Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

600 cc Alacaklar Dikkatli Olun.Okumadan Geçme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda
    Alıntı serdar22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/59BjOA.jpg

Ben sana başımdan geçen bir olayı anlatayım. Biraz uzun olucak ama dikkatli ol diye yazıyorum. 2012 yılında aldım bu makinayı 2006 model 26bin km'de. Tabi ustamla gittim yine baktı etti test sürüşüne çıktı falan tamam dedi yapalım pazarlığı. Neyse anlaştık aldık makinayı geldik. bizim usta yetinmedi orda baktığınla dükkanı açtı gece bütün grenajları söktü tekrar baktı makina süper saat gibi çalışıyor. tabi usta bakınca öyle benimde içim rahatladı. Arkadaşın biri bu 5664'e mesaj olayını söyledi bende ya atayım bi mesaj bakayım dedim. Gelen mesaj aynen şöyle!! 17-07-2007 tarihin'de bir adet kaza: 8035tl hasar kaydı. tabi ben tutuştum hemen bizim ustaya gittim dedim usta böyle böyle mesaj bu. oda şaşırdı bu makina'da o kadar hasar olucak pert olması lazım makinan'da değişen yok senin dedi bide yetkili servise gösterelim dedi gittik. Servisin dediği lokal boya var ama değişen yok. lokal boya olduğunu ustam söylemişti bana zaten orada sıkıntı yok. Aradım eski sahibini ya arkadaşım böyle böyle bir durum var falan tabi sonuç valla benimde haberim yok ben 2. sahibiydim ama makina ortada arkadaşım sende bindin gördün falan dedi. tabi aldık artık alırken aklın neredeydi dedim kendi kendime. geçen ay sattım makinayı. bu 2 yıl içerisinde rutin bakımlarından başka hiçbir arıza çıkarmadı bana. Gelelim nasıl sattım. Bir arkadaşım aradı makinayı satacakmısın? tanıdık bi abi honda 1000rr arıyo dedi. bende zaten bu kıştan beri aklımda hep tarz değişikliği vardı! dedim satarım. bak dedi abi yanımda veriyorum telefona.Durumu aynen anlattım kendisine isabet o ya polismiş abi sen bana eski plakasını ver dedi yeterli söyledim plakayı 2 gün sonra aradı beni. kardeşim ben geliyorum alacam makinayı sanada hasar olayını anlatıcam dedi.tabi makinanın a'dan z'ye herşeyini öğrenmiş resimlerde var elinde.2006 yılında fuardan alınmış yüksek bir fiyata kasko yaptırmış ilk sahibi. parayı kurtarsın diye kamyonun altına koyup fotolarını çekmişler ve parasını fazlası ile geri almış. diyeceğim ben bu şanslıydım yoksa o hasar kayıdı ile kimse almazdı benden makinayı. o yüzden benim artık 2.ele pek güvencim kalmadı(şahsi fikrim) bu motorumu sıfır aldım. kafam rahat. Çok dikkatli ol derim inşallah istediğin makinayı en kısa sürede alman dileği'ile
    okudum güzel bir yazı olmuş.iyi satmışsınız benımde başıma buna benzer bişe gelmişti.ilk 600rr de.fakat titiz biriyim o kadar kaydı benım canımı cok sıkmıstı.inanın bulamazsam gıdıp 0 bır naked alacam.sevmesemde işimi görür.belki zamanlada severim.
    biyeybaraküs bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    adminler dikkate alıcak oturur ağlarım . adminlerden daha cok bu sitede takılan en az 10 kişi var ben bile her gün bir kaç saat takılıyorum.
    ENGİN REİS bunu beğendi.

Recogss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125 r
    2012 model 9000 km de aldim nisan ayinda arkadas okadar iyi bakmiski (masallah) honda bayiine goturdum aldiktan sonra motor dort dortluk dediler ama dolandirici cok sagol arkadasim
    ENGİN REİS bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda
    Alıntı Recogss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model 9000 km de aldim nisan ayinda arkadas okadar iyi bakmiski (masallah) honda bayiine goturdum aldiktan sonra motor dort dortluk dediler ama dolandirici cok sagol arkadasim
    motoru kaça almıştın kardeşim.özeldende fiyatı yazabilirsin.2011 model var bir tane ama km sine güvenemıyorum ve pahalıda yani 9500 kmde 28 bin tl o kadar yokta işte

serdar22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750x
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el motor almanın hiç bir mantığı yok, motorların km si ne hikmetse yerinde duruyor,hepsi olduğu yerde devrildi,hepsine daha bi hafta önce 2500 tl ahrcandı balataları yagı bujısı değişti =) ya bırakın bu hikayeleri.. bir tane sağlam motor yok hepsi patlak..

1 yıl kadar tamirhanede takıldım,bu tip ilanlardan ''benzini koy git'' sloganıyla aldıkları motorlara hep 2-3 bin tl masraf ediyorlardı çok üzülüyordum. almayın arkadaş 2. el, gidin gücünüzün yettiği sıfır km yi alın..

sıfırı 12.000 olan motorun ikinci eline 11.500 istiyorlar =) hatta mt7 de sıfır ile aynı parayı istiyorlar =) pulsar200 de sıfırda fazlasını istiyorlar =) sizce değer mi? milletin patlak turşularını almaya? yahu aynı paraya yada 1000-2000 fazlasına gidin sıfır km alın. zaten o parayıda vade farksız 9 a bölüyorlar ;) hee 12.000 lik motorun düzgününü 9.000 a bulursan o ayrı ama nerdee?
    Kesinlikle katılıyorum hocam. Bende sizin gibi düşünüp gidip sıfır aldım ve kafam o kadar rahat ki verdiğim parayı sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum en azından marşına ilk ben bastım. Böyle çakallar olduğu sürece insan 2.el makinadan soğuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:07 ----------

Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okudum güzel bir yazı olmuş.iyi satmışsınız benımde başıma buna benzer bişe gelmişti.ilk 600rr de.fakat titiz biriyim o kadar kaydı benım canımı cok sıkmıstı.inanın bulamazsam gıdıp 0 bır naked alacam.sevmesemde işimi görür.belki zamanlada severim.
    Bence en iyisini yaparsın hocam sıfır makina almakla. En azından kafan'da soru işareti olmaz.

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...63407500/detay

Arkadaşlar bu motorada dikkat...ankaradan kalktım gittim.telefonda o kadar kaza boya varmı diye sorup,yok cevabı almama rağmen motorun sağ granajında çizikler var ve yine sağ granaj aynanın altında tam köşede bi eziklik var ve sprey boya ile boyanmış daha bitmedi...motorda bi vibrasyon var bi zırıltı var ön tarafta biz 3 kişi nerden geldiğini bulamadık.lastiklere M5 filan yazmış ama bitik M5,düz taban olmuş.zincir pas içinde bir tane baklasında gram yağ yok.ve bu motoru satan arkadaş 4 defa honda ileri sürüş eğitimine gitmiş de mişş mişş!!!
    Ayıp yaa ayıpp gerçekten şimdi bile sinirlendim bak
    serdar22 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    emeğine sağlık tüm ilanların ortak noktası plaka yok ve üyelik tarihleri ikisi çok yeni
    ENGİN REİS bunu beğendi.

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://otomobilsayfasi.com/haber/bayiden-sifir-aldi-komple-boyali-cikti/335252

Oto bayisi; sıfır diye boyalı, 2.el araba satıyor bu memlekette. 2. el SS makinenin kazalı olmama ihtimali var mı ?
    İşin gerçeği bizim ülkede 2. el pazarı, ölü pazarıdır.
    serdar22 ve ENGİN REİS bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda
    işimiz çok zor.kişilerin Allah korkusu kalmamış.kul hakkının manasını tam anlamıyla bilen insanlar bunu yapmaz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)