Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi Zincir Sizce ?

Katılımcı sayısı
4. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 1. Zincir

3 75.00%
  • 2. Zincir

1 25.00%
  • 3. Zincir

0 0%
  • 4. Zincir

0 0%

Hangi Zincir Tercih Edilir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Bir türlü karar veremediğim zincir konusunda yardımcı olmanızı rica ediyorum arkadaşlar, geçenlerde çantama koyduğum anahtarlar motor sürerken düşmüş :( Bundan dolayı disk kilidini kestirdim ve halat zincirim de öyle demire asılı duruyor açamadığım için :( Yani o da kesilecek mecburen, şimdi yenilerini almak zorunda kaldığım için sizlere danışmak istedim. Güvenli olması açısından 2 tane disk kilidi aldım bu sefer hem öne hem arkaya takmak için ve tabii ki bunların hatırlatıcı kabloları da alındı, şimdi de sıra geldi zincire özellikleri de aşağıda yazıyor. Bu ürünlerden birisini yurtdışından sipariş vericem Türkiye 'den de sadece bu ürünler gelene kadar basit bir zincir almayı planlıyorum ki zaten ortalama 2 hafta kadar kullanamayacağım için ürünler elime ulaşmış olur.

1. Zincir

1.1 Metre uzunluğunda ve 11mm zincir kalınlığına sahiptir. 3 adet Anahtar verilmektedir yanında, fiyatı ortalama 47,68 TL ( KDV Dahil ) ve Ücretsiz kargo. Kilit ve zincir birlikte fiyatıdır. Markası ise blackspur.

2. Zincir

1,5 Metre uzunluğunda ve 9mm zincir kalınlığına sahiptir. 1 adet Anahtar verilmektedir yanında, fiyatı ortalama 42,34 TL ( KDV Dahil ) ve Ücretsiz kargo. Bunun 1 Metre olanı ise 35,27 TL. Markası ise blackspur.

3. Zincir

90CM uzunluğunda ve 6mm zincir kalınlığına sahiptir. 5 farklı sayı kombinasyonlu şifreli kilit çok büyük bir detay aktarılmamış bu zincir hakkında fakat markası Tonyon olduğu için tercih edilebilir diye düşündüm de şifreli oluşu ne kadar güvendirici orası tartışılır. Fiyatı ortalama 46,39 TL Ücretsiz kargo.

4. Zincir

1Metre uzunluğunda ve 6mm zincir kalınlığına sahiptir. 2 adet Anahtar verilmektedir yanında, fiyatı ortalama 50,00 TL ( KDV Dahil ) ve Ücretsiz kargo. Markası yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:34 ----------

Benim tercih ve düşüncem aslında 1 'den yana, yalnız sizlerinde fikirlerini merak ediyorum...
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7
    1.kalın olduğu için daha sağlam gözüküyor
    3.şifreli olan da fena değil
    dmRhn bunu beğendi.

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı rambomert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.kalın olduğu için daha sağlam gözüküyor
    3.şifreli olan da fena değil
    1 numara aslında benimde tercihim, şifreli sistem pek güvenilir mi orası merak konusu bana göre ama TonYon olunca güven artıyor

rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7
    Alıntı dmRhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 numara aslında benimde tercihim, şifreli sistem pek güvenilir mi orası merak konusu bana göre ama TonYon olunca güven artıyor
    şifre mekanizması sağlamdır sağlam olmasına ama hırsızlar zinciri kırıp çalarlar motoru kilidin zincir kalınlığı daha önemli
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı rambomert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şifre mekanizması sağlamdır sağlam olmasına ama hırsızlar zinciri kırıp çalarlar motoru kilidin zincir kalınlığı daha önemli
    Evet haklısın, zaten sırf bu yüzden bugün 2 tane disk kilidi aldım alarmlı. Birisini öne birisini arkaya diske takmak için Sadece halat kilit kaldı geriye, onuda aldıktan sonra tamamdır. Şuanda motosikletim zaten kapalı bir alanda yatıyor...

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Grade 80 zincir ve yale kayar milli kilit al arkana bakma.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)