Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzun Boylular için hangi motorları ÖNERİRSİNİZ

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba abilerim kardeşlerim şu zamana kadar hangi motoru begensem boyum cok sorun cıkarttı yaz geldigi içinde bir motor almak lazım
    ama gel gelelim motor altımda oyuncak gıbı kalmasın ıstıyorum 1.95 boy var buboya göre bir motor biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim yaş 18 bu arada sport modoller daha iyi olur şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    endurolar ve cruiserlar senin boyuna uygun ama onlarında en az 600 cc olanları 250 cc de küçük kalıyor sport motor istiyorsan en kalıplısı hyosung gt250r başka büyük racing bilmiyorum ben

S6453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Dostum yamaha Wr 125 x/r modelleri başlamak için uygun olur
    empa bunu beğendi.

o boylardaysan ve yeni başlıyorsan wr serisi uygun bir seçenektir. Sele yüksekliği 875mm bu xt660 serisiyle aynı yükseklik. küçük duracağını sanmıyorum

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    crf 250 seni mutlu edebilir.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Sport bise istiyosan abi boy meselesini boşver kalıplı bir motor al 600 rr veya 1000 rr pek uzun değiller ama boyum 1.68 bu modellere çok rahat bindim indim bende şaşırdım aslında ama bi bakman lazım piyasaya.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Yani şunuda anlamıyorum. Sen motora bin, test et. Rahat ediyorsan keyif aldıysan sıkıntı yok. Karşıdan baktığında motorun altında nasıl durduğunun bir önemi yok bence
    initial-D bunu beğendi.

cross istemiyorumda ondan pek crpss çeşitlerine bakmadım ama bu gidişle sportta da bana göre bişi cıkmıcak gibi yorum için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani şunuda anlamıyorum. Sen motora bin, test et. Rahat ediyorsan keyif aldıysan sıkıntı yok. Karşıdan baktığında motorun altında nasıl durduğunun bir önemi yok bence
    orasıda dogruda insan bi kötü hissediyor motorun üstünde büyük kaldıgında şöyle bişide var 65 kiloyum :D o kadar da büyük durmaz diyolar da pek güvenemiyorum

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    benim boy 1.96..bize en uygun DL650, transalp, suzuki burgman 650..

eee bunlar da çok para olduğuna göre. mecbur ufak motorlara binecez. alışkınız biz. pantolon bulunmaz ayakkabı bulunmaz gömlek bulunmaz. e motor da bulunmaz bende bajaj discover var.. para yok mecbur küçük gelen motor. alışık olmamız lazım böyle şeylere.

Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim boy 1.96..bize en uygun DL650, transalp, suzuki burgman 650..

eee bunlar da çok para olduğuna göre. mecbur ufak motorlara binecez. alışkınız biz. pantolon bulunmaz ayakkabı bulunmaz gömlek bulunmaz. e motor da bulunmaz bende bajaj discover var.. para yok mecbur küçük gelen motor. alışık olmamız lazım böyle şeylere.
    Valla doğru diyosun bu aralar bajaj pulsar 200 ns araştırıyorum hadi hayırlısı bakalım yorumlar için teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)