Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sıfır sym wolf mü ikinci el inazuma mı

Motovento
    REKLAM ALANI

slm ,10 000 tl civarı iki motoruda alınabilyor.öneriniz nedir?inazuma 1000-5000 km arası temiz 10 bin civarı denk geliyor.hangisi uzun ömürlülük,servis,bakım,yakıt,parça vs ne tercih edilmeli?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Yazarsak kavga çıkar. Daha önceleri gibi.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Altınelbiseliadam da 250lik testinte sym geri suzuki göklerdeydi.
    Her zaman temiz ikinci el bulunabiliyorsa en mantıklısı derim. Tabi sıfırıyla arasında değecek kadar fiyat varsa. Malum sıfırında pahalıya satmaya çalışan, ikinci elde sigorta yapıldığını bilmeyenler var.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000_07 - f650gs
    Marka takıntın yoksa İkisi'de binilebilir motor. Fark olarak SYM tek silindir, İnazuma çift silindir. SYM de titreşim olabilir yüksek devirlerde. İnazuma uysal uzun yol motoru, çift silindir. Basarsan İnazuma 23 krş. Basarsan Wolf en baba 17-18 kuruş. Ortalama ikiside 15 kuruş yakıyor.

ÖMÜR: Suzuki
    SERVİS: Suzuki&Wolf
    YAKIT: Suzuki&Wolf
    PARÇA: Suzuki&Wolf (Parça fiyatı Wolf'e göre biraz daha pahalıdır.)
    KONFOR: Suzuki&Wolf
    TORK: Wolf
    GÖRÜNTÜ: Wolf
    TİTREŞİM: Wolf
    FİYAT: Wolf
    abeciMotoru ve hakanuygun bunu beğendiler.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    İkiside sizi üzmeyecek motorlar. Eğer ben şehir içinde kıvrak olmak istiyorum kısa saşe ile virajlara yatarak girmek istiyorum diyorsanız wolf.Ama derseniz ben keyif adamıyım rahatıma düşkünüm yedek parça fiyatı beni sarsmaz ee yaklaşık 1 litrede fazla yaksın beni ilgilendirmez diyorsanız inazuma öneririm. Hayırlı sürüşler...

cevaplar için teşekkürler..inazumanın ağırlığı şehir içinde -tabbi ben istanbullu değilim-sıkıntı yaratır mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:10 ----------

Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altınelbiseliadam da 250lik testinte sym geri suzuki göklerdeydi.
    Her zaman temiz ikinci el bulunabiliyorsa en mantıklısı derim. Tabi sıfırıyla arasında değecek kadar fiyat varsa. Malum sıfırında pahalıya satmaya çalışan, ikinci elde sigorta yapıldığını bilmeyenler var.

ikinci elde sigorta yapıldığını bilmeyen,derken ne demek istedin?

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    ikinci el motor aldıgınız da da sıfır motor alır gibi zorunlu trafik sigortası yapmanız lazım.

0-2. el sigorta fiyatı değişmez

ikinci el satan adamlar motor+ plaka +sigorta masraflarını ön plana alarak fiyat biçiyor

ikinci el alındıgında da devir + sigorta masrafını yine alan kişi tekrar yapacaktır

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000_07 - f650gs
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el motor aldıgınız da da sıfır motor alır gibi zorunlu trafik sigortası yapmanız lazım.

ikinci el satan adamlar motor+ plaka +sigorta masraflarını ön plana alarak fiyat biçiyor

ikinci el alındıgında da devir + sigorta masrafını yine alan kişi tekrar yapacaktır
    Evet ben 80 TL ödemiştim CBR ı alırken...
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aynen bunu demek istedim. Ve hatta sigorta poliçeni goturunce sigortadan kalan ayların parasini da geri alıyorsun. Adam kendi kullanıdıgı ayların sigortasını ve geri alacağı parayi da sana ıtelemeye çalışyo maalesef.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)