Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Artik disari kitleme zamani geldi mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Oncelikle herkese hayirli gunler. Ben yesilpinar da oturuyorum ve yaklasik 5 aydir motoru ozel otoparka park ediyorum.acikcasi 3000 liralık motor icin her ay 40 40 odemekten sıkıldım.netice de 1000 rr yr binmiyorum. Bi sokak ilerde biri daha motorunu disari park ediyor sizce ne yapmaliyim motoru otoparkdan artik cikarmali miyim ? Cikaracaksamda ortalam fiyatli kilitler nelerdir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Slang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Benim tavsiyem çıkarma kardeşim.Onunkini çalmadılar diye seninkinide çalmayacaklar diye bir şey yok.Ancak illede çıkarmak istiyorsan,alarmlı disk kilidi,branda,sabit bir nesneye bağlaman için kilit, amatör hırsızları caydırır.
    porlanoche bunu beğendi.

yok mu başka fikri olan arkadaşlar.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Zincir, alarmlı disk kilidi ve branda. Çalınma ihtimalini baya azaltacaktır. Bu arada otoparktan çalınmaz diye düşünme. oraya bırakacaksan da kitle yine.
    crxforever bunu beğendi.

Alıntı ayhan.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir, alarmlı disk kilidi ve branda. Çalınma ihtimalini baya azaltacaktır. Bu arada otoparktan çalınmaz diye düşünme. oraya bırakacaksan da kitle yine.
    gidonu kitlemek yeterli onda bi sıkıntı yokta, otoparkta tutmanın maliyeti seneye vurunca 500 lira para yapıyor motor zaten 2000 ediyor.

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    40 tl mi sakındığınız?

2000 tl lik motoru büyük ihtimalle çalmazlar ama 40 tl ye otopark bulsam eski motorumu satmazdım. Bedava fiyat bu.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Master lock guvenlık sevıyesı yuksek kılıtler yada demır makasıyla kesılmeyecek buyuklukte zıncırler.

Kesınlıkle ve kesınlıkle dısk kılıdı donmaya ve kırılmaya dayanıklı yıne guvenlık sevıyesı yuksek kılıtler alınmalı.

Branda yagmur camur gunes ıcın ıdeal.

Alarm ve gps takıp cıhazı ıle motorunu daha guvenlı hale getırebılırsın.

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Aylık 40 lira bence çok bir fiyat değil çıkarmana gerek yok.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    bence çıkarma. otopark eğer evine yakınsa ve ferah bir alanı varsa. yağ değişimi ufak tefek tamirat temizlik işlerini de orada yaparsın 40 tl den fazlasını tasarruf eder üstüne kafan rahat eder.
    evin etrafında bir yere bırakacaksan da zor indirip kaldırılacak bir yere bağlamak mantıklı.

Motosikleti
    Sportster Iron883
    al bi sağlamından zincir kilit bi de disk kilidi kimse ellemez motorunu zaten yanlış anlama ama 3000 liralık motoru öyle kitledikten sonra hırsızın pek uğraşcağını sanmıyorum ben de mondial kullan senin modelin aynısı arka tekerden bi zincir geçirdim 3 ay hiç bişi olmadı direksiyonu da kitle mis tabi bana olmadığı sana olmaz anlamına gelmez de 40 tl de bana göre çok yılda dediğin gibi 480 lira

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Master lock guvenlık sevıyesı yuksek kılıtler yada demır makasıyla kesılmeyecek buyuklukte zıncırler.

Kesınlıkle ve kesınlıkle dısk kılıdı donmaya ve kırılmaya dayanıklı yıne guvenlık sevıyesı yuksek kılıtler alınmalı.

Branda yagmur camur gunes ıcın ıdeal.

Alarm ve gps takıp cıhazı ıle motorunu daha guvenlı hale getırebılırsın.
    Bunları alacağına üstüne eklese sıfır motor alır adam abi

2000 liralık motor.

Trasabaglar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150
    sırf buraya yazmak için üye oldum yıllardır sadece okurdum aynı senin gibi düşündüm ve motorumu dışarı bağladım motorumu çalmadılar evet ama benzinimi çektiler hemde son damlasına kadar yeni fullemiştim 80 lira gitti otoparka koymaya devam ediyorum bunada şükür motorda gidebilirdi 40 lira için 3000 liradan olma derim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bazı arkadaşlar yılda ortalama 1300 tl civarı kasko yaptırıyor sende aylık 40 tl den kaçıyorsun yanlış yolda sın...
    sokağa bağlarsan geceleri aklın onda kalacak rahat uyku bile uyumayacaksın benden demesi..

Motosikleti
    yamaha rx 135
    nasıl konu açıçam arkadaşlar ya yardımcı olsanızzz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)