Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Lyse sınavına skuterımle gidicem... (YARDIM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Cümleten iyi geceler motosıklet.net ahalisi benım kucuk bı sorunum var size danışıp yatmam lazım malum yarın lys var. Sorun şu ki sınav gırısınde arama oluyor yanında şeffaf pet şişedeki su hariçinde hiç birşey olamamsı gerekiyor.Oh atarım butun edavatı koltugun altına sınava girerim rahat rahat diyordum ki anahtar aklıma geldi.Anahtarı ne yapabılırız fikirlerinizi beklıyorum şimdiden çok sağolun.. Allah aşkına dalgalı cevap vermeyın tahmın edebılıyorum bı kaçını

Başlıkta hatalı yazmışım lys olucaktı affola.
    ellaksakir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tabuzbreaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125r 2014
    Ben de düşündüm, sonradan vazgeçtim. Gitseydim ruhsatsız gidip anahtarı da pantolonda bir yerlere sıkıştıracaktım Polisler girişte bir sıra ayarlayıp emanetleri -mesuliyet mabul etmemekle birlikte- o sıranın üstüne alıyorlar. İhtimalleri göze alabiliyorsan öyle yap... Başarılar.

Motosikleti
    Enmaaahss
    Alıntı tabuzbreaker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de düşündüm, sonradan vazgeçtim. Gitseydim ruhsatsız gidip anahtarı da pantolonda bir yerlere sıkıştıracaktım Polisler girişte bir sıra ayarlayıp emanetleri -mesuliyet mabul etmemekle birlikte- o sıranın üstüne alıyorlar. İhtimalleri göze alabiliyorsan öyle yap... Başarılar.
    Dostum oraya bırakmaya pek cesaret edemem Ayakkabımın altına koymayı dusunuyorum farkederlermı acaba.
    Sanada başarılar.

(Altına demişin içine bu aralar düşünmeden yazıyorum kusura bakamyın.)

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    anahtarı biyerine saklarsan geçersin çok detaylı arama yapmıyorlar okulun güvenliğinede bırakabilirsin, ama ordaki sıraya bırakmayın o riske girmeyin yani.

bence en temizi atla otobüse git aklında motorda kalmaz rahat yaparsın

Motosikleti
    Cbr250r
    Motorla gitmeni tavsiye etmem. Basina en ufak bisey gelse butun konsantren bozulur

Motosikleti
    Enmaaahss
    Teşekkur ederım yardımlarınız için. Biryerımıze saklmaktan başka çare yok gıbı gorunuyor.

ogzcngdk doğru dıyorsun ama otobusler tıklım tıklım oluyor abı nolur benıde al dıye yalvaranlar oluyor. Hiç o ezıyetı cekmek ıstemıyorum sınav oncesinde. Hem motorla giderken kafam açılır oyle daha cok rahat ederım sınavda dıye dusunuyorum anahtar yanımdaysa tabi.

Sınava girecek abilerimiz kardeşilerimizede başarılar dilerim.
    ellaksakir bunu beğendi.

lawyer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    hepsini geçtim sakın motoruna güvenip sınava yarım saat kala evden çıkayım deme! en geç 1 buçuk saat kala evden çık yoksa beklenmedik bi durum olur veya son dakikada sınava yetişeyim diye gazlayan katil 4 tekerler olur Allah göstermesin başına iş alırsın. en önemlisi can sağlığı, yoksa gerisi hallolacak şeyler. Allah zihin açıklığı versin.
    ellaksakir bunu beğendi.

Motosikleti
    Enmaaahss
    Alıntı emreaydin69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorla gitmeni tavsiye etmem. Basina en ufak bisey gelse butun konsantren bozulur
    Ne gibi mesela ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:32 ----------

Alıntı lawyer_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsini geçtim sakın motoruna güvenip sınava yarım saat kala evden çıkayım deme! en geç 1 buçuk saat kala evden çık yoksa beklenmedik bi durum olur veya son dakikada sınava yetişeyim diye gazlayan katil 4 tekerler olur Allah göstermesin başına iş alırsın. en önemlisi can sağlığı, yoksa gerisi hallolacak şeyler. Allah zihin açıklığı versin.
    Evet doğru soyledın onu düşünmedim hiç bırde sınav yerıne aheste modda 40 dakıkada varıyorum 1 saat once cıkarım dıyordumda bı yarım saat daha erken cıkayım. Eyvallah sağolasın
    ellaksakir bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulan sözde açıköğretim sınavında telefon yasak ama bütün kadınların çantaların telefon oluyor önümde ve arkamda hep kadın oluyor ordan gözüme çarpıyor hatta çalanlar bile oldu anahtarı dert ediyorsan kemer tokasının tam arkasına pantolonun içine sıkıştır

Motosikleti
    Alıntı Motork08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkur ederım yardımlarınız için. Biryerımıze saklmaktan başka çare yok gıbı gorunuyor.

ogzcngdk doğru dıyorsun ama otobusler tıklım tıklım oluyor abı nolur benıde al dıye yalvaranlar oluyor. Hiç o ezıyetı cekmek ıstemıyorum sınav oncesinde. Hem motorla giderken kafam açılır oyle daha cok rahat ederım sınavda dıye dusunuyorum anahtar yanımdaysa tabi.

Sınava girecek abilerimiz kardeşilerimizede başarılar dilerim.
    sende çok doğru dedin hayatımda en nefret ettiğim şeylerden birisi toplu taşımayla yolculuk etmek bu konuda sana katılıyorum motorla gidip anahtarıda çorabına koydunmu tamamdır sonra tuvalette cebine alırsın tekrar aynı yaştayız ygsye girdim bende ordaki gördüklerime güvenerek bunları söylüyorum
    ellaksakir bunu beğendi.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    kardesim ben gecen sene lys sinavina gittigimde ayakkabimin icine sokmustum anahtari . çakmadılar
    Motork08 bunu beğendi.

Motosikleti
    Enmaaahss
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende çok doğru dedin hayatımda en nefret ettiğim şeylerden birisi toplu taşımayla yolculuk etmek bu konuda sana katılıyorum motorla gidip anahtarıda çorabına koydunmu tamamdır sonra tuvalette cebine alırsın tekrar aynı yaştayız ygsye girdim bende ordaki gördüklerime güvenerek bunları söylüyorum
    Bende nefret ederim hele bazilari havasiz oluyor bogazimi sikiyolarmis gibi geliyor ya. Ben liseyi 1 senede master yaptim sen yaptinmi
    Benim girdigim yerdede senin anlattigin gibiydi ama bu seferki farkli bi okul beylerbeyinde haci sabanci lisesi farkli yerlerde daha kati kurallar olabilirmi diye suphelendim. Sen pazarmi giriceksin

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

Alıntı lifespeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim ben gecen sene lys sinavina gittigimde ayakkabimin icine sokmustum anahtari . çakmadılar
    Bende aynen oyle yapicam aklin yolu bir kardesim.Kasklarimizda ayni galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan sözde açıköğretim sınavında telefon yasak ama bütün kadınların çantaların telefon oluyor önümde ve arkamda hep kadın oluyor ordan gözüme çarpıyor hatta çalanlar bile oldu anahtarı dert ediyorsan kemer tokasının tam arkasına pantolonun içine sıkıştır
    Anlarlar ordan yav ilk sinavda yokladilar baya ayakkabi haric

Motosikleti
    Alıntı Motork08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende nefret ederim hele bazilari havasiz oluyor bogazimi sikiyolarmis gibi geliyor ya. Ben liseyi 1 senede master yaptim sen yaptinmi
    Benim girdigim yerdede senin anlattigin gibiydi ama bu seferki farkli bi okul beylerbeyinde haci sabanci lisesi farkli yerlerde daha kati kurallar olabilirmi diye suphelendim. Sen pazarmi giriceksin

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

Bende aynen oyle yapicam aklin yolu bir kardesim.Kasklarimizda ayni galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Anlarlar ordan yav ilk sinavda yokladilar baya ayakkabi haric
    aynen ben pazar giricem ama benim iddam yok matematikten 1 geometriden 5 net yapsam yeter
    Motork08 bunu beğendi.

Motosikleti
    Enmaaahss
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ben pazar giricem ama benim iddam yok matematikten 1 geometriden 5 net yapsam yeter
    Motorcu adamsin yaparsin
    Benimde iddam yok ya giricem iste yarin. Ygs puanimla yerlesmeyi dusunuyorum hakkimizda hayirlisi olsun yav
    ogzcngdk bunu beğendi.

altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sınava ayakkabında çakı bile sokarsın yürürken normal yürü yeter
    ellaksakir ve Motork08 bunu beğendiler.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    [/COLOR]

Bende aynen oyle yapicam aklin yolu bir kardesim.Kasklarimizda ayni galiba [COLOR="Silver"]

ls2 crhono 2 kullanıyorum kardeşim

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    bu nasıl bir iş yahu. anahtar nasıl bir risk teşkil edebilir ki sınav için? iyice saçmalıyorlar. insanları böyle sıkıp sınav sonrası soru ve cevapların açıklanmasını engelliyorlar. anlamak mümkün değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    bence çamaşırının içine koy sınav bitince tenha yerde çıkartıp gidersin:D

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu nasıl bir iş yahu. anahtar nasıl bir risk teşkil edebilir ki sınav için? iyice saçmalıyorlar. insanları böyle sıkıp sınav sonrası soru ve cevapların açıklanmasını engelliyorlar. anlamak mümkün değil.
    ygs sınavında cebimde 2 tl bozuk para vardı onları bile aldılar otobüs kartı getiremiyoruz yasakmış otobüste para ile 2 tl ye götürüyor abi bekle ben evden para getireyim diyemem ki

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Skuturınla lys sınavına gittin mi genç, bize bilgi ver

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)