Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha yzf 125 mi SYM wolf 250 Mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Arkadaşlar bu iki motor arasında kalmış durumdayım bütçem 8.500tl ikinci el alacağım. Başka model önermeyin lütfen bu iki model arasında karar vermek istiyorum. Farklı motorlar fakat wolfun 250cc olması aklımı çeliyor ama titreşim var diyorlar. Sizin göşünüz nedir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Slang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Kardeşim bir kere 250cc ile 125cc karşılaştıramazsın.İkinci bi ss tarzı biri touring.Bunu biz değil senin seçmen lazım anladınmı.Nerede kullancaksın,uzun yol yapcakmısın,amacın hava atmakmı bilemeyiz.Wolfta titreşim var evet,ancak motoru zorlarsan oluyo bu titreşim.Sen birinci viteste redline görürsen motorda titreşim oluyor.Ancak fazla zorlamadan adam akıllı kullanırsan hiç bir sorun yaşamazsın wolfta.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Amacım hava atmak değil, fakat altımdaki motorsiklet bana yakışsın gönlümüde hoş etsin istiyorum. Fakat 125cc yetmez sıkılırsın konuları beni dusunduruyor. Motorsikleti sadece keyif için kullanıcam gezip dolaşıcam o kadar. Yzf ile 110km hızla sorunsuz seyehat edebilirmiyim yada wolfte 130km hızla titreşimsiz gidebilirmiyim ?

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence bu iki motoru kıyaslayabilirsin ve sym kazanır. yzf'nin kazanacağı bir nokta plastik aksam

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    SYM Wolf tabiki de

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amacım hava atmak değil, fakat altımdaki motorsiklet bana yakışsın gönlümüde hoş etsin istiyorum. Fakat 125cc yetmez sıkılırsın konuları beni dusunduruyor. Motorsikleti sadece keyif için kullanıcam gezip dolaşıcam o kadar. Yzf ile 110km hızla sorunsuz seyehat edebilirmiyim yada wolfte 130km hızla titreşimsiz gidebilirmiyim ?
    sorunsuz 110 la seyehat edebilirsin. 12 bin km dir r125 sürüyorum sıkılmadım. bi 10 15 daha sürüp cbr 250 yada dl 650 alırım heralde
    imtarky bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    ilk motorum cbr125'ti. 3-5 ay dayanabildim. cbr250 aldım. o da sıkmaya başladı ama bir süre daha yükseltmeyeceğim bunu.

125cc ile de, 250cc ile de, 600cc ile de 100-110 km hızlarda gidersin ama nasıl gidersin, ne kadar yorulursun o tartışılır.

istediğin motoru al ama uygun fiyata düşürdüğünde al. sattığında çok zarar etmeyecek şekilde al. sonrasına bakarsın.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Boyum 1.82 kalıplıyım biraz o yüzden cbr'ı listemden çıkardım çünkü kuyruk kısımı özellikle çok küçük, hız yapan biride değilimdir en azından araba kullanırken yapmadım hiç 10bin km kullandım 110u geçmedim uzun yolda dahil. Az yaksın istiyorum birde rahat rahat gezip dolaşabileyim öğrencilik malum. Yamaha yada wolf dememin asıl sebebleri motorların kalıplarının büyük olması ve az yakmaları. Aldığım motorsikleti en az 2.5 yıl kullanmam gerekecek o yüzden iyi karar vermem gerekiyor. 2. el yamaha yzf 125e 8000-8500TL vermek banada zor geliyor ama markası güven veriyor.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    mesajım umarım ulaşmıştır sana

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Önce tarzınızı belirleyin motor kolay

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Tabıkıde sym wolf.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyum 1.82 kalıplıyım biraz o yüzden cbr'ı listemden çıkardım çünkü kuyruk kısımı özellikle çok küçük, hız yapan biride değilimdir en azından araba kullanırken yapmadım hiç 10bin km kullandım 110u geçmedim uzun yolda dahil. Az yaksın istiyorum birde rahat rahat gezip dolaşabileyim öğrencilik malum. Yamaha yada wolf dememin asıl sebebleri motorların kalıplarının büyük olması ve az yakmaları. Aldığım motorsikleti en az 2.5 yıl kullanmam gerekecek o yüzden iyi karar vermem gerekiyor. 2. el yamaha yzf 125e 8000-8500TL vermek banada zor geliyor ama markası güven veriyor.
    madem 110 u geçmiyon yzf rahatça çıkıyor 110 a git 7 7.500 e al bitane 5 6 bin km de. hem şekli şemalide yerinde.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    şekli falan bi kenara bırakırsan amacın hava atmak değilse gidiş ve tork çok daha önemli bence.. yzf 125 görüntü olarak çok güzel motor bence wolfta güzel ben naked modelleri severim benim yorlamam bu kadar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)