Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 / 180 Z-ONE S kullanıcı yorumları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KLR 650 Kawasaki
    Mondialin bu yeni çıkan 180 Z-ONE modelini aldım 670 KM. oldu şimdilik çok memnunum. Zamanla olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşacağım. 150 / 180 Z-ONE S alan arkadaşlar varsa fikir düşüncelerini bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KLR 650 Kawasaki
    Kimse yorum yazmamış ben ilk izlenimlerimi yazmak istiyorum. 670 KM deyim şu an. Malzeme kalitesi gayet iyi bilinen çin motoru imajını silmiş görünüyor. Rodajı bitmediği için fazla zorlamadım ama 120 KM ye çok rahat çıkabiliyor. Araç sollamalarda YBR ve CBF e göre çok daha başarılı çabuk hızlanabiliyor. Motor açılsın 130 KM yi rahat görebileceğini sanıyorum. Lastikleri eskiyene kadar kullanılabilir yol tutuşu iyi. Selenin arka kısmı yolcu taşımaya pek uygun değil rahatsız edebilir tek kişi binilirse güzel. Aynaları arkayı pek iyi göstermiyor biraz daha büyük takılabilir. Yakıtı baya ekonomik şöyleki 20 TL lik benzinle yani 4 litre benzinle 200 KM yol gittim 90 - 100 ü geçmeden. Zamanla olumlu olumsuz yönlerini sizlerle paylaşırım.

asde06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    teşekkürler bilgi için, ben de 150 vulture, 150 z one, 180 z one arasında kaldım, ne gibi farkları olduğunu kullanıcılar daha iyi bilir, tecrübelerinizi bekliyoruz sabırsızlıkla...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Okuyan Mondial yetkilisi varsa buradan söylüyorum, Bursa'daki bayiniz Moto Limit test motoru olan Z-One 150'nin üzerine yatmış, teste vermiyor. Her seferinde motor hazır değil, plakası yok vs yalanlar uyduruyor. Motoru test ettirmeden satacak haberiniz olsun.

İki motoru yanyana gördğm. Z-One 180'de ön amortisörler daha kalın, büyük motorlarınki kadar, motor daha güzel duruyor gibi ancak Z-One 150'nin ön amortisörleri de ters maşalı. Bu genelde spor motosikletlerde tercih ediliyor. Yürürken ne fark olur, fark olur mu bilemiyorum. Z-One 150'de CBF 150 bloğu var. Muhtemelen 180'den daha az titreşim yapıyordur, test etmek lazım ama yapamıyoruz.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okuyan Mondial yetkilisi varsa buradan söylüyorum, Bursa'daki bayiniz Moto Limit test motoru olan Z-One 150'nin üzerine yatmış, teste vermiyor. Her seferinde motor hazır değil, plakası yok vs yalanlar uyduruyor. Motoru test ettirmeden satacak haberiniz olsun.

İki motoru yanyana gördğm. Z-One 180'de ön amortisörler daha kalın, büyük motorlarınki kadar, motor daha güzel duruyor gibi ancak Z-One 150'nin ön amortisörleri de ters maşalı. Bu genelde spor motosikletlerde tercih ediliyor. Yürürken ne fark olur, fark olur mu bilemiyorum. Z-One 150'de CBF 150 bloğu var. Muhtemelen 180'den daha az titreşim yapıyordur, test etmek lazım ama yapamıyoruz.
    180 Z-One ters amörtisörlü ve ve kalındır, 150 Z-one ise normal amörtisördür. ters amortisör daha fazla yoldaki titreşimleri emer.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)