Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya da ne gördüm böyle insanlar varmıydı ülkemizde :)

Motovento
    REKLAM ALANI

gece 2 gibi sinemadan çıktım eve giderken ışıkta kıvırcık uzun saçlı bir chopperlı bekliyordu, yanına geldiğimde oda ney :D 23 yaşlarında bir kız vayy be sevindim, ikide bir ara gaz verip duruyordu hemde bana baktığında baş parmak kaldırdım (like) güldü, ülkemizde böyle şeylerin olabilmesi sevindirdi beni, birde yolda bir bmwli beni fark etti yol verdi, bu saatlerde güzel insanlar acaba
    satoyama, TurkishPower, Onur2876 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

trafikte iyi insanlara oldukca zor rastlaniyor ozellikte son model araclar anlayisli vs vs yol veriyorlar tofascilar ezmeye kalkiyor :D

Yoo durum şu, senin bu vakaa'lar ile karşılaştığın sırada 10.000 (onbin) yılda bir gerçekleşen, tüm gezegenlerin ip gibi tek sırada dizilimde olduğu, an'a denk gelmişsin, tamamen astronomik bir olay.

(bir daha aynı şeyler ile karşılaşman için, 10.000(onbin) sene beklemen gerek, sakın diğer günlerde temkini elden bırakma)
    can498 ve reverse bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    anlamadığım konu neden senin gibi selam vermeyip sadece güldü

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynısından bende görmüştüm, benim Cub oldu bi anda R1! Testosteron motorda doping etkisi yaratıyor bizzat şahit oldum

Alıntı ufukarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafikte iyi insanlara oldukca zor rastlaniyor ozellikte son model araclar anlayisli vs vs yol veriyorlar tofascilar ezmeye kalkiyor :D
    Aynen öyle ticaret için yolda olanlar görmüyo bile kimseyi

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoo durum şu, senin bu vakaa'lar ile karşılaştığın sırada 10.000 (onbin) yılda bir gerçekleşen, tüm gezegenlerin ip gibi tek sırada dizilimde olduğu, an'a denk gelmişsin, tamamen astronomik bir olay.

(bir daha aynı şeyler ile karşılaşman için, 10.000(onbin) sene beklemen gerek, sakın diğer günlerde temkini elden bırakma)
    Süpermiş demekki saat ile alakası yok şanslıyım demekki :D

Alıntı MaMi_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamadığım konu neden senin gibi selam vermeyip sadece güldü
    ben selam verdim sayılmaz, baş parmak kaldırdım, like işareti oda direk güldü 1-2 durmadan hemen cevirdim yüzümü çevirirken yüzümü o gülüyordu umarım yanlış anlaşılmamışımdır o arada surat ifadem nasıldı bilmiyorum umarım bende biraz gülmüşümdür kazık gibi bakmamışımdır ama zaten kask vardı neyse

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)