Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Emniyetten Randevu Almak

Motovento
    REKLAM ALANI
    dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Herkese merhaba,

Arkadaşlar emniyetten randevu almak zaten bir dert, hazır ramazan ayında motosiklet kullanmıyorken ( ki sürekli çevre yolunu kullanıyorum, yunus çevirmesi sık olur ve cezası çok yüksekmiş gözüm korktu ) randevu alayım dedim fakat hep dolu hep dolu, ne hikmetse 10:22 'de Ümraniye Emniyet Müdürlüğünde 5 Tane randevu Boş çıktı ( şimdi baktım 10:24 oda dolmuş ), es kaza bir şekilde herhangi bir yerde randevuyu boş bulsam artık neresi olduğu hiç fark etmez gidip işlemleri yaptıracağım fakat asıl soru şu " Ben sınava Başakşehir 'de girdim, Sürücü kursumda Başakşehir 'de. Ben illa ki Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğünden mi gerekli işlemleri yapmak zorundayım? Kavacık 'ta çalışıyorum, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü bana yakın oluyor gün içerisinde burada halledebilirmiyim işlemleri? Sürücü kursunda ki hocam halledebilirsin demişti fakat yine de sizlerden de bilgi almak istedim. "

Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Randevuyu istediğiniz yerden alabilirsiniz. 09.00'da sistem açılıyor. Açık kontenjanları o saatte görebilirsiniz.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Randevuyu istediğiniz yerden alabilirsiniz. 09.00'da sistem açılıyor. Açık kontenjanları o saatte görebilirsiniz.
    Tamamdır, teşekkürler.
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Bende arkadaşima almaya çalışıyorum cidden çok saçma birşey anında doluyor.Bu arada evraklarin geçerlilik süresi ne kadar 2013 aralikta Sinavi kazandi.

29.05.2013 den sonra düzenlenen sertifikaları ehliyete dönüştürma süresi 2 yıl.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29.05.2013 den sonra düzenlenen sertifikaları ehliyete
    dönüştürma süresi 2 yıl.
    Teşekkürler.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Arkadaşlar geçen Perşembe günü ehliyetimi verdim Avcılar İlçe Emniyete ve bana haftaya Perşembe günü öğlen 15:00 'de gel ehliyetini al dediler, bende Cuma günü gelsem olur mu diye sordum evet dediler de RANDEVU ALMAK GEREKIYOR MU BUNUN IÇIN ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:43 ----------

Gerek yokmuş

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    9:05 te sistem aciliyo. Surucu kursunun bulundugu ilcedeki emniyet mudurlugunden alman lazimdi ama sanirim degisti yasalar. Surucu kursunu ara ogren okadar para veriyosun sonucta.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı dmRhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Arkadaşlar emniyetten randevu almak zaten bir dert, hazır ramazan ayında motosiklet kullanmıyorken ( ki sürekli çevre yolunu kullanıyorum, yunus çevirmesi sık olur ve cezası çok yüksekmiş gözüm korktu ) randevu alayım dedim fakat hep dolu hep dolu, ne hikmetse 10:22 'de Ümraniye Emniyet Müdürlüğünde 5 Tane randevu Boş çıktı ( şimdi baktım 10:24 oda dolmuş ), es kaza bir şekilde herhangi bir yerde randevuyu boş bulsam artık neresi olduğu hiç fark etmez gidip işlemleri yaptıracağım fakat asıl soru şu " Ben sınava Başakşehir 'de girdim, Sürücü kursumda Başakşehir 'de. Ben illa ki Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğünden mi gerekli işlemleri yapmak zorundayım? Kavacık 'ta çalışıyorum, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü bana yakın oluyor gün içerisinde burada halledebilirmiyim işlemleri? Sürücü kursunda ki hocam halledebilirsin demişti fakat yine de sizlerden de bilgi almak istedim. "

Teşekkürler.
    şu anda 16.07.2014 saat 09:00-10:10 arası bir randevu gözüküyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:06 ----------

Alıntı dmRhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Teşekkürler.
    şu anda 16.07.2014 saat 09:00-10:10 arası bir randevu gözüküyor.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Teşekkür ederim arkadaşlar, öncelikle Sürücü Kursunuzun bulunduğu ilden alma zorunluluğunuz KESİNLİKLE YOK RANDEVUYU yani ehliyet değişimini sürücü kurusunun bulunduğu ilden yapma zorunluluğunuz yok. Randevuyu alırken size en yakın ilçede ki emniyetten de alabilirsiniz randevuyu, ben öyle yaptım sorun yok.
    Diğer bir konu ise ehliyet almaya gideceğiniz zaman yani değişimi felan yapıldıktan sonra tekrar randevu almaya da gerek yok size söyledikleri tarih ve saatlerde bodoslama gidip alabiliyorsunuz ehliyetinizi.

Motosikleti
    ybr125
    Arkadaşlar benim b ehliyetim var yakında motor için direksiyon sınavına giricem bu randevu nedir anlamadım . Sınavı geçince evrakları alıp trafikten ehliyeti almıyozmu

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı ahmet0021 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim b ehliyetim var yakında motor için direksiyon sınavına giricem bu randevu nedir anlamadım . Sınavı geçince evrakları alıp trafikten ehliyeti almıyozmu
    Evet doğru, bu randevu işte sınavı geçip evrakları sürücü kursundan aldıktan sonra ilçe emniyet müdürüne gideceğin zaman alman gereken randevu. Yoksa öyle evrakları koltuğunun altına alıp, ilçe emniyet müdürlüğüne gidip " Ben geldim aha sana evraklar, ver ehliyetimi " diyemiyorsun işte bu işlemleri gerçekleştirmek için randevu alman gerekiyor.
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)