ama eldiven konusunda kesinlikle al derim 70tl civarında eldivenler var yavaş gidersen iş görür. Mağazalarda çok var ama şunu unutma en ufak düşüşte bile ellerin ilk yerle temas eder asfaltta zımparadan beterdir. Sana tavsiyem eldiveni almamayı bir kere daha düşün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:59 ----------

Mont için ucuz birşey al eldivene para kalsın çok pahalı montlara gitme hızlı gitmeyeceksen hesaplı korumalı birşey al işini görür.Kask ve eldivene ayır paranın büyük kısmını.
    Mantıklı aslında, şimdi ben daha önce kaza da yaptım o yüzden korkarak yavaş sürerim hep, eldiven 70-90 liralık falan alırım, ceket 200i kaskta 150-250 liraya kadar.Sağolun tavsiyeler ve öneriler için

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:15 ----------

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana attigim urunlerin hepsini al . Motora bineceksin unutma . Sadece kask mont yetmez . 650 tl ye ayakkabı bot hariç tam takım olacaksin . Biraz daha paran olsaydi pantolon da almani tavsiye ederdim kardeşim .
    Tamam hocam sağolun

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Biliyorum ekipman başlığında çok konu var ama ben Bozüyük'te yaşıyorum, 3-4 güblüğüne İstanbuldayım.Motorumu şu sıralar alıcam inş.Ekipmanı ise sonradan internetten almaktansa istanbula gelmişken canlı deneyip almak istedim.Boy 1.72 Kilo 57, bütçe toplam 500(kask+mont şimdilik)
    .Zamanım olmadığından dolayı çok acil önerilerinizi bekliyorum.Ayrıca İstanbul'da her çeşit ve beden ekipman bulunan (Eyüp yakınlarında olsa daha iyi olur) mağazaların adres veya isimlerini yazarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

Artık üyeliği silicem ne yazsam kimse cevap vermiyo Allah'ını seven yardım etmese de bir iki bi şey yazsın problem ettim kendime :D :D
    yazmadan çok biraz da oku bence kızma ama milletin işi gücü yok sana kask montmu bakacak ,takacağım kaskı giyeceğim montu başkasına soracaksanm hiç binmem motora zaten ,nette bir kamyon bilgi var araştırır kafama yatanı alırım öylede yaptım zaten

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Nic mont, LS2 FF396 kask, Scoyco eldiven, MTS bellik, Venom dizlik 750TL civarı tutar, bir süre daha ekipmanla uğraşmazsın, aklın rahat eder. Benim çeşit olarak beğendiğim ve online alışveriş yaptığım yer www.motosuperstore.net , hiç gitmedim ama sitelerinden aldım, ilgililer, çeşit çok, fiyatları da fena değil.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şirinevlere git sırayla gez. dene, fiyat performans olarak hangisi kafana yatıyorsa cebine uyuyorsa al
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazmadan çok biraz da oku bence kızma ama milletin işi gücü yok sana kask montmu bakacak ,takacağım kaskı giyeceğim montu başkasına soracaksanm hiç binmem motora zaten ,nette bir kamyon bilgi var araştırır kafama yatanı alırım öylede yaptım zaten
    Haklısın da işte dediğim gibi bi yıgın bilgi var ve benim zamanım çok kısıtlı özür dileyerek açtım bu konuyu sağolsun yardımcı oluyorlar, okumadığımı da düşünme bütün günüm forumda geçiyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

Eek, onurtr, teşekkürler yarın şirinevlere gidip o modellere falan da bakarım.Peki ikinci el alsak nasıl olur ?

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eek, onurtr, teşekkürler yarın şirinevlere gidip o modellere falan da bakarım.Peki ikinci el alsak nasıl olur ?
    ikinci el işine girme kaskta montta...şirinevlere metrobüsle gidersin camiye yakın dolmuşların olduğu tarafta 5-6 tane mağaza var..motomax...motoplus..hudson..gibi..kafana göre takılırsın orda
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

mertekina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    sirkeci özen motordan kesinlikle bişey alma derim 835 TL lik ekipman topladım 800 tlye düşmedi esnaf deil onlar para gözler sakın almayın bişey
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Alıntı mertekina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sirkeci özen motordan kesinlikle bişey alma derim 835 TL lik ekipman topladım 800 tlye düşmedi esnaf deil onlar para gözler sakın almayın bişey
    Tavsiyeler için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el işine girme kaskta montta...şirinevlere metrobüsle gidersin camiye yakın dolmuşların olduğu tarafta 5-6 tane mağaza var..motomax...motoplus..hudson..gibi..kafana göre takılırsın orda
    Tavsiyeleriniz için teşekkürler çok yardımcı oldunuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

Hocam dediğiniz gibi bugün şirinevlere gittim gerçekten ulaşım falan çok kolaydı İstanbul'u bilmediğim halde hiç zorlanmadım teşekkür ederim.
    Ceket için : 4Riders Ceket 220tl veya Venom 275tl
    Kask için : Mds 140tl veya Venom 150tl
    Eldiven için : Probiker 30tl.

Ceket ve Kask için ikisinden hangisini tavsiye edersiniz görüşlerinizi bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

Ls2 iki kasktanda iyi diyen var mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Acil cevap bekliyorum hocam yarın alıcam çünkü ekipmanları :D

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Kask düşünürsen ve bedeni uyarsa bu fiyata bu kask BEDAVA,,,

LS2 beyaz XXL beden,
    son 1 adet kaldı liste satış fiyatı 275 tl,

SON 1 ADET 200 LİRADIR,,,

mont ve eldiven için dilersen parça aldığım yere götürebilirim seni,
    veya tarif ederim ugrarsın,
    o fiyatların altında alabiliriz,,,

http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-aksesuarlari/133586-ls2-ff370-beyaz-cene-acilir-kask-son-1-adet-200-lira.html

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)