Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Soru : Yamaha XT660R

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    İyi forumlar

yamaha XT660R yada X almayı düşünüyorum.

1.77 boyundayım 85 kiloyum bu motor biraz iri bir motor acaba ayaklar yere değer mi merak ediyorum ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    yuksek motor arti on amortisorler arazi tipi yuksektir.. bu da şu demektir yavaslama aninda arka yerine on fren kullanirsaniz yuksek oranda dalma ve dalgalanma yasarsiniz eger ayak yere tam basamiyorsa hop yana uzanabilirsiniz..

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Ben 1.70 im benim bindiğimde ayak uçlarım deyiyordu. http://cycle-ergo.com/ bu sitede yardımcı olur size motoru seçtikten sonra sağda optionsta use metric valuesi yes yapın.
    - Ayağımız kick starta değer değmez, gözümüz dağlara çevrilir.

Dejamba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660 r - 2008
    Kardeşim ben de bi yamaha xt660r kullanıcısıyım boyum 1,78 çok rahat bi şekilde kullanıyorum temizini bulursan canavar gibi motor ayak uçlarınla duruyosun artcın varsa motor hafif pusuyo öyle zaten rahatlıkla ayağın yere yetişiyo ben tavsiye ediyorum sormak istediğin soru olursa yazabilirsin

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Dejamba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ben de bi yamaha xt660r kullanıcısıyım boyum 1,78 çok rahat bi şekilde kullanıyorum temizini bulursan canavar gibi motor ayak uçlarınla duruyosun artcın varsa motor hafif pusuyo öyle zaten rahatlıkla ayağın yere yetişiyo ben tavsiye ediyorum sormak istediğin soru olursa yazabilirsin
    aynı motoru mt-03 de kullanıyo bildiğim kadarıyla. onun gibi seyir esnasında Egzantrik sesine benzer bi ses geliyo mu ?
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Dejamba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660 r - 2008
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı motoru mt-03 de kullanıyo bildiğim kadarıyla. onun gibi seyir esnasında Egzantrik sesine benzer bi ses geliyo mu ?
    Aynen öyle kardeşim bende egzantirk den geldiğini düşündüm anormal bi durum diye korktum ama ustama gösterdim zincirden geliyor dedi cross motorlarda zincir biraz gevşek oluyormuş yani normal dedi bi zararının olmadığı söyledi gönül rahatlığıyla biniyorum sıkıntı yok yani

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    ben 1.70 im abs li tenere xt660z kullanıyorum dert etme 1.77 isen her türlü kullanırsın dert etme zaten alışınca tek ayak kullanıyorsun motoru.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)