Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0 dıscover vs 2. el ybr

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Vitello Life 80
    Iyı gunler oncelıkle konuyu yanlıs yere actıysam ve de yazım hatalarından dolayı sımdıden ozur dılerım. 3800 3900 gıbı bır butcem var yazın alacgım hayırlısıyla. Alanyada 2.el bu fıyattakı ybr ler hep 15k km uzerınde onun yerıne bıraz daha koyup bajaj mı lasam dıye tereddut ettım sıze danuısmak ıstedım. Ehlıyetım ve ekıpmanlarım var sımdıden tesekkur ederım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

yardım edebılıcek yok mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

yardimlarinizi bekliyorum :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    japon japondur. ben apache sahibi olarak halen honda almadığım için kendime sövüyorum. üstelik hint malı motora sahibim...
    ucanteneke5 bunu beğendi.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    İkinci el ybrler genelde kurye motoru olarak kullanılıyor. Temizini bulmak zor iş. Paranın üzerine biraz daha koyabilirim diyorsan sıfır ybr al. Bildiğim kadarıyla fiyatı 4800 tl civarı

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu seçim tartışılır. ama şu tartışılmaz, aldığın 2. el ybr'yi satarken az yada hiç zarar. discover satarken çok zarar.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sıfır discovery mtvsi aldısı kaçtısıyla gene 4,000 tlyi geçer ama aksesuarlı 2 el cbf alsan daha iyi bir seçim yapmış olabilirsin koruma demirli arka cantalı lastiklerde pilot streetse off yardır

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    :D ybr cbf muhabbetleri bittigi zaman forumu birakiyorum arkadas

Motosikleti
    Vitello Life 80
    yasim 18 cbf kasasi oldum olasi hosuma gitmedi e ogrenciyim makinede yakitta var celimsizim biraz bende arada kaldim suan ama yani ybr nerdeyse 5000 buluyo almam bajajda 4.250 plakayla ikinci el ybr daha mantikli sanirsam

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    arkadaş zaten bütçesini söylemiş. daha fazla ekle şunu al demenin bi anlamı yok bence. ekleyebilse zaten ekler. sıfır motor her zaman ikinci elden iyidir. bajaj discover ın da hiç kötü bi motor olduğunu düşünmüyorum. ybr kurye motoru olarak kullanılır çoğu zaman. kurye olmasa bile rodajının nasıl yapıldığını nasıl kullanıldığını bilemezsin hiç bir zaman. o yüzden bana göre en mantıklısı sıfır motor alıp rodajını kendin yapman. ben discover tercih ederdim.
    2M is my life
    Music & Motorcycle

Motosikleti
    Vitello Life 80
    tesekkurler eger butceyi arttirabilirsem discover alicam arttiramazsam ybr alicam.

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bütçeyi ne olursa olsun artırıp sıfır ybr almalısın bence,aradaki farka değer emin ol 0 olması.

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş zaten bütçesini söylemiş. daha fazla ekle şunu al demenin bi anlamı yok bence. ekleyebilse zaten ekler. sıfır motor her zaman ikinci elden iyidir. bajaj discover ın da hiç kötü bi motor olduğunu düşünmüyorum. ybr kurye motoru olarak kullanılır çoğu zaman. kurye olmasa bile rodajının nasıl yapıldığını nasıl kullanıldığını bilemezsin hiç bir zaman. o yüzden bana göre en mantıklısı sıfır motor alıp rodajını kendin yapman. ben discover tercih ederdim.
    şu kuryede kulanıldı muhabetine neder sarıyonuz anlamadım
    bilmediğiniz konu kuryeden alacağın 100 bindeki motosiklet herhangi birinden alacağın 10 binde dediği motosikleten çok daha bakımlı ve iyidir kurye motoru.
    kuryeler motoruna bakmak zorunda ve her 2000 km.yaı deiğşir parçaları zamanında deiğşir sürekli bakımlıdır şahıstan alacağın motor 10 binde diyolar ama aslında yalan kilometre telini söküpte gezerler yağını nerdeyse hiç değişmezler sonra gider alırsın ve son sahibi olursun.
    şuan bende CBF150 mi satıyom 2012 model 105 binde ve piyasadaki çoğu motordan bakımlı ve düzgün.
    demek istediğim şu kuryelikte kulandı hayatı kaymış hesabı yapmayın gidip bakın motora sonra karar verin.
    sedat_57 ve crxforever bunu beğendiler.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    salkano wolf
    selamın aleykum herkese ben olsam ybr alırdım discover almazdım ama bide şöle bişe var yamaha fabrikasında ybr le aynı bi motor üretiliyor ve ybr nin aynısı tek fark var arada isim ve ybr den daha uygun fiyatı 3290 sıfırı bende motor ararken baya araştırdım ybr yi ve karşıma bu motor çıktı SALKANO WOLF ybr le birebir aynı butun parçaları uyuyor ben kullanıyorum şu anda 3800 km redeyim ön dişliyi 15 t yaptım 20 tl lık benzın alıyorum tam 160 km yol yapıyor vibrasyon sıfır hiç yok ha 5 le gitmişsin ha 110 la hiç titremiyor baya baya rahat bi motor şiddetle tavsiye ederim

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    temiz bulursan 2. el ybr al derim. ava bajaj da fena değil arkadaşım aldı 2000 km falan yaptı daha bir sıkıntısı yok ama sıkıntı ilk 5000 km de kendini belli eder. Bide benim boyum 184 ben bajajda rahat edemedim dizim deponun kıvrımlarına geldiği için sığamadım yani. Ama selesi çok rahat

Motosikleti
    Vitello Life 80
    gonul isterki 0 ybr alalim ama o kadar yukseltemem alanyada motorla oynamayi cok yapiyolar amasoruydu egzozuydu o yuzden ikinvi el temizide zor bu neden beni biraz bajaj a yonlendirdi tabiki temiz ybr bulursam onu alacagim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)