Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İrfan Abimize (piyanist_irf ) kocaman bir hayırlı olsun.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Hayırlı, uğurlu olsun.. Allah c.c. bol kazançlar nasip etsin....
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    müşterisi olmaya can attığım alacağım motoru ürettiği aksesuarlarla belirlediğim yegane insan umarım en yakın zamanda motosikletimi alırım ve yeni dükkanına gelebilirim hayırlı uğurlu olsun Allah bol kazançlar nasip etsin
    piyanist_irf bunu beğendi.

ferguson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 xmax
    hayırlı uğurlu olsun, bol kazançlar.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Hayırlı olsun İrfan abi, bol kazançlar.

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    İrfan hayırlı olsun, çok sevindim.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah utandırmasın, hayırlı işler, bol kazançlar abi

hayırlı uğurlu olsun...işleri büyüttüğüne de sevindim...sağlıcakla kalın...

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Ben her zaman diyorum. İşini severek, dürüstçe yapan, araştırmaya ve yeniliklere açık olan her esnaf, usta, girişimci bu ülkede kazanır, hem bizler kazanırız. Arkadaşı tanımıyorum ama internetten takip ediyorum. Umarım sektörde ki büyük eksikliği fark ederek girdiği işte hem ürün yelpazesini, hem çeşidi hem üretimini arttırır ve Ülkemizden de bir givi veya kappa gibi bir marka çıkartır. Bizleri de parasına razıyız da ürün bulamamaktan kurtarır.
    Yolun hayırlı ve uğurlu olsun. Markalaşmaya ve bayi sistemine geçmeni bekliyorum.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Hayırlı olsun abi .Allah utandırmasın .

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Allah bol kazançlar versin,
    Emeğinin karşılığını fazla fazla alsın inşallah irfan abi,
    O ufacık yerde neler yapıyordu ki bu kocaman dükkanda tank yapar

Allah bol kazançlar versin,ben yakında direk motosiklet üretmesini bekliyorum kendisinin :D

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı uğurlu olsun , Allah utandırmasın abi

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    aaaaaaaaaaaaaa irfan abim daha cvp vermemiş galiba
    işleri yoğun olmalı sezon açıldı tabii

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Bize daha bir sürü PİYANİST İRF lazım...
    Anlayana irfan her daim lazım..
    Hayırlı işler; bol müşteriler...
    serdar22, Shrieker ve piyanist_irf bunu beğendiler.

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    hayırlı olsun bol kazançlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

buna "bir başarı öyküsü" denir

Motosikleti
    suzuki inazuma
    hayırlı uğurlu olsun

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Sym wolf sahibi biri olarak koruma demiri beni büyük bir baş ağrısından kurtardı.. Direk kendisinden alamadım servis için yaptığını taktırmıştım.. Ertesi günün sabahında geri geri duran motora çarpıp devirdiler.. Koruma demiri gram esnemedi, egzozun ucu milim temas etti birde gidon topuzu toprağa az temas etti ki ben motoru kaldırıp gazladım..Olmasa 2 bin kafadan gitmişti ki servise git uğraş dur...2 demiri kaynatmamış,ölçmüş biçmiş olabilecek maksimum korumayı sağlamış sürüşe etkisi olmadan.. Wolf için diyorum yaptığı işi çok beğendim..

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Çok sevindim İnşallah daha iyileri de nasip olur, tebrikler

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Hayırlı olsun hayırlı işler bol kazançlar

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Hepinize merhaba arkadaşlar çok ender görülen bir durum , bir konu açılmış ve 2 gün sonra cevap yazıyorum ,gerçekten bu yolculuğa başlamadan evvelde , başladıktan sonrada diyeceğim odur ki allah gönül dostlarımızdan razı olsun ,iyi niyet ve düşüncelerinizden dolayı , gerçekten bırakın yorum yazmayı pc yi açacak zamanım olmuyor,
    bunca dostlarımızın yazdığı yorumlara istinaden sıkılmazsanız ,konuyla alakalı bir şeyler karalamak isterim ...

yaklaşık 1 yıldır edindiğim tecrübe ,verdiğim emeği burada kelimelere dökecek gücü kendimde bulamıyorum , bedenen ve maddi anlamda çalışmanın diğer adına (24 saatin yetersiz geldiğini söyleyerek) anlatmaya çalışıyorum , 65 kg, dan 55 kg ma düştüm 11 aydır fiilen gece ve gündüz çalışmaktayım , çalıştığım işyerimde gece 2 de işe başlayıp sabah 9:30 da bırakıp tüm gün akşamın 6 sına bazende 7-8 kadar atölyede takılıyorum , dikkat edin bir fiil cumartesi pazarda dahil 11 aydan bahsediyoruz

bu bedenin benden bir gün hesap soracağını düşünerek kendimi firenliyorum , evet biraz kötü ama gerçek ve doğru bir cümle kullandım diyeceksinizki irfancım yorma kendini bu kadar ! evet bende şu sıcak ve güzel yazgününde gurup arkadaşlarımla üfül üfül gezebilirim ! ama olmuyor arkadaş bu işe bu sektöre eşimiz dostumuz vesilesi ile bir şekilde bir başlangıç yaptık ve beni tanıyanlarınız çok iyi biliyorki başlanan bir iş benim mizacımda asla yarı yolda bırakılmaz , ve başladığım bu yolculukta hayal edemeyeceğim maddi manevi hayallaerim gerçek oldu türkiyenin neredeyse tamamını kapsayan bölgelere ürün yolladım , buna Endonezya, almanya,malezyayıda katarsak bu işin artık resmi olarak kurumsal ve seri üretime geçileceği düşüncelerini sizlerinde idrak etmesi zor olmayacak ! para hayatımda her zaman araç olarak kaldı , asla amaç edinmedim siz dostlarım bunu çok iyi biliyorsunuz ! bu güne bu gün dükkan mekan sahibi değil tirilyonluk holdinkte olsam , kesinlikle müşteri olarak değil dost olarak insanları göreceğimden asla şüpheniz olmasın çünki benim yapım bu ! , telefonda sırf olumlu ilgili ,alakalı vede sıcak ,samimi tavırlarıma bakarak beni tanımayıp hesabıma para geçen dükkanıma gelen dışarıda 5 lira olsa benden 10 liraya alacak bir düzüne insan gördüm , üretilen ürünün kalitesini kullanan arkadaşlarımızda gördü ! sadece 500 de 1 yada 2 üründe hata payıyla (benden kaynaklı)hatasız üretimler gerçekleşti bunun ne demek olduğunu üreten ,çalışan erbablar çok iyi bilirler , telefonun diğer ucunda hiç tanımadığım bir motosiklet dostuyla görüşme yaptığımda her zaman açıklayıcı ve beklediği sorulara cevap vermeye çalıştım , olmayan şeyi vaad etmedim malımı övmedim en iyisi benimki demedim, ama ürünü aldıklarında kendileri gördüler , ederini kıyas ettiler kalitesine baktılar ne mi oldu ???? İRF Markası doğdu , ve irf yi siz yarattınız bu inkar edilemez bir gerçektir,kesinlikle emin olunki asla kalitesinden ödün vermeyecek !!

öte yandan sektördeki zaten varolan eksiklikten dolayı zamanında bu işlere bende hatrı sayılır paralar harcamıştım , yurtdışına bağımlı olmak !!! hatta benim için komşudan tornavida bile istemek bana çok ters gelen bir durumdur , artık bu işe noktayı koyacağız hepbirlikte allah sağlık sıhhat ve ömür verirse !!!

irf gelişiyor derken laf olsun diye söylemiyorum hakkaten gelişiyor , paragrafın en başındada dedimya ! güzel bir motosiklet alıp güneşin ve rüzgarın tadını çıkarıp tatil hayalleriyle yan gelip hayatın tadını çıkarabilirdim, ama ben bu yolu seçmedim , herşeyden vazgeçip sevdiğim işe yöneldim ,hayatın tadı bu benim için ,bırakın tadını çıkarayım çünki benim için en doğru olanın bu olduğu da kaçınılmaz bir gerçek , , 1200 lira maaşla ev kira, okuyan bir çocuk ve geçim derdini düşündüğünüzde döktüğüm alınterinin, emeğin, ve gözünü karartarak varını yoğunu bu işin temeline döktüğümü ve şu an 8 inazuma parasını riske attığımı düşünürseniz bazı şeylerin geliştiğini görmeniz yeterli olacaktır, ama yetmiyor ! bana 100 inazuma alacak güç lazım işte o zaman tüm dostların ve modellerin derdine ilaç olacağımdan kuşkunuz olmasın ....

hayatımda yorulmanın dışında güzel şeyler oluyor borcum eskisinden daha fazla ,eskisinden 5 kat daha fazla çalışıyor ve yoruluyorum, daha az uyumaya başladım , ama bir güzellik varki işte o herşeyi süpürüp götürüyor , (irfan usta eline emeğine sağlık) cümlesi benim tüm yorgunluğumu alıyor , bu güne bu gün irf olmasaydı sym wolf koruma demiri,orta sehpa mı görecekti ? model çıkalı 2 yıl olmuş hiç bir çalışma olmamış, ve eminim inazuma kullanan arkadaşlarımızın bir çoğu orta sehpasız gezecekti ! orjinalinin yurtdışından geliyor olması taktir edersinizki fiyatada etki ediyor , ama irf bu sıkıntıyıda çözdü uygun fiyatlara bir çok arkadaşımız derdlerini çözüp derman buldular, halen daha buluyorlar , ve daha neler neler olacak bunu hepbirlikte göreceğiz dahada üstün imkanlara ulaştığımda sadece kafamdaki projeleri hayata geçirmekle zannediyorum yurtdışına dahi bu iş taşabilir ...

hepsinden önemlisi sağlık elbette gerisi teferruattır ,dükkan için çok fazla detay yazacak zamanım maalesef yine yok , ama bayramdan sonra açılışımızı gerçekleştireceğiz ve gerek buradan gerekse sosyal medyadaki tüm dostlarımıza duyuracağız , hiç kuşkum yok ama sizlerden hiçbir maddi beklenti içinde değilim, zira manevi desteklerinizi esirgemezseniz çok zorlandığım şu günlerde bir hayır duasına bile ihiyacım var , manevi desteklerini esirgemeyen dostlarımızdan allah razı olsun,

dükkanımız mekanımız olsun yada olmasın her daim edeple gelenin lütufla döndüğü zihniyeti ve hali hazırda he daim dostlarımız için acı bir kahvemizin daima bulunduğunu söylemek isterim ..

Berkay kardeşime ve diğer tüm arkadaşlarımıza güzel düşünce ve hayır duaları için minnet duygularımı sunuyor, saygı ve sevgiyle tüm dostlarımızı selamlıyorum ,

allah tekerinize zeval vermesin yolunuz güneşli,rüzgarınız bol mutluluğunuz daim olasun kazasız sürüşler cümleten...
    tazy21, babaduru, mitmuallim ve 13 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)