Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3 Adet hasar kaydı...600 rr

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda
    merhaba arkadaşlar kısmetse yarın 2011 model 600rr bakmaya gitcem.adam boya darbe çizik kaza vb.yok dıyor.nokta hata yok.honda servısıne veya ıstedıgın yere goturelım tum grenaj aksamıda sokulsun bakılsın dıyor.varsa bişe masraf bana ait dedi.fakat motorun tutarsız 3 adet trameri var.sinyal ayna vs.bıseler değişmiş bundan dolayı.peki ben nasıl ogrenırım öyle oldugunu?motorda denilen harıcı bıse yoksa.bu 3 kaydın bir önemı var mı?yorumlarınıza ihtiyacım var.bu arada motoru istanbuldan almış.34 plakalı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Emekki ufakda olsa kazaya karışmış.Ayna sinyal değişmisse ne sıkıntı olabilirki hepimizin başına gelebilir.
    ENGİN REİS ve deep_far bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emekki ufakda olsa kazaya karışmış.Ayna sinyal değişmisse ne sıkıntı olabilirki hepimizin başına gelebilir.
    bende öyle düşünüyorum sanırım tutarsız hasarkaydı 300 tl ve aşagısımıydı?araştırdım net bişe bulamadım

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    istanbuldaki herhangi bir honda servisini telefonla ara, " şu motoru alacağım servis kaydına bakar mısınız" diyerek plakayı ver. Yardımcı oluyorlar. Olmazsa istanbulda başka bir servisi ara. Ankaradakiler vermiyorlardı, istanbuldakiler yardımcı oluyor. Öğren bakalım neyi değişmiş. Yetkili serviste tamir ettirdiyse tüm servislerde gözükür.
    ENGİN REİS bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda
    şasi gönderdim 6 bin bakımına kadar serviste yapılmıs.03.2012 tarıhınde son bakım almış.herhangı bır değişim gözükmüyor servis kayıtlarında.şuan 22 bin de motor.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yürür Aksamda ve şaswde bir şey yoksa problem edilecek bir şey görmüyorum ben. Sonuçta parçalar tamir görmemiş, değişmiş oluyor. Ha motoda mnerdeyse perte çıkacak kadar hasar olur, onu da motor belli eder zaten
    ENGİN REİS bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda
    benim her zaman mantıgımda şu vardır.bu tür motorlarda boya aramak bana çok saçma geliyor.değişen filan.yahu 2 teker bu düşüyor kaza yapıyorsun.sonuçta yüksek hızlara çıkan makına bunlar.bir anlık hata kazayı getırır.ee yok boya var yok değişen var vs vs çok saçma.plastık aksam bu ya...fakat türkiyede bunu birileri çıkarmış.ve boyalıyada değişeni olan araç işe yaramaz oluyor.peki boya degısen olmasın.fakat bır sure sonra motor yatak sarsın.marş motoru bozulsun.dişliler dagılsın.daha mı iyi anlamış değilim...
    serdar22 ve otopsici bunu beğendiler.

merhabalar bende 2 gün önce makinamı sattım (er6-f) şimdi 600 rr düşünüyorum. bu ilan hakkında ne diyebilirsiniz. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68209250/detayBu makinaların rutin bakımları kaç binde bir oluyor . ona göre pazarlıkta belki kullanabilirim. birde ilk etapta neye dikkat etmem gerekiyor. sanki elciklerden solda bulunanın uç tarafı iyice erimiş gibi algıladım ben. Makinayı Maltepedeki Honda Konşuk yetkili servise gösterip almayı düşünüyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    tutar gözükmüyorsa motosikletin sigortasından karşı tarafa ödeme yapılmıştır.

misal trafikte peg ile aracın çamurluğuna sürtmüştür tutanak tutulup otomobil motosikletin sigortası tarafından yaptırılmıştır.ödemeyi alan motosiklet olmadığı için onun tramerinde meblağ yazmaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)