Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

efsane 3lü

Motovento
    REKLAM ALANI
    DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    arkadaşlar askerliğimin bitmesine 20 gün kaldı geldikten sonra motor alıcam aklımda 3model var
    1.honda cbf150
    2.yamaha ybr esd
    3.modenas criss yada gt135
    aklımı en çok karıştıran bu motorlar var daha önce 1 sene asya cub motor ve 1sene ybr 2004 model kullanmıştım ybrden oldukça memnun kalmştm ama cub motorun zevkide bir başka ben genellikle artçılı şehir içinde yaz kış arada hafta sonları 100-150 kmlik yollara giderim eğer modenas alırsam pişman olurmuyum bide onu denesemmi

yardımcı olan bütün motorsiklet tutkunu arkadaşlarıma abilerime teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

cevap yazcak arkadaş yokmu :S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kondial Tarz:Touring Renk:Beyaz
    Cbf al rahat et araba gibi mübarek.
    DarkSeleCT93 ve rahmi34 bunu beğendiler.

alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Commuter mı Cub mı? Şehir içi kullanım cub bana daha kolay geliyor. Uzun yol için aynısını söyliyemem. Cub için;
    1- 100-150 km boyunca, kollarda, bel,boyun ve ayaklarda kasılmalar olur.
    2- Oturuş pozisyonunda ön de depo olmadığından, her frenlemede devamlı öne doğru gidersin.
    3- Sol eli debriyaj için kullanmadığından, hızlı şekilde poşet, kutu, bilgisayar kasası vs. taşıması kolay
    4- Her yakıt alımında motordan aşağı inip, seleyi açmak gibi. Bunların dışında güzel.
    5- 80-90 km hızla uzun yolda yapılır; ama rampalarda 3. veya 2. vitesle kanka olursun.
    6- Motor yan yatsa, ilk ön sağ ve sol grenajlar zarar görürki, ucuzda değiller. Ayaklarına gelen rüzgarı kesmede az da olsa etkililer.
    7- İnnova için titreşim yok denecek kadar az.
    8- Yakıt tüketimi sürüşe göre değişmekle beraber ortalama 2,2-2,5 Lt (2005)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-inceleme.html GT-135'i sürmedim, bilmiyorum; ama innova tavsiye ederim.
    Kısaca cub'ı böyle anlatmaya çalıştım.

Cbf ve ybr için pek birşey söyliyemiyecem, uzun süre kullanmadım. Ama Ybr nin uzun ömürlü ve sağlam olduğunu, Cbf'nin de sürüş pozisyonu sele, amortisör rahat genede gönlünde hangisi varsa onu al.
    DarkSeleCT93 bunu beğendi.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

hsn01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz ETZ 251 / 1991
    Benim görüşüm CBF 150 den yana... Şöyleydi böyleydi diye anlatmaya gerek duymuyorum biliyorsundur.. Elime geçen ilk fırsatta garaja diğerlerinin yanına mutlaka alacağım bende ... Sağlıcakla . . .
    DarkSeleCT93 ve rahmi34 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı 162 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf al rahat et araba gibi mübarek.
    diğerlerini deneninmi usta

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

cbf 150 de 2010 dan sonra bozdu diyolar alırsan 2008 2009 2010 model al diyolar kurye abiler
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zaten ybr kullanmışsın ybr bildiğimiz eski ybr , değişiklik olsun dersen cbf i düşünebilirsin 3.motor hakkında hiç bilgim yok.

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten ybr kullanmışsın ybr bildiğimiz eski ybr , değişiklik olsun dersen cbf i düşünebilirsin 3.motor hakkında hiç bilgim yok.
    teşekkür edrm
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğerlerini deneninmi usta

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

cbf 150 de 2010 dan sonra bozdu diyolar alırsan 2008 2009 2010 model al diyolar kurye abiler
    2012 model cbf var bende acaba neyini bozmuşlar? 26,200km deyim şuan. şimdiye kadar hiç bir arıza yaşamadım. aynı günde 500km dahi yapmışlığım var max 15dk mola ile.

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    ne kadar değişik enteresan bir başlık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)