Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ross Airflow Yazlık Mont Hakkında ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Merhabalar. Dar Bütçem İle Aldığım LS2 375 Shogun Kaskıma Geçen Hafta Yine Dar Bütçe İle Aldığım Mondial 100 MFH Cup Motosikleti Ekledim. Her Ne Kadar Full Ekipman İle Motosiklete Binilmesi Gerektiğini Düşünsem ve Söylesemde Reel'de Bu İşler Böyle Olmuyor ve İşin İçine Para Faktörü Giriyor Ne Yazık'ki. Ben Yinede Ufak Ufak Bir Şeyler Yapayım Parça Parça Diyorum.

Forumda Araştırdım Ancak İstediğim Bilgileri Bulamadığım İçin Yeni Konu Açma İhtiyacı Duydum.

Motosiklet Sürerken Bi Çıplak Koluma Bakıyorum Bi Asfalta Bakıyorum, Aklıma Kötü Kötü Şeyler Geliyor

Bütçem Dahilinde Bir Mont Buldum ve Bu Monta Yaklaşık 1 Aydır Bakıyorum Montum Markası ve Modeli Ross Airflow, Kendisi Omuz - Dirsek ve Sırt Korumalı Bir Mont, Üzerinde Kedi Gözleri Var Gece Rahat Görülebilmek İçin ve 2 + 1 Cep'i Var.

Diyorum'ki Ben Bu Montu Alayım Ama Almadan Öncede Bi Sorayım Bakalım Bu İşi Bilen Adamlara Ne Diyecekler.

Ürünün Linki Budur : http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=2016

Kullanıcılarının ve Mont Hakkında Fikri Olanların Yorumlarını Bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Bu montla ilgili konu açılmıştı 2-3 hafta önce. Bende çok inceledim hem şekil güzel hem korumalar sertifikalı hemde fiyatı bütçeme uygun olduğu için. Biraz daha araştırırsan bulursun konuyu. Bayağı yorum vardı orda
    C.Kaan bunu beğendi.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Kullanıyorum çok güzel hava alıyor tavsiye ediyorum
    C.Kaan bunu beğendi.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu mont fileli, yazlık mont.

Kışın bir içlik ile beraber kullanabileceğin hemen hemen aynı fiyata montlar bulabilirsin. Yani 2 tane mont almak zorunda kalmazsın.

Bu montu bırak soğukta, yağışlı havada bile kullanamazsın.
    C.Kaan bunu beğendi.

ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Dar Bütçem İle Aldığım LS2 375 Shogun Kaskıma Geçen Hafta Yine Dar Bütçe İle Aldığım Mondial 100 MFH Cup Motosikleti Ekledim. Her Ne Kadar Full Ekipman İle Motosiklete Binilmesi Gerektiğini Düşünsem ve Söylesemde Reel'de Bu İşler Böyle Olmuyor ve İşin İçine Para Faktörü Giriyor Ne Yazık'ki. Ben Yinede Ufak Ufak Bir Şeyler Yapayım Parça Parça Diyorum.

Forumda Araştırdım Ancak İstediğim Bilgileri Bulamadığım İçin Yeni Konu Açma İhtiyacı Duydum.

Motosiklet Sürerken Bi Çıplak Koluma Bakıyorum Bi Asfalta Bakıyorum, Aklıma Kötü Kötü Şeyler Geliyor

Bütçem Dahilinde Bir Mont Buldum ve Bu Monta Yaklaşık 1 Aydır Bakıyorum Montum Markası ve Modeli Ross Airflow, Kendisi Omuz - Dirsek ve Sırt Korumalı Bir Mont, Üzerinde Kedi Gözleri Var Gece Rahat Görülebilmek İçin ve 2 + 1 Cep'i Var.

Diyorum'ki Ben Bu Montu Alayım Ama Almadan Öncede Bi Sorayım Bakalım Bu İşi Bilen Adamlara Ne Diyecekler.

Ürünün Linki Budur : http://www.anesmotor.com/pinfo.asp?pid=2016

Kullanıcılarının ve Mont Hakkında Fikri Olanların Yorumlarını Bekliyorum
    Bende aynı montu düşünüyordum. Birde bu mont takıldı gözüme bunada bak istersen. Bunun iyi yanı iç astar takılabiliyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...67335259/detay
    C.Kaan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mont fileli, yazlık mont.

Kışın bir içlik ile beraber kullanabileceğin hemen hemen aynı fiyata montlar bulabilirsin. Yani 2 tane mont almak zorunda kalmazsın.

Bu montu bırak soğukta, yağışlı havada bile kullanamazsın.
    Ben Zaten Sadece Yaz Aylarında Kullanmayı Planlıyorum, Kış'ın Çoğu Zaman Motor Zaten Yatacaktır Hava Koşullarından Dolayı.
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Zaten Sadece Yaz Aylarında Kullanmayı Planlıyorum, Kış'ın Çoğu Zaman Motor Zaten Yatacaktır Hava Koşullarından Dolayı.
    Yazlık alacaksan PROHELL ALASKA öneririm. Şekli baya güzel. 3 farklı rengi var.

https://www.motoavm.com/ProductDetai...-sari/253/4436
    C.Kaan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazlık alacaksan PROHELL ALASKA öneririm. Şekli baya güzel. 3 farklı rengi var.

https://www.motoavm.com/ProductDetai...-sari/253/4436

Tavsiyenizi Dikkate Alacağım

ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN

Tavsiyenizi Dikkate Alacağım
    Alaska modeli şu linkte daha uygun(Kargo ücreti var gerçi ama 30 tl de tutmaz)...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...67333810/detay
    C.Kaan bunu beğendi.

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    C.Kaan bunu beğendi.

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Nic airsilver bunuda eklemelisin listene
    C.Kaan bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    4 mevsim mont alma yazın içliğide çıkarsan pişersin
    C.Kaan ve maxi97 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 mevsim mont alma yazın içliğide çıkarsan pişersin
    Sadece Yazlık Zaten Ross Airflow

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    ross air mont bu hafta bende aldım. inanın çok memnun kaldım. çok hafif, file kumaş sebebiyle hava ve rüzgar alıyor.
    korumaları yeterli. fiyatı uygun. sadece boğaz kısmından pek hoşlanmadım. biraz dar gibi. tavsiye ederim.
    C.Kaan bunu beğendi.

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    http://www.ozenmotor.com.tr/COLOMBIA-MONT-KIRMIZI_1860.html#0 bunu da düşünebilirsin bende alıcam hoşuma gitti :D :D
    C.Kaan bunu beğendi.

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Ben ROSS Air Flow kullanıyorum, amaç terlememekse ve güvenli gezmekse eğer gerçekten çok iyi iş çıkarıyor tavsiye ederim. Birde kumaş kir tutmuyor, bir trafik kazasına yardım etmiştim ve montun kolları hep kan oldu, malum renkte beyaz olunca, kan lekesi çıkmaz diye düşündüm ama suda hafif çitiledim hiç bir şey kalmadı.
    C.Kaan bunu beğendi.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    File monta çok para vermeye gerek yok...Ross Air Flow aldım bu sene oldukça da memnunum tavsiye ederim..boyun kısmının dar olması baf veya balaklava kullanırken iyi oluyor.
    C.Kaan bunu beğendi.
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Crixa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ozenmotor.com.tr/COLOMBIA-MONT-KIRMIZI_1860.html#0 bunu da düşünebilirsin bende alıcam hoşuma gitti :D :D
    Şuan bu modeli kullanıyorum , rahat bir mont, ve kesimi güzel, iyi duruyor , fakat şunu söylemeliyim
    %100 su geçirmez %100 Rüzgar geçirmez, motosikletde yazda olsa, sabah ve akşamları harika
    Ama öğlen bol trafikli yerlerde terletiyor bilgine. Uzun yol için tercih edilebilir.
    ikinci bir mont olarak aşırı sıcaklarda şehir içinde mesh yapısında bir mont alacağım bende ,
    Yine prohel tercih edeceğim , F/P açısından iyi marka
    C.Kaan bunu beğendi.
    Passionately in love with Motorcycle

Motosikleti
    Alıntı okanius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ross air mont bu hafta bende aldım. inanın çok memnun kaldım. çok hafif, file kumaş sebebiyle hava ve rüzgar alıyor.
    korumaları yeterli. fiyatı uygun. sadece boğaz kısmından pek hoşlanmadım. biraz dar gibi. tavsiye ederim.
    Alıntı Crixa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı Levent. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ROSS Air Flow kullanıyorum, amaç terlememekse ve güvenli gezmekse eğer gerçekten çok iyi iş çıkarıyor tavsiye ederim. Birde kumaş kir tutmuyor, bir trafik kazasına yardım etmiştim ve montun kolları hep kan oldu, malum renkte beyaz olunca, kan lekesi çıkmaz diye düşündüm ama suda hafif çitiledim hiç bir şey kalmadı.
    Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    File monta çok para vermeye gerek yok...Ross Air Flow aldım bu sene oldukça da memnunum tavsiye ederim..boyun kısmının dar olması baf veya balaklava kullanırken iyi oluyor.
    Alıntı ..Carmentality.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan bu modeli kullanıyorum , rahat bir mont, ve kesimi güzel, iyi duruyor , fakat şunu söylemeliyim
    %100 su geçirmez %100 Rüzgar geçirmez, motosikletde yazda olsa, sabah ve akşamları harika
    Ama öğlen bol trafikli yerlerde terletiyor bilgine. Uzun yol için tercih edilebilir.
    ikinci bir mont olarak aşırı sıcaklarda şehir içinde mesh yapısında bir mont alacağım bende ,
    Yine prohel tercih edeceğim , F/P açısından iyi marka
    Yorumlar İçin Teşekkürler İstediğim Ross Airflow Modelini ( Siyah Üstüne Beyaz Reflektörlü ) Mont İşine Bir Süre Ara Verdim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)