Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet trafik muayenesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    selamlar konuyu hortlatacağım. 1 şubatta maslak taki istasyona muayene için randevu aldım. 97 lira yazıyor muayene ücretine. açıklamalarda muayenede lastik ebatlarına da bakılacağı yazılmış. benim lastikler normalden geniş. kafama takılan nerden bilecekler orjinal ebatlarını lastiğin. bilseler hafif kusur olarak geçer mi acaba? bir de bu yılki vergiyi ödemedim henüz. muayenede problem olur mu ya da onu da ödetirler mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    saltuque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650gs
    Vergi borcun varsa muayene yapmazlar. Ödemen gerekir. Son ödeme tarihi 31 Ocak falan da dinlemezler.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı blackfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar konuyu hortlatacağım. 1 şubatta maslak taki istasyona muayene için randevu aldım. 97 lira yazıyor muayene ücretine. açıklamalarda muayenede lastik ebatlarına da bakılacağı yazılmış. benim lastikler normalden geniş. kafama takılan nerden bilecekler orjinal ebatlarını lastiğin. bilseler hafif kusur olarak geçer mi acaba? bir de bu yılki vergiyi ödemedim henüz. muayenede problem olur mu ya da onu da ödetirler mi?
    Merak ettim motorun ne, büyük diyerek taktığın lastik ebatları ne?

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    Alıntı saltuque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vergi borcun varsa muayene yapmazlar. Ödemen gerekir. Son ödeme tarihi 31 Ocak falan da dinlemezler.
    45 liraymış mtv nin 1. taksidi. ödedim gitti, burdan maslağa 2 kere git gel yapmaya değmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettim motorun ne, büyük diyerek taktığın lastik ebatları ne?
    2013 duke 200 motorum. benden önceki sahibi ön 120, arka 180 lastik taktırmış.

western - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 125 Ace
    Alıntı blackfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ocak 27de silivride yaptırdım. 97tl...
    Lastiklerin dişlerini ölçüyorlar,Jant boyutunu değil... Lastikler kapak değilse paniğe gerek yok
    blackfish bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    selamlar ben de dün motorun muayenesi maslak takinde yaptırdım. beklediğimden hızlı ve sorunsuz geçti. 97 tl ödedim muayeneye. motorun sinyal, far, stop lambalarına baktı. ön arka tekeri sabitleyip bişiler yaptı platformda. sonra direksiyonu sağa sola çevirip tamamdır dedi. iki kafif kusur uzun kıza far da biri fazla parlak, öbürü 15 derece yamuk diyip geçtik mauyeneden.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler