Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorlu Taşıtlar Vergisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    Bende motosikletimi 25 haziran 2014 tarihinde sıfır km. aldım.. bakalım ne çıkacak?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar, ocaktan sonra alınca ocak mtv sini, temmuzdan sonra alınca her ikisinide ödenmeyecek diye bişey yok. Sistemde hemen görünmeye bilir. Takibini muhakkak yapın çünkü 60 gün süreniz var motoru aldıktan sonra geçmiş mtv yi ödemek için. İnternetten görünmüyorsa vergi dairesine gidin sordurun falan çünkü sisteme hemen düşmeye biliyor.
    tirmit bunu beğendi.

tirmit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Ben hangi dönem tescil ettirmişseniz o döneme ait MTV ödemeniz gerekir diye anladım, zira başıma gelen ve sorup öğrendiğim de bu yönde oldu.

Eğer tescil tarihinden bağımsız olarak yıllık vergi ödenecek ise bu durumda vergi gözükmeyen arkadaşların da borçlu duruma düşmesi sözkonusu olur ancak ben böyle olduğunu sanmıyorum zira vergi sorgulamasında hemen çıkıyor.

Motosikleti
    Kondial Tarz:Touring Renk:Beyaz
    Ben geçen sene 2013 Eylül'de sıfır motosiklet aldım 150 cc 2013 Ocak ve 2013 Temmuz vergilerini ödedim + 2014 Ocak vergisini de , sistemde gözüküyor, Temmuz'dan sonra alındı diye Ocak taksidini ödememe gibi bi durum yok yani. Ispatı benim.
    tirmit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)