Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Sahibinden.com Zırvalıkları

Motovento
    REKLAM ALANI
    celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asil saticilar komik, nedense motorlarin hic biri 20.000 km yi gecmiyor, hepsinin bakimlari zamanindan once yapilmis,uzun yolda yormadan kullanilmis,hic redline gormemis,oldugu yerde yana dogru hafifçe yatmiş(okadar hafif yatmiş ki yatmayla yatmama arasi bişey) hepsinin sifirindan farki yok ve ne hikmetse kaza yapan motor yok? Yahu her gun çatara çutara sağda solda patlayan motorlar nerde? Deli gibi çalinti çikma parçalar satiliyor, bu parcalarla toplanan motorlar nerde? Bide 250 cc piyasasinda hep sifirindan pahali yaziyorlar yeni moda adam sifir 9.900 e almis suan 12.000 e ilana koymus bayiyi ariyorum sifirini 10.000 e birakiyor.. tam bi komedi yani ve hepimiz bu komedinin bir parçasiyiz..
    sahibinden.com u açan bir yabancı dünyanın en iyi, en temiz, en bakımlı araç kullanan ülkesi türkiye sanır.
    Sokollu ve copycat bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak ayda 500 500 vereceksen ben alırım Şaka biryana triplex 300 metrekare villa ilanım vardı geçen kaldırdım.Fiyat 250 bin lira idi. Sorular;

1- Abi memurum ayda 1000 tl taksitle verirmisin? (olur bende tapuyu taksit taksit veririm.)
    2- Abi evin cephesi nedir? (4 cepheli kardeşim) -Tüh kuzeye cephesi olmayaymış iyiymiş. (!!!!)
    3- Hele gardaş biz bakmaya gelecazda bize ne olur? (260 bin tl olur abi)
    4- Tapusu var mı? (Yok abi gecekondu, bi gecede kondurdum 300 metre kare triplexi.)
    5- Kapalı garajı var mı? (Yok) 150 bin lira veriyim ozaman?
    6- Benim Adanada köy evi var onlan takas eden mi? (Ederim abi ayıpsın seni mi kırcam?)
    7- Ben evi beğendim ama bahçede köpek besliycem müsade edermisin? (sen evi aldıktan sonra banane istersen ejderha besle) Köpeği getiriyim de param olunca evi de alırım. (!!!!)
    8- Abi üstünde ev olmadan bahçe kaçpara? (üzerinde ev var) Tamamda sadece bahçeyi kaça verirsin?

En sonunda evi satmaktan vazgeçtim. Tam sinir harbiydi, otururum abi evimde rahat rahat manyakmıyım bunlarla uğraşıyım.
    Motosikleti : 150 vulture / pulsara bakıyordum kuralkan gol attı ..... hocam yukarda güzel konuşmalar geçmiş ama açıklamada bunlar yazınca komik geldi bana troll demiom, demedim hatta
    efendy06 bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Kiralık beyne ihtiyacı olan var mı?
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    gören var mı bilmiyorum adam içip içip ilan açmış heralde

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71888926/detay
    KutlayGül bunu beğendi.

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahibinden.com arama menüsünde 4 silindirli motosikletler kategorisine,skygo,mondial,motosiklet takaslı şahin,mobilet ilanı koyup gözlerimi yoran,vaktimi çalan mallar!
    Hadi hepinizi geçtim,15-20bin liralık motorlara binip daha kaç silindir kaç bg olduğundan bihaber özellikle memur,öğretmen ve askeri personel olduğunu ilanda belirten akşam akşam sesli küfür ettiren öküzler!
    Hepinizin motoru elinizde patlasın,satamayın inşallah aptal herifler!

Motosikleti
    Yamaha TDM 850
    biraz önce gördüm ilanı km saati 5-10 kat fazla gösteriyor nedir yaa???

link

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gobsistem adlı üyeden alıntı Mesajı göster

link
    papazı bulmuşsun
    -castrol yağlarla şımartılmış- hele şu cümleye bittim

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı babaduru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce benzer bir mesaj daha aldım. Galerici bi abi ankaradan eskişehire geliş masraflarının 1500tl olduğunu bu masrafı düşersem gelip alacağını söylemiş.İyide abicim 100,000 liralık bi araba değilki 5000 tl lik flash bu.
    Ankaradan Eskişehire 1500 tl masrafı çıkarabildiği için ters köşe yapmış beni, hayal gücüm yetmedi

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah'a şükür bu aralar işim düşmüyor da dellenmiyorum. Ne almak ne satmak. Nedense her almaya çalıştığım ürün benim nedenini anlamadığım şekilde pahalı, her satmaya çalıştığım ürünün fiyatı çoğuna göre uçuk. Pis herifler sizi

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Alıntı gobsistem adlı üyeden alıntı Mesajı göster

link
    Hayır Allahın beyniyle seni üstün kıldığı tek kul sensin,geri kalan bütün yaratılmışlar gerizekalı.Edep yahu ,bu gibi beyinsizleri arayanlarda varsa ayıp yahu .Taşşak geçer gibi ilanlar var .Arayıp dalga geçin abi ,elimde az kullanılmış eşek var vs diye .Takasa felan girin .Cidden dalga geçin .Ben ara ara cidden boş ilanlarla dalga geçiyorum.
    gobsistem ve ellaksakir bunu beğendiler.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    büyük hobim olduğu için çok sayıda saatim vardır. bazen artık takmadığım ve sıkıldığım saatleri satarım. geçen gün chronolu fossil marka güzel bir saat için ilan vermiştim. fiyat da 150 tl idi. elemanın biri mesaj atmış benim için 100 tl olur mu demiş. ben de hemen bugün gelip alacaksan müsaitim olur dedim. ertesi gün tekrar mesaj atmış 75 dersen geleyim demiş. inanın ciddi ciddi arkadaş için üzerine verilmek üzere bir miktar para ayarlasam mı diye düşündüm. iş oraya gidecekti çünkü.
    CrosseR bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Ben bunu buraya atmışmıydım ya

Onurhan D ve shooter1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı mustbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti : 150 vulture / pulsara bakıyordum kuralkan gol attı ..... hocam yukarda güzel konuşmalar geçmiş ama açıklamada bunlar yazınca komik geldi bana troll demiom, demedim hatta
    Hocam ev durumu farklı, ev ailecek oturuyoruz. Araba da var. Kredi ödüyorum şu an, bilenler biliyor zaten. Şimdi motosiklet almak için evden vazgeçmek mi gerek? Yahut şöyle yapalım, gel bir gün sana bahçemde semaver yakıyım.

Edit: İlanı silmemişim.

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Ben de 106 ekran sıfır tv satıyordum. Eleman bana kadıköydeki dövme dükkanında dövme yapmayı önermişti

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    bende get den bilgisayar satmıştım adam diskini söküp geri göndermişti. Ucuzda bir şeydi .

kocateker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allahtan kasko değer listesi diye bir şey var:

http://www.tsb.org.tr/kasko-deger-listesi.aspx?pageID=631

Motosiklet yok amma olsun

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Sahibinden'deki ilanlara bakarak öğrendiklerim

- Kaç model olursa olsun ülkemizde 50.000 km üstünde motor yok abicim...yok

- Dünya üzerinde en fazla garaj Türkiye'de!

- Motosiklet satan arkadaşlar çok iyi niyetli; hemen hepsi satıştan önce ağır bakımları yaptırıyor , akü, lastik değiştiriyor...sağolsunlar.

- Çok şanslıyız! Memleket "benzersiz" "nokta hatasız" "Türkiye'de tek" "kusursuz" motorla kaynıyor, seç beğen al!

- Motosiklet kulübü üyesi ama motorları "güneş yüzü görmemiş" arkadaşlarımız var. Helal olsun!

- Üretildiği tarihten beri, bizim yürüyerek gittiğimizden daha az mesafe giden motor çok, bulursanız kaçırmayın!

Saygılarımla.
    TEKNECI, mozgur, telike ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Mesaj bulunamadı diyor.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Bu zaman gerçekten internetten temiz motor bulmak sıkıntı. Temiz olanlarda nedense sıfırından fazla fiyat istiyorlar. Fiyat belirtirken ne düşünüyorlar gerçekten çok merak ediyorum.

Geçen Sahibinden de Duke 390 araştırıyordum. Arkadaş belki forumdadır kulakları çınlasın. An itibariyle ABS Duke 390 sıfır fiyatı 17900 TL olmasına rağmen adamın bir tanesi 400Km motora 20000 TL fiyat vermiş. Plaka dışında hiçbir ekstrası yok. Hala duruyor ilanda

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)