Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

4500 YTL Altındaki Japon Motorları

Motovento
    REKLAM ALANI
    derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Hepiniz ırkçısınız işte
    I'M BACK !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    evet dazlak bunlar

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ben zenci severim

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    Dostum ben sana ybr tavsiye ederim Hatta sınıfının en iyi motoruda diyebilirim
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    @CBR1000RR

Abi piyasada ZZR250 yok ki fazla Birkaç tane 90'ların başından kalma buldum, ahı gitmiş vahı kalmışlardı, 2000 sonrası olanlara da 6-7 istiyorlar. Kawasaki'nin servisleri de pek övülmüyor, hele piyasada arasan yüz tane bulamayacağın motor için parça bulmak da çok zor olur.

Bu gidişle ya bir Twister alıcam ya da CBR125 bulmaya çalışacağım... (Bacaklardan da 10'ar santim kesersem veya haltere başlarsam CBR'a tam uyum sağlarım.)

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    @CBR1000RR

Abi piyasada ZZR250 yok ki fazla Birkaç tane 90'ların başından kalma buldum, ahı gitmiş vahı kalmışlardı, 2000 sonrası olanlara da 6-7 istiyorlar. Kawasaki'nin servisleri de pek övülmüyor, hele piyasada arasan yüz tane bulamayacağın motor için parça bulmak da çok zor olur.

Bu gidişle ya bir Twister alıcam ya da CBR125 bulmaya çalışacağım... (Bacaklardan da 10'ar santim kesersem veya haltere başlarsam CBR'a tam uyum sağlarım.)
    abicim bizdeki seçenekti ama güzel makinadır temizini bulursan emin ol bir çok makinaya beş basar ben kullandım güzel makinadır.

abicim dioruz cbr al die boyum uzun diosun ben n yapayım
    Acımadıki, acımadıki

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    Sevgili arkadaşlar; aradım taradım, 4500ytl altına JAPON malı motorların hangileri olduğunu tam olarak toparlayamadım. Kendime 4500 altına 0 veya 2.el vitesli bir motor bakıyorum, şu ana kadar bulduğum olası motorlar şunlar:

Sıfır:
    Honda Cg125- 3659
    Yamaha ybr125- 2995

ikinci el:
    Honda cbx250 Twister: 4500 (2004 öncesi)
    Honda cbr125 : 3700-4000 arası
    Honda nx400 falcon : ??

Bu motorlardan başka 4500 altına alabileceğim Japon motor var mı?

Not1:Lütfen "biraz daha biriktir hayabusa al" tarzı mesajla yollamayın.
    Not2: (Olcan bunlar sana )
    Bkz: aramaya inanmak ama bulamamak ; aramaya inanmak ama bulmaya inanmamak ; ari mayayi aramaya inanmak ;
    bir din olarak aramaya inanmak
    ; tanri yerine aramaya inanmak
    hiç kafanı ikinci el motorla yorma arızası olur adam rodajı düzgün yapmamıştır kazalı olur filan sen en iyisi ya biraz daha para koy cbr 125 al yada direk ybr sağlamlık+ekonomi+sürüş keyfi...

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    yamaha yazmışın hemde ybr 125 ama o japon değilki chına nın önde gideni
    CBR 125 R

afterdarq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha YBR 125 Çinde üretiliyor ama bu onu Çin Malı yapmaz. YBR 125'in lastikleri dışında şikayet edilen bir yanı olduğunu hiiiç duymadım. Bence o fiyata alınabilecek en güzel motosiklet YBR 125 dir.

ZEytUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1973 LAMBORGINI
    Sevgili arkadaşlar; aradım taradım, 4500ytl altına JAPON malı motorların hangileri olduğunu tam olarak toparlayamadım. Kendime 4500 altına 0 veya 2.el vitesli bir motor bakıyorum, şu ana kadar.....
    vala arkadasim isine karismak gibi olmasin ama sen bence önce ne tarz bi motor istedigine kara vermelisin en önemlisi buuu.....
    cunku ksiye gore degisir bu 4500 ytl alt japon olayiiii
    sen gidersin 2006 ybr alirsin ben giderim ustune 500 daha koyup 75 model 1500 cc honda goldving alirim!!... amacin citybike tabir edilen biseyse honda almani oneririm cunku ybr 125 de 80 km ustu hizda vibrasyon cok fazla ve denge sorunu yaratiyo malesef

ama dedigim gibi oncelikle tarzini belirleyip ona gore aramanda fayda vr diyorum ben !!.....
    ALLAH FREN TAKIMLARINIZA ZEVAL VERMESIN
    ZEytUN KiSS

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Alıntı ZEytUN adlı üyeden alıntı
    vala arkadasim isine karismak gibi olmasin ama sen bence önce ne tarz bi motor istedigine kara vermelisin en önemlisi buuu.....
    sen gidersin 2006 ybr alirsin ben giderim ustune 500 daha koyup 75 model 1500 cc honda goldving alirim!!... amacin citybike tabir edilen biseyse honda almani oneririm cunku ybr 125 de 80 km ustu hizda vibrasyon cok fazla ve denge sorunu yaratiyo malesef

ama dedigim gibi oncelikle tarzini belirleyip ona gore aramanda fayda vr diyorum ben !!.....
    neye dayanarak öylüyosun bilmiyorum ama 2006 ybr lerde hiç vibrasyon yok.
    ben 100'e de çıktım. sıfır titreşim. senden başka da titreşim var diyeni duymadım. ybr nin topiği var, oraya da bir bak istersen. titreşim var diyen kimse yok. denge sorunu da yok.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

BRUCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750 C4
    bence biraz daha dişini sık 500-1000 ytl daha koy paranın üzerine ve temiz bir 2.el virago 250 al derim ben
    bu arada ashes efendi millete akıl vereceğine önce kendine bi motor al da kurtul şu koalalık'dan artık karrrrrdeşimmmm

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasim,
    ben de aynen senin durumundayim, 2-3 aydir ne alsam diye arastiriyorum, forumlarda basliklar actim, bircok insana sordum ve sonunda 2. el bir twister almaya karar verdim, yasadigim sehirde( edirne) 1 tane buldum kısmetse 1-2 gun icinde almayi planliyorum. twister'lardan herkes memnun,km'si az bir motor bulabilirsen bence 1 sene kullandiktan sonra satabilirsin,2. eli de iyi bence, ucuza gitmez! gel seninle twister kardesligi olusturalim

Bende de cbr 125 var, bende memnunum, bende senin gibi düşündüm önce ikinci el almak istedim ama baktımki arada 500-700 ytl fark var birde 2005 modeller gittim sıfır aldım. Sonra havası da var motorun, yolda bütün gözler üstünde olduğunu hissediyorsun. Biraz tecrübeden sonra ikinci el 600 almayı düşünüyorum. Yine de sen bilirsin.

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    ahmet abi ben hiç bir zaman motor alımıycamki çok önemli degil yani

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı ZEytUN adlı üyeden alıntı

Ne tarz istediğim ilk mesajımda belli oluyor sanki 4500 altına yaşı benden küçük Japon motoru...4500 altına chopper-enduro-touring motor buldunuz da almıyor muyum Petrol vardı da ben mi içtim Ayrıca ilk mesajımın sonunu lütfen oku, üzerine 500 koyacak olsam 500-500 koya koya gider Hayabusa alırım... Hem 75 model Goldwing alıp yedek parçaları tornacıya mı yaptırayım? Biraz mantıklı cevaplar lütfen...

Yani özetle almaya değecek ybr-cg-cbr-twister dışında japon motor yok mu?

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    biraz eski model olmakla beraber daha geç sıkılacağın gs-500 veya er5 olamaz mı?bu arada sahibineden.com da er5 in ikinci ellerinde paso 2004-2005ler var.bunnar eskiden beri üretiliyor benim bildiğim neden yok acaba bilen var mı?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler