Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bütçem 7.000 tl ne almalıyım sizce ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Hala kararlaştıramadım ay sonuna kadar fırsatım var yoksa bi daha motor alamam ( kredi ay sonuna kadar indirimli)

Aklımda bajaj pulsar 200 ns var. enjeksiyonlu felan güzel motora benziyor araştırdım ama kararsız kaldım

sizcde 7000 tl ye bundan daha iyi bir şey alınabilir mi ?

not : sadece konu hakkında cevap atın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    havalarda bozdu.
    ronnytechno, rambomert, ccc67 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    2 gün önce 6 bin di limitin ? Biraz daha bekle bence ay sonuna doğru 14 15 bin limitin olur . Bi 250 cc cbr , inazuma , ktm falan alırsın ...

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    7000 tl bütçe il pulsar alamazsın zaten

kimse sormamış ehliyet var mi ekipman için ekstra para ayırdın mı ?

Motosikleti
    Madem paran var ehliyetde var , ekipmanda var . O zaman pulsar al . O paraya daha iyi motor yok .

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Eğer ilk motorun olucaksa 2. el ybr alıp
    deneyim kazanman daha mantıklı olur.
    Yoksa pulsarı alırsan pişman olmazsın gibime geliyor.
    Pulsar sayfasını göz gezdirmelisin

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem paran var ehliyetde var , ekipmanda var . O zaman pulsar al . O paraya daha iyi motor yok .
    bunu söylemek çok mu zor kardeşim.

ben sadece soruyorum çünkü bu parayı bi kere çekebilirim ve bikere motor alabilirim.

eğer yoksa onu alıcam zaten

sormamın amacı belki bilgisi olan vardırda yardım eder hani der bak şu daha iyi felan

Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer ilk motorun olucaksa 2. el ybr alıp
    deneyim kazanman daha mantıklı olur.
    Yoksa pulsarı alırsan pişman olmazsın gibime geliyor.
    Pulsar sayfasını göz gezdirmelisin
    kendi üstüme motorum yoktu ama her gün kullandığım bi motorum vardı 3 yıl kullandım deneyimim var zaten ama artık motor almanın zamanı geldi dedim ve nasipse alıcaz.

göz gezdirdim çoğu kişi iyi bakıyor ufak tefek sorunları olsada. rodaj olayını çözemedim bide yağ problemi varmış

Motosikleti
    Alıntı Eightarm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu söylemek çok mu zor kardeşim.

ben sadece soruyorum çünkü bu parayı bi kere çekebilirim ve bikere motor alabilirim.

eğer yoksa onu alıcam zaten

sormamın amacı belki bilgisi olan vardırda yardım eder hani der bak şu daha iyi felan
    7 bin tlye fazla bi alternatifin yok . Eğer iyi bir şey istiyorsan Pulsar alacaksın . Diğer alternatifler belli ; YBR ,CBF , TVS vs vs ...

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 bin tlye fazla bi alternatifin yok . Eğer iyi bir şey istiyorsan Pulsar alacaksın . Diğer alternatifler belli ; YBR ,CBF , TVS vs vs ...
    haklısın ama sanırım pulsar ybr tvs den daha iyi demi öyle gördüm performansı felaket yani o fiyata.

çok araştırdım dediğin gibi 7000 civarı paraya en iyi pulsar gelir.

Motosikleti
    Alıntı Eightarm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın ama sanırım pulsar ybr tvs den daha iyi demi öyle gördüm performansı felaket yani o fiyata.

çok araştırdım dediğin gibi 7000 civarı paraya en iyi pulsar gelir.
    Pulsar ybr'den daha iyi olabilir güç ve hız olarak vs . Ama asla kalite olarak yanına bile yanaşamaz . Cbf'inde konforuna yanaşamaz söyleyeyim

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    97-98 model bmw f650
    supporter bunu beğendi.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz daha koy pulsar al. bende sym wolf ile pulsar arasında kaldım

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    güzel kardeşim şu kadar param var diyorsun ama nerede nasıl kullanacaksın, şehir içi mi, şehir dışımı, trafikte mi kullanacaksın, bunları da yaz ki, detaylı yazılsın, sen gereksiz detaylara giriyorsun, gereksiz yorum gelir elbet, kızlara mı hava atacaksın, artistlik mi yapacaksın, biraz yaz, sana cevap yazanda olacak tır, bak benzin pahalı ekonomi yönüde var bu işlerin ,millet 600 lük .1000 lik makine alıyor, 2 tur atıp yatırmak zorunda kalıyor, yada maaşı benzine veriyor, böyle durumlarda var
    ertoros bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 Cbr 125r/kymco super 8
    Adam demis ki 7000 tl param var ne tavsiyeniz olur belli ki kafasinda olusan bi tarz yada model yok,herkesin kendi fikrini istiyor. Zaten yazmis kredi olayini heves etmis gelmis buraya yazmis fikir alayim diye. Ne gerek var 14-15 bin lira muhabbeti yapmaya,ayiptir ya. Soyledinde o lafi yardimci mi oldun adama,faydan mi dokundu,koca bi hic. Neden bu atarlanma ya da bi sinir durumu ? Adami tanimadan bilmeden "gel kucuk cekirge sana biraz motor dersleri verelim" havalari var nedense,cok yanlis.
    Arkadas eksik yazmistir,kendini anlatamamistir ,aciklayici olamamistir,anlarsin. Uyarirsin aciklayici yaz soyle boyle diye,istemiyosan yorum atmazsin ama nedir bu linc. Az sabir,az hosgoru yahu.
    Konuyada gelirsek eger biraz daha bekleyip biraz ustune koyabilirim diyorsaniz,SYM wolf 250 uzun yillar binebiliceginiz,uzun omurlu cok ekonomik,saglam kaliteli bir motor. Gorunusune zaten soylenecek soz yok. Degerlendirmenize sym yide eklemenizi tavsiye ederim. Ama kesinlikle bajaj kotu bir motor demiyorum yanlis anlasilmasin,kullanicilarininda cok memnun oldugunu biliyorum. İkisinide test etmenizi oneririm ama benim tercihim sym olurdu.
    gitarizst bunu beğendi.

Sadece ulasim icin kullanicam sehir ici. olursa 300km felan ilceye giderim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Alıntı Red One adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam demis ki 7000 tl param var ne tavsiyeniz olur belli ki kafasinda olusan bi tarz yada model yok,herkesin kendi fikrini istiyor. Zaten yazmis kredi olayini heves etmis gelmis buraya yazmis fikir alayim diye. Ne gerek var 14-15 bin lira muhabbeti yapmaya,ayiptir ya. Soyledinde o lafi yardimci mi oldun adama,faydan mi dokundu,koca bi hic. Neden bu atarlanma ya da bi sinir durumu ? Adami tanimadan bilmeden "gel kucuk cekirge sana biraz motor dersleri verelim" havalari var nedense,cok yanlis.
    Arkadas eksik yazmistir,kendini anlatamamistir ,aciklayici olamamistir,anlarsin. Uyarirsin aciklayici yaz soyle boyle diye,istemiyosan yorum atmazsin ama nedir bu linc. Az sabir,az hosgoru yahu.
    Konuyada gelirsek eger biraz daha bekleyip biraz ustune koyabilirim diyorsaniz,SYM wolf 250 uzun yillar binebiliceginiz,uzun omurlu cok ekonomik,saglam kaliteli bir motor. Gorunusune zaten soylenecek soz yok. Degerlendirmenize sym yide eklemenizi tavsiye ederim. Ama kesinlikle bajaj kotu bir motor demiyorum yanlis anlasilmasin,kullanicilarininda cok memnun oldugunu biliyorum. İkisinide test etmenizi oneririm ama benim tercihim sym olurdu.
    Tesekkur ederim mobildeyim harf hatalarim olabilir kusura bakmayin bi dusuneyim sym yi. Birazz baktimda zor gibi yani bu butceye en uygun pulsar

mv400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Aslında deneyiminiz yoksa belki de öncelikle cbf 150 gibi ikinci el satışı kolay, bol yedek parça ve servis imkanı olan bir motor ile başlamanız daha iyi olabilir. Hem o miktara 0 da alabilirsiniz. Bu arada belki biraz da para biriktirip, Hakimiyet ve tecrübe kazandıktan sonra gönlünüze göre bir motor alabilirsiniz. Sonuçta motor işi gönül işi, dolayısıyla değişik tavsiyeler gelecektir. Ama önemli olan hangi motorun sizin zevkinize ve gönlünüze hitap edeceği bence.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 classic
    Pulsarlar güzel görünüyor. Sonuçta arkasındaki firma yılda milyonlarca motor satan bir firma. Ancak Türkiye'ye yeni girdiği için servis olayı sıkıntılı olabilir. Almadan önce servis noktalarını da sor.Bu arada alım satım masrafları da var tabii.

boyun uzunsa supermoto düşün derim ikinci el wr125x bulabilirsin o fiyata

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Servis detaylarını araştır sorun bulmazsan pulsar al, cbr 125 r dusunebılırsın ss gibi değil tam oturuş rahat şehir içi uygun azda yakar. Ybr 125 kullananlar baya kıvrak diyor 2014 ybr 125 esd dusunebılırsın 4 bin küsür tl. Cbf 150 de tipini seversen çok rahat ve gucludur herşeyi yaparsın

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)