Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Beşiktaş Merkezde Otopark

Motovento
    REKLAM ALANI
    doraemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 SE 2014, Honda CB125E 2012
    Çarşı içinde motosikleti düzenli olarak nereye bırakabilirim. Çoğu otopark zaten almıyor. Meydan'da (büyük kartal heykelinin orda) her zaman motosiklet oluyor. Oraya bıraksam gece problem olur mu? Bilgisi olan var mı? Bir yıldır sokağa bırakıyordum ama artık her yer kahvaltıcı oldu, bizim binanın önünde de yer yok.
    fish does not think, cause fish knows everything

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke
    Çarsı içinden Ihlamur'a doğru çıkarken sağda İSMAR var market. Onun hemen yanında bir otopark var yer altına iniyor. Oraya bir sor istersen.

Motosikleti
    Oraya kadar yürürsem, belediyenin otoparka bırakayım diyorum. Tabii alırlarsa, geçen yıl arabayı günlük alıp, abonelik almıyorlardı. Netten aradım telefonunu bulamadım. Ben Kartal heykeline 1 dk mesafede oturuyorum.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Yoksa Çelebioğlu sokaktaki cb125e seninki mi???

Motosikleti
    Evet o benim.

Gökhan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke
    Yeni açılan Benzin'in olduğu yere de bir bak o halde. Kartal heykeline oldukça yakın.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Aman hocam, sen de motoru oradan kaldırırsan kahvaltıcılar yola da masa atacaklar Geçen sene ben de oralarda kapalı otopark arıyodum. Yukardaki Migros'un yanında bir tane var, Hattat Tahsin Sokak'ın oradan girilen bir otopark var, bir de Büyük Beşiktaş Çarşısı'nın üstündeki otopark var senin oraya yakın. Ben her zaman bırakmıyorum diye aylık fiyat sormamıştım.

Motosikleti
    Benzin (Kamburun bahçedeki otopark) motosikleti almıyor. Onun dışında sinanpaşa çarşısının üstündeki otopark aylık üyelik olarak araba bile almıyor.
    BKM'nin karşısından yukarı çıkan sokağın devamındaki iki otopark (biri sol yoldan devam edince solda, diğeri dik yukarı çıkarken solda) geçen yıl almıyoruz demişti. Hattat tahsinde sokaktaki de motosiklet almıyor. Ben evin etrafında hiç bir otoparka bırakamadığım için, sokağa bırakmaya başlamıştım. Gerçi sokakta da sürekli yer değiştirmek zorunda kaldı. Ama kahvaltıcılardan biri son zamanlarda taktı, aylardır çektiğim yerden sürükleyip yolun ortasına getiriyor motoru. Yan apartmanın (benim motoru kaldırıma sıfır bırakıyorum, orda bir ağacı ortalıyorum, o da ağacın diğer tarafına masa atıyor) kaldırımına masa attığı için. Zaten ahşap ev de kahvaltıcı olacağından bir-iki ay sonra o da masa atamayacak oraya, ben de artık başka bir yer bakacaktım. Ama kimseyle kavga etmeye de gerek yok.

Şimdi de migrosun (çarşıdaki) üstündeki için bi tanıdık fiyat soracak, ya da yer varsa evlendirme dairesinin ordaki isparka bırakacağım. Aslında sokakta disk kilidi ile bir yıldır duruyor. Meydan da durmaz mı ki, gece gündüz sürekli orda motor var ama 24 saat yaş mı acep?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman hocam, sen de motoru oradan kaldırırsan kahvaltıcılar yola da masa atacaklar Geçen sene ben de oralarda kapalı otopark arıyodum. Yukardaki Migros'un yanında bir tane var, Hattat Tahsin Sokak'ın oradan girilen bir otopark var, bir de Büyük Beşiktaş Çarşısı'nın üstündeki otopark var senin oraya yakın. Ben her zaman bırakmıyorum diye aylık fiyat sormamıştım.
    Hocam ben son mesajda senin yazdıklarını da eklemişim. Ama uzun yazdığımdan, senin mesajı şimdi gördüm.

Aslında oraya masa atan kahvaltıcının orada herhangi bir hakkı da yok, hatta şöyle bir durum var. Bunlar yandaki ahşap evin önüne de önceden masa atıyorlardı. Sonra suyunu çıkartıp ahşap binanın girişine de attılar. Bina sahipleri, ev sahibine ikinci şikayetinde oraya masa atmamasını söyledi ev sahibi. Şimdi orayı es geçip, diğer binanın önüne masa atıyorlar. Onlara aslında engel de değil benim motor, ama işte insanoğlu. Şimdi ben de ev sahibine bastırsam oraya hiç masa atamayacak ama işte kötülüğe kötülükle karşılık vermek yakışmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)