Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ss ciler ile chopper kullananlar birbirini sevmiyorlarmi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    puhaha sscileri sevmeme şansımız var mı çok az görüyoruz bi an görünüp kayboluyolar ahahah özletiyolar kendilerini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    koran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XSR 700
    çok iyi soru benim motor çıplak. Ama çopurcuların neden motosiklet kullandığı hakkında hiçbir fikrim yok. Binsin arabaya rahat rahat gitsin işte.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Filmi bile var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

http://m.youtube.com/watch?v=rvOJDlMTlsg
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    bu konular prim yapmaya başladı bir kere...

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Benim motorum safkan bi ss olmasa da ss adı altında geçer, yani nasıl kabul edersiniz bilmem ama. Ben gördüğüm herkese selam vermeye çalışıyorum commuter ı chopperı kuryesi ayırmıyorum. Hatta kornam yoktu uzun bir süre öyle anlar oluyordu ki yanımdan geçip selam verenlere falan işaret edemiyordum malum yol şartları. Bunun için gittim ve kendime motor aldım. Trafikteki magandalara vs karşı her zaman birbirimize destek olmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Yol kenarınde duran bi motora kesinlikle sorun var mı kardeşim demeden geçersem içim rahat etmez.
    tabuzbreaker bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [video]http://m.youtube.com/watch?v=rvOJDlMTlsg[/url]

Filmi bile var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

http://m.youtube.com/watch?v=rvOJDlMTlsg
    sesli güldüm ve gözlerimden yaş geldi adamlar filmini bile yaptıklarına göre kesin var böyle bişey
    filmin sonunda chopperı süren kazanıyor
    soycan bunu beğendi.

Motosikleti
    mct 250
    ya ayrımı aslında kullanıcı kendisi yapıyor.. kim istemezki 200lü 250li hızların adrenalinini veya kim istemezki beli boynu ağrımadan yayıla yayıla yol gitmeyi ama en baştan seçimini yapmıştır ruhu karakteri bedeni onu seçmiştir yani kendini farklı görüyordur diğerinden ss kullanan ve chopper kullanan naçizane fikrim

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    çok iyi soru benim motor çıplak. Ama çopurcuların neden motosiklet kullandığı hakkında hiçbir fikrim yok. Binsin arabaya rahat rahat gitsin işte.
    O zaman 200cc lik motosiklet kullanıcağına bin bisiklete rahat rahat git bilader, benim de senin neden motor kullandığın hakkında hiçbir fikrim yok...

Böyle mi güzel oluyor yani? Boş laf edip gene boş lafı yiyince rahatlıyor mu insan? (diğer arkadaşlarım alınmasın lütfen yazdığım ironi sadece)

Kim nasıl motordan zevk alıyorsa ona biner. Başka da kimseyi ilgilendirmez, benim cruiser motorum var böyle mutluyum. Adam ss almış onunla mutlu. Önemli olan mutluluk, herkes mutluysa ne ala ne güzel, bir başkasına ... yemek düşer. O onu sevmiyormuş, selam vermiyomuş. Selam verir vermez, vermek mecburiyetinde değil, ha ben selam veriyorum o ayrı. Geçin bunları, takılmayın böyle şeylere. Kendiniz neye binmek istiyorsanız, nasıl binmek istiyorsanız öyle yapın, başkasına kafanızı takmayın...
    tabuzbreaker ve tr_select bunu beğendiler.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Abi nolur ışıklarda yanınıza yanaştığımda ara gaz vermeyin. Ön kaldırıpta hava atıcam diye uğraşmayın bana ufacık scooterım zaten korkuyorum :D :D yarışalımmı diyen çıktı ya iyimi :D Şöyle selam vereyim diye başımı bir çeviriyorum herif ghost rider gibi bi kelime etsem inip dövücek :D Nasıl bir öfke depoluyosu o 60 saniyelik arada bi ara gaz vermeler ön kaldırıp kalkmalar havan kime yabancı ? :D

Bende cruiser sevdalısıyım inşallah ileride olacak. Cidden tespitler çok doğru . Motoru ilk aldığım zamanlar yanımdan geçerken falan korna çalıp selam verenler oluyordu çok şaşırıyodum belkide cruiserlara sempatim bundandır bilmiyorum gerçekten efendi insanlar bir tane yamuk görmedim şu zamana kadar :D Selam verenin selamını alırım ne olursa olsun ss chopper hatta pocket bike :D motorda sıkıntı yokta ne bileiym çok alınganız galiba o tavırlar falan çok itici geliyor.
    wampaa bunu beğendi.

ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    Alıntı altınkartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cross sürücüsünü o kategoriye koymak biraz komik olmuş aslına bakılırsa :D
    DÜZELTME:Cross tecrübesi olan sürücüler.

Chopper sürücüleride olgun insanlar.
    SS Sürücüleride kazalara az karışıyor;fakat, kazası genelde ölümcül..
    doğum yeri kainattır memleketi ise dünya

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Bazı coper kullanan guruplar fazla Amerikan coper programları izliyorlar

wampaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    SS usulca geçmiyor ki sorun orada zaten ss düşmanı değilim hakeza bayılırım ama kullanıcıları ve milletin sscilere bakış açısı yüzünden bir ss motor almayı düşünmüyorum alırsam da sokak ortasında bağırtmayı.

Her türlü motorun rölanti sesini saatlerce dinleyecek kadar seviyorum motorlu araçları o konu ayrı.

Chopper kullanan insanları gözlemliyorum gece sokaktan geçerken bile sakin geçiyor ama ss kullanan limit gidiyor. İstisnaları tenzih ederim.
    Aslında motor tipiyle değil kişinin karakterinle alakalı ama ss kullanıcıları küfede ağır basmakta.
    Sürat Felakettir. -Kamlumbağa

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Türk chopper motosiklet klubunun bir p
    Chopper pilotu olarak , once chopper yazmayı ogrenin diyorum .

Cc kullananlarla nikah kiymayacagimiza gore sevmek sevmemek diye birşey olmaz . Zevklere saygi duymak gerek

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:51 ----------

Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman 200cc lik motosiklet kullanıcağına bin bisiklete rahat rahat git bilader, benim de senin neden motor kullandığın hakkında hiçbir fikrim yok...

Böyle mi güzel oluyor yani? Boş laf edip gene boş lafı yiyince rahatlıyor mu insan? (diğer arkadaşlarım alınmasın lütfen yazdığım ironi sadece)

Kim nasıl motordan zevk alıyorsa ona biner. Başka da kimseyi ilgilendirmez, benim cruiser motorum var böyle mutluyum. Adam ss almış onunla mutlu. Önemli olan mutluluk, herkes mutluysa ne ala ne güzel, bir başkasına ... yemek düşer. O onu sevmiyormuş, selam vermiyomuş. Selam verir vermez, vermek mecburiyetinde değil, ha ben selam veriyorum o ayrı. Geçin bunları, takılmayın böyle şeylere. Kendiniz neye binmek istiyorsanız, nasıl binmek istiyorsanız öyle yapın, başkasına kafanızı takmayın...
    Cevap net bana gerek kalmadı

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)